Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Teşekkürler canım..:21:
İyi geceler hanımlar,

Benim 15 hafta bitti, bu hafta 16. haftam.

,

Çok değerli bilgiler, paylaşım için teşekkürler kaneel'ciğim.:KK71:

Afiyet olsun canım, bahçende bereketin bol olsun.:nazar::nazar:

Akşam akşam güldürdün beni iyiniyetlim, Allah da seni güldürsün.:KK60::KK60::KK60:

Gerçekten koysana fotoğrafını iyiniyetlim, ben de çok görmek isterim doğrusu.

kızlar bu akşam güzel bir balkon keyfi yaptım...iyiniyetli sersum canım şimdi bahçeli ev hayallerinizi okudum..ne güzel olurdu gerçekten..propycil sanırım demişti karatay çiftliği kurucam die..herşey gönlnüzce olsun canım..

bu akşam eve geldim..dolma biberlerimi pişirdim..bulgurla yaptım tabiki..onlar pişerken balkonu yıkadım güzelce soframı kurdum..mor lahana ve marul salatası yaptım yanına..
ben 3 biber 2 de kabak yedim..
yanına da yoğurt ve salata..

öğle menümün aynısı ama daha lezzetlisi..

yemekten önce tartıldım kızlar..tam 70.00 çıktım..yaşasınnn..çok mutluyumm..bakalım sabah 69 ları ucundan görebilirmiyim..

ama yürüyüş yok bu akşamm..eşim maç seyrediyor..çıkmadı benimle yürüyüşe..

şimdi biraz geçmişe bakıyım..herkese bol leptinler...

İnş. Didemcim:KK16::KK16: sağol:KK16:
Sabah 69ları göreceksin bence sabaha görüşürüz:KK34:

İyi geceler hanımlar,

,

Akşam akşam güldürdün beni iyiniyetlim, Allah da seni güldürsün.:KK60::KK60::KK60:

Ne güzel gülerek de zyıflıyormuşuz bak size yardımcı olmuşum dileğin için sağol canım benim:KK54:
İnş. ürünüm çok olur gidip gelip onları seyrediyorum:KK1::KK1: fzgunum:KK1:

Teşekkürler canım .......... :KK16:
İyi geceler hanımlar,

,

kızlar bu akşam güzel bir balkon keyfi yaptım...iyiniyetli sersum canım şimdi bahçeli ev hayallerinizi okudum..ne güzel olurdu gerçekten..propycil sanırım demişti karatay çiftliği kurucam die..herşey gönlnüzce olsun canım..

bu akşam eve geldim..dolma biberlerimi pişirdim..bulgurla yaptım tabiki..onlar pişerken balkonu yıkadım güzelce soframı kurdum..mor lahana ve marul salatası yaptım yanına..
ben 3 biber 2 de kabak yedim..
yanına da yoğurt ve salata..

öğle menümün aynısı ama daha lezzetlisi..

yemekten önce tartıldım kızlar..tam 70.00 çıktım..yaşasınnn..çok mutluyumm..bakalım sabah 69 ları ucundan görebilirmiyim..

ama yürüyüş yok bu akşamm..eşim maç seyrediyor..çıkmadı benimle yürüyüşe..

şimdi biraz geçmişe bakıyım..herkese bol leptinler...

Afiyet, bal şeker olsun, kilo olmasın canım.

Resim koy canım koyda örnek alalım seni:KK1: Sebze ekseydik keşke bizde.
Bizim bahçede 2 dönüm meyve ağacı var. kiraz,elma,karadut, can erik, mürdüm eriği, vişne, kayısı ağacı kaynıyor bahçe. Şu an kirazlar çok güzel bolbol onlardan yiyorum. kuru meyveyi bıraktım, kiraz yiyorum genelde, nede olsa doğal:KK1: Karaduta dokunmadım daha:KK19: Valla karatay besleneceğim derken kuşları doyurur olduk. Annemde bende karataycıyız. Biz toplamayınca evdekiler de yemiyor:KK1:
Birde ıhlamur ağaçlarımız var, çiçekleri açsın toplayacağım. Çayı çok güzel oluyor:KK1:

Asya'cığım dün akşam biz de eşimle yürüyüş yapmıştık. Ihlamur ağacından 1 avuç çiçek topladık, taze taze demledim (tarçın, elma, zencefil de ekledim) çok güzel oldu. Hatta kurusundan da güzel oldu. Sen de olunca bol bol iç canımcım.

Bu arada son öğün : yarım tabak barbunya, 3 kaşık bulgur pilavı, 1 kase yoğurt
2 lt su

Bugün evde çok yoruldum, akşam yürüyemedim.:KK19:

Yarın inşallah tüm tartılar yüzümüzü güldürsün, Sersumum sana da şimdiden kolay gelsin.:KK71:

Afiyet, bal şeker olsun, kilo olmasın canım.

Asya'cığım dün akşam biz de eşimle yürüyüş yapmıştık. Ihlamur ağacından 1 avuç çiçek topladık, taze taze demledim (tarçın, elma, zencefil de ekledim) çok güzel oldu. Hatta kurusundan da güzel oldu. Sen de olunca bol bol iç canımcım.
Bugün evde çok yoruldum, akşam yürüyemedim.:KK19:.
Fzgunum sen Ankara'daydın benim gibi. Gel birlikte içelim kız. Ben ikimiz içinde toplarım:KK1: Tarçını bende seviyorum içinde:))
Geçen sene de toplamıştım koca bir poşet. Çiçeklerin yarısını da toplayamadım hatta, kurudu kaldı.
İncek'teyim ben, yolun düşerse beklerim:KK16:

Son düzenleme:
3.öğünüm

kiremitte tereyağında kaşarlı mantar
ayran

saat dokuz gibi çoook az şekerli türk kahvesi bir lokma poğaça işallah yarın tartıya yansımaz offfffffffff

