Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Super faydali bi ozet vermissin Kaneel'cim. Cok tesekkurler.

Bu sicaklarda da yuruyus yapabiliyo musun? Walla bravvo sanaa

Sen benden daha deneyimlisin ama en azından fındık fıstık yemek gerekmez mi? ekmek yemediğimiz için ondan almamız gereken vitaminler fındık fıstıkta diye biliyorum.

Canım kahvaltımı güzelce yapınca hem acıkmıyorum zihnen ve bedenen yoksa cozuturum yaw ben pepetinin canavarı bana musallat olur eminim

Kislar selamlar herkese,

Oncelikle buraya yeni katilan herkese KOCCAAMAANNN BI HOSGELDIN diyorum ve de ekliyorum: cok dogru bi karar verdiniz. Bazilarinizin da dedigi gibi diyet yapan kisiyi baltalamaya calisan pek cok kisi olabiliyo cevremizde ama burda durum tam tersi. Herkes birbirine yardimci olmaya calisiyo. Yasasin topigimiz

Kislar, ben bu sabah regl oldum ve de o kadar sistim ki patliycam sanki. Gerci Pzt'den beri kacamagim yok ama acaba diyorum yarin tartilmasam mi? Kilom + cikarsa moralim bozulucak gibi geliyo da bana!

Benim gibi su anda regl olanlar yarin kilo bildirimi yapicaklar mi?

Bu arada menulerim:
Sabah: klasik karatay
Ogle: Izgara et ve salata
Aksam: Izgara somon ve salata

demin ana haberde diyetle ilgili ara öğünlerin obezite riskini artırdığı, önce kilo verildiği ama sonrasında fazlasıyla alındığı Canan hocanın savunduğu Karatay diyetini israilli doktorlardan destek geldiği yayınlandı Canan Hocam bidenesin

Karatay diyetine basladigim ilk andan itibaren yasadigim degisiklikler ;

Yaklasik 3 ay oluyor
..
Hergun omega 3 aliyorum.

Çok güzel bir özet olmuş Kaneel, kendi adıma teşekkür ederim :)

Hangi marka Omega-3 kullandığını öğrenebilir miyim? Ben de almak istiyorum ama henüz karar verebilmiş değilim. Hangi markayı kullandın ve günden kaç tablet? Şimdiden teşekkür ederim

Bir yeni gelen olarak hemn üzerime alınıyorum ve sıcak karşılaman için teşekkür ediyorum

Menü çok güzel. Somon her zaman favorim. Ben de et olarak sıklıkla balık ve özellikle de somon tüketmeyi düşünüyorum.

3.ve son öğünüm saat 18.30

1 içli köfte
1 çiğ köfte
yoğurtlu semizotu salatası
1 ısırık soğan halkası

çay çayy

Super faydali bi ozet vermissin Kaneel'cim. Cok tesekkurler.

Bu sicaklarda da yuruyus yapabiliyo musun? Walla bravvo sanaa
ben o sıcakları hiçbirzaman yaşayamamış bir ülkede Hollanda da yaşıyorum ............ Burda da zaman zaman yağmur ve rüzgar engel oluyor yürümeye .......... Ama genelde serin bazen normal olan günlerde yürümek paha biçilmez ...

Bahçemde son durum

Burayla ilgisi şu doğal ve taze yemek gerekiyor ya tam karataycı oldum vesselam

Patlıcanlarım gelişti birinin üzerinde miniiikkk bi patlıcan var
Dolmalık biberlerim keyifli topladıklarımdan dolma yapıyorum
Yeşil biberlerim oldu eşim menemen yapacaktı sabah daha yeniler ve çok azlar o yüzden paylaşamadık bugün Menemene koyacakmış çok güzel oluyomuş Ben de çıtır çıtır yemeyi seviyorum Kazanan tabiisii o oldu
Domateslerim çok büyüdü üzerlerinde domateslerim var ama kızarmadılar henüz
semizotlarım çok güzelller yiyorum sabah akşam
fasulyelerim geç ektim dizlerime kaa büyüdü daha fasulye yiyemem sanırım:26:

bugün patates ektim kızım çok istedi

nasıl bir yerde yaşıyorsun gülüm sen ..o kadar şeyi ekçek bahçeyi nasıl buldun .çok şanslısın canım bende severim toprakla uğraşmayı balkonum da 3 biber ektim amaa tabii bahçe gibi olmaz maydanozum nanem de var

Maasallah, 41 kere maasallah Iyiniyetli:) harika bi sey bahceyle ugrasmak. Ne kadar keyifli. Benim balkonda azicikdomatesim var, ondan bile mutlu oluyorum

Ah, Hollanda yasanilir bi ulke ama, di mi? Sen memnun musun? Ben gordugum yerlerini cok begenmistim.

21 HAZİRAN MENÜM
SABAH : 4 adet ceviz, 2 yumurta (kayısı kıvamında),6 adet zeytin , domates salatalık söğüş, 1 dilim tuzsuz peynir, yeşil çay
ÖĞLE : 5-6 kaşık hindi sote, 1 kase yoğurt
AKŞAM : 1 dilim fırında somon, buharda pişirilmiş brokoli, ıspanak
SPOR : 60 dk yürüyüş
SU : 2 litre su+bitki çayları

canım karataya başlayalı bende adet agrıları cok azaldı hatta suan regliyim ve ne migrenim tuttu nede karnım ağrıdı cok iyyim karatay kerameti diyorum maşallah..ben bitki çayı içiyorum yeşil çay vs. ne varsa işte içine bi çay kaşığı zencefille tarçın koyuyorum cok iyi geliyo hem kanıda sulandırıyomuş az gelmeyince rahatlıyosun...önceden bu çaylardan hiç içmezdim 3 aydır içiyorum cok iyi geliyo tavsiye ederim...

iyi akşamlar, son menüm:1 parça tavuk
1 kase cacık
bugün böylece bitiriyorum.iğneoyası ve paint nerelerdesiniz? yarın tartılıp başlıyoruz değil mi? ben bugün biraz düzene girdim.Allah sizden razı olsun.

merhaba kızlar, menümü yazıyorum hemen.
2. öğün: iş yerindeki kızların zoruyla 15.30'da oldu. meyve tabağı yaptım. arkadaşın biri yıkayıp doğramış meyveleri yemesem ayıp olacaktı. Çok abartmadım ama yanında da 3 tane badem yedim ve yine hemen acıkıverdim sonrasında. İnsülin direncim düşmedi mi daha acaba:26:

3. öğün:19.30'da buzdolabındaki yemeklerin bitmesi lazımdı.
1 kase yoğurt çorba
1.5 tabak etli yeşil fasülye
keten tohumlu salata

yemek sonrası 40 dk tempolu yürüdüm

Sıvı: suyu saymadım malum hippopotamus gibiyim 2 kupa metabolizma çayı, 4 bardak açık çay
Şimdi de çaya devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…