Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yok canımcım ne kusuru..saphira yok artık zaten kendi listemizi biz belirliycez heralde..haksızlık olmasın diye hatırlattım..yeni giren arkadaşlar bence perşembeden 2 haftaları dolunca hatırlatsınlar..bu da böyle çözülür..listeyi de sonuncu olan yapıyor zaten

adet döneminde hatta 1 hafta öncesinde vucüt 1-2 kg arasında ödem yapar adet bittikten sonra hatta 1-2 gün sonra kilonuz düşer eğer ödeminiz falz ve rahatsız ediyorsa ödem atıcı çaylardan için....

ödem atıcı çaylar ne peki ?

Gunaydın herkese bıldırımde bulunup gecmıısı okumaya baslıyayayım
sabah guzel bı omlet bol maydanozlu yanında tulum peynırı 5 zeytın domates salatalık
daha acıkmadım oglene yemegım yok sadece semız otu ayran ve cevızım var ısyerınde ıdare etcez bakalım aksama kadar
dun aksam
patlıcan kovalaması dıye bısey yedım patlıcan sogan acı bıber tavada pısırılıyo ustune yogurt dokup yedım guzeldı dun sukur kacamak yapmadım
yedıgım 1 kayısıyı saymazsak
bugun tartılmadım ınsallah guzle devam edıyorum

ödem açı çaylar neler peki ?

Ender Saraç Ödem Çözücü Çay için Malzemeler:

* 2 su bardağı su
* İrice bir tutam mısır püskülü
* İrice bir tutam kiraz sapı
* 5-6 adet saplarıyla birlikte maydanoz
* Yarım tatlı kaşığı iri yapraklı yeşil çay
* 2 adet tane karanfil

Hazırlanışı:

Kaynayan suyun içerisine tüm malzemeler konulur ve 4 dakika kadar demlenir.Daha sonra iyice süzülerek, ılıdıktan sonra içilir.İçine nane konulmamalıdır.Yazın biraz buz ile serinletilebilir, ancak bu çay çok soğuk içilmemelidir.
Çayı içmek için en iyi zaman sabah kalkınca, kahvaltıdan önce veya akşam üzeri saatleridir.

Bu ödem çözücü ve şişlik giderici çayın dışında, sabah uyanır uyanmaz 1-2 fincan koyu yeşil çay veya 1 fincan sade türk kahvesi içmek de şişlikten kurtulmaya faydalıdır.Aynı zamanda vücudu ovarak yapılan duş , sabah şişkinliğine iyi gelir.

tabi tabi biliyorum ben de ön sayfada görünce atladım hemen
tamam canım o zaman haftaya bildirim yok sonraki hafta kısmetse listedeyim

selam kızlar tatil bitti döndüm az çok kaçamak oldu ama asla zararlı bişey yemedim içmedim rakı hariç :)
neyse kilom aynı 59 göstermekte baskülüm inatla 57 olmayı bekliyorum vazgeçmeden aynen devam ediyorum malum sıcaklardan ötürü yürüyüş biraz zor oluyor ama yinede elimden geleni yapıyorum 59 u kırmak için çabalıyorum umarım herkesler iyidir benim et tavuğumda gelmiş hoşgelmiş jarnaaa kavrulmamış entep fıstığım hoşgeldinnn
bu güzel perşembe gününde yağlarımızın tez vakit totomuzdan sökülüp gitmesini umut ediyor hepiciğimize bol leptinli saatler diliyorum

Merhabalar

ben de aranıza yeni katılan biri olarak karatay yaşam tarzını (düyet demiyorum bu gerçekten yaşam tarzı olmalı) uyguluyorum. 2 haftadır falan. açıkçası zaman umurumda değil. çünkü bunu hayat tarzım haline getirmeye kararlıyım. 108.7 ile başladım şu an 104.00'ım. sabah tartıldım. ve çok mutlu oldum sabah kilomu görünce. spora başlamadım henüz çünkü önce bu sistemi bedenime oturtmak istedim. bir anda spor ve bu düzen biraz kafa karıştırıp vücudumu bir anda savunmaya geçirmesin istedim. inşallah devamı da gelecek. hafasonu spora başlayacağım artık. evde yürüyüş ve bazı spor hareketlerini düşünüyorum.