Fzgunum sen Ankara'daydın benim gibi. Gel birlikte içelim kız. Ben ikimiz içinde toplarım:KK1: Tarçını bende seviyorum içinde:))
Geçen sene de toplamıştım koca bir poşet. Çiçeklerin yarısını da toplayamadım hatta, kurudu kaldı.
İncek'teyim ben, yolun düşerse beklerim:KK16:

Canımcım, çok teşekkür ederim. Aslında ben Ankara' lıyım, ama İstanbul'da yaşıyorum. Ama zaman zaman Ankara'ya geliyorum. İnşallah bir gün karşılaşırız.:KK16: Ben de seni İstanbul' a gelirsen beklerim. Aslında belki bir gün sözleşip daha önce de konuştuğumuz gibi tüm grup hep birlikte kahvaltı yaparız, ne güzel olur.:21::KK16:

Son düzenleme:
Arkadaşlar sizlere birşey danışmak istiyorum.
Ben Hollanda da yaşıyorum. İnancımız gereği orucumuzu tutacağız .. Ve ben kararaya devam etmek istiyorum. Ama saatler çok farklı ben orucumu 22:15 de acacağım. Sahur ise 1:53 de ..
Sizce nasil yapmalıyım? Tek Ogün mü ? Çift Ogün mü
yardimci olursanız sevinirim.
Sevgiler

Afiyet , leptin olsuuuuuuuuuun ...

Canım bizler fabrikadan çıkmış hiç birşey tüketmiyoruz..herşey doğal .. Sirmemizi , peynirimizi , yoğurdumuzu yapılabilecek herşeyi kendimiz yapıyoruz..:nazar::nazar::nazar::nazar::KK17:

en güzelini yapıyosunuz valla hem paranız cebinizde kalıyo hemde gıda terörcülerinin ekmeğine yağ sürmüyosunuz:KK9::KK9:ya ben sizin kadar becerikli değil:KK43: hemde yeni evli bir hatunsam:KK1::KK53::KK16::KK16::16 neyse bencede bir geriye dönüş yaşanıyor herşeyin doğalını arıyor insanlar haliyle herşey bozuldu hormon yemekten hormonlarımızda bozuldu zaten ..millette kyok kısırlık yok kist allah korusun:nazar:umarım herşey yine eskisi gibi olur hastalıklar biter:KK47::KK9::KK9::21::21:

Fzgun ne güzel olurdu hep beraber buluşmak, kahvaltı yapmak. Herkesi çok merak ediyorum ben

İyi geceler kızlar, bol leptinler
Tartı herkesin yüzünü güldürsün yarın

Son düzenleme:
en güzelini yapıyosunuz valla hem paranız cebinizde kalıyo hemde gıda terörcülerinin ekmeğine yağ sürmüyosunuz:KK9::KK9:ya ben sizin kadar becerikli değil:KK43: hemde yeni evli bir hatunsam:KK1::KK53::KK16::KK16::16 neyse bencede bir geriye dönüş yaşanıyor herşeyin doğalını arıyor insanlar haliyle herşey bozuldu hormon yemekten hormonlarımızda bozuldu zaten ..millette kyok kısırlık yok kist allah korusun:nazar:umarım herşey yine eskisi gibi olur hastalıklar biter:KK47::KK9::KK9::21::21:
Ben de 3 yıldır evliyim. Evlendiğimde tek yapabildiğim Menemen'di .. Ama şimdi yyapamadığım , denemediğim yemek kalmadı.. Sende öğrenir yaparsın dert etme ..

Herseyin doğalını bulmaya çalış..

Maalesef herşeyde bur problem var .. İyininde iyisini bulmak biz kadınların görevi.. Sağlıklı ve bilinçli bir nesil için .. Doğal bir yaşam ..

:13:

Canımcım, çok teşekkür ederim. Aslında ben Ankara' lıyım, ama İstanbul'da yaşıyorum. Ama zaman zaman Ankara'ya geliyorum. İnşallah bir gün karşılaşırız.:KK16: Ben de seni İstanbul' a gelirsen beklerim. Aslında belki bir gün sözleşip daha önce de konuştuğumuz gibi tüm grup hep birlikte kahvaltı yaparız, ne güzel olur.:21::KK16:

Ben de uzuuunn yillardir Istanbulda yasayan bir Ankaraliyim.

✿⊱╮.. "Dua ettiğinizde çok isteyin, çünkü vereceği hiçbir şey Allah'a ağır gelmez..
"
Hz. Muhammed (sav)

İyi geceler, bol leptinler kızlar..
Yarın sabah kilocuklar gitmiş olarak görüşmek dileği ile .. Tatlı rüyalar:KK55:

Bugünkü menümü de yazayım:

Klasik Karatay kahvaltısı
Öğlen: 1 tabak türlü, biraz tavuk
Akşam: 1 karnıyarık(fırında kızartılmış), 1 tabak çorba
Kaçamağım: 1 hurma:KK4::KK4:
Kuruyemiş yoktu evde. Kuruyemiş yemeyince doymuyorum ben ya:KK43:(

Yarın tartılıp, Ramazanın başına kadar 4 kilo veriyoruz kızlaaaarrrr...
inş. canım.karşıliklı destek olarak başaracağız.

✿⊱╮.. "Dua ettiğinizde çok isteyin, çünkü vereceği hiçbir şey Allah'a ağır gelmez..
"
Hz. Muhammed (sav)
Allah'ın resulü yalan söylemez ve rabbimin hazinesi geniş.dualarımızda herşeyin en iyisini ve güzelini hepimiz için isteyelim. toplu duaların sinerjisi fazladır.
PAİNT nerelerdesin?

X