burasını uzun süredir takip ediyorum. buradakilerin birbirlerine destek vermesi çok hoş. etrafımızda köstek olanlara inatla burada tam destek görmek herkesi çok güzel. ve bu yüzden ben de katılmak istedim aranıza.

Selam kızlar

Nasılsınız,

Dün akşam yemeğim,mantar sote ve yoğurt

Sabah kalkınca ısıtılmış tereyağ ve pekmez karışımı,DİDEM cim sabah beni rahatlattı tarifin,tekrar teşekkürler

Kahvaltıda;tereyağlı,üzeri sumaklı 2 yumurta,domates,peynir,zeytin,az köy ekmeği

Ballı limonlu su,omega 3

ödem açı çaylar neler peki ?

ben d.ğa markasının mavi phyto slim diye bir çayı var onu içiyorum.

hoşgeldin arkadaşım, benim de iki hafta oldu inşallah hep beraber vericez kilolarımızı

Son düzenleme:

çok teşekkür ederşm canım akşam aktara uğrayıp alıcam ve hemen içicem

hadi yaaa AMA ben adet oluyorum 4 gündür aynı kiloyum deli olcam artık

Canım 4 gün birşey değil,sakın canını sıkma,stres yapınca vücudumuz kortizol salgılıyor,bu da kiloyu tutuyor.Benim de 1-2 hafta hiç oynamadığı oldu,sabırla bütün kilolarını vereceksin,merak etme canım

Canım hoş geldin,2 haftada çok iyi vermişsin,tebrik ederim,burada olmak gerçekten iyi geliyor,sen de paylaşımlarda bulun menülerini,kilolar gitmeye devam edecek,yürüyüşe de yavaş yavaş başlayıp zamanla temponu ve süresini de artırırsın,kilo vermemize ve insülin direncini kırmamıza çok yardımcı oluyor

İyi yolculuklar, arada yaz olabildiğince burada kal ki kaçamak yapma

umarım canım hergün yeni bir kilo göremeye alıştım çünki 4 gündürde aynı kiloda olunca sinirlerim biraz bozuldu

Ben so..gar 700kullanıyorum, sabah ve akşam yemekten sonra 2 tane alıyorum. Onunla birlikte siyah çekirdekli üzüm yiyorum. yani günde dört tane almış oluyorum.
Cevabın için teşekkür ederim canım, kuru üzümü antioksidan olarak alıyorsun sanırım.
Ben daha önce başka marka omega 3 kullandım, solgara ilk kez başlayacağım.
Antioksidan olarak genelde yeşil çay kullanıyorum bende. Hem yeşilçay metabolizmayı hızlandırıyor, yağ yakımını arttırıyor
Birde çok kahve içerdim hemde 1 kupaya 5-6 tatlı kaşığı atardım kahveyi şekersizde içince zift gibi olurdu , şimdi yeşil çay içince yeterli kafeini alıyorum sanırım, çünkü canım hiç kahve istemiyor.

annammmm arizona kertenkelemmmmsütlü nuriyem,ballı lokma tatlım nediiiiin sen dipçik kıvamına gelmişsin ya senleptininolayım açma arayı

canım afiyet olsun..şifa versin inşallahh..çok memnun oldum iyi gelmesine..iyice kızdırıp çok sıcakken yemeğe çalış canım..ılık pek faydası olmayabilir..

hoşgeldin petunya..ne güzel kilo almamışsın tatilde..ben uğraşıp duruyorum tatilde kesin alırım die çok korkuyorum..

Hoş geldin petunya özledik seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…