Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ellerine kollarına sağlık.İnşallah kilolardarından çabucak kurtulursun.

Canımmmmmm çok sağool hepimiz verelim inşallah

canım linkleri kısaltıyor forum ondan olmuş olabilir aşağıdakini yapıştırabilirsin şimdi
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wlX84YC/weight.png

Son düzenleme:

tamam canım görünüm farketmez bilgilerim

başlangıç 86.5
şimdiki kilo 81.5
hedef 69
boy 1.64 başka bilgi vermem gerekiyormu

sersum demin de sordum görmedin herhalde senin çalıştığın hastanede çocuk kalp doktoru varmı

canım acilde çalışıyorum ve hem hasta çekip hem de aralarda giriyorum topiğe..anca yanii
bizde çocuk komple transfer oldu kadın doğuma ..artık yok

kızlar bişey sorcam yaaa herkes bişeyler söylüyo adetliyken kilo verebiliyormuyuz yoksa kilo vermek duruyormu

canım acilde çalışıyorum ve hem hasta çekip hem de aralarda giriyorum topiğe..anca yanii
bizde çocuk komple transfer oldu kadın doğuma ..artık yok

tamam canım özür soru gerilerde kalınca görmedin sandım dı...kadın doğum dediğin diş hastanesinin yanımı oluyo

Son düzenleme:
Merhabalar güzel hatunlarrrrr tartı günü cumaya çekildi galiba bakalım ne kadar gitmiş bu aralar başım çok ağrıyor suyumu çok içiyorum

aç ta kalmıyorum ama sıcaklardan galiba oğlumda çok yaramazlaştı mahvediyor beni o yüzden giremiyorum pek ama yazmasamda okumaya çalışıyorum

sabah klasik kahvaltımı yaptım akşama henüz yemeğim yok ne pişirsem diye düşünmekteyim

tamam canım özür soru gerilerde kalınca görmedin sandım dı...kadın doğum dediğin diş hastanesinin yanımı oluyo

önemli diiğil ben bucada çalışıyorum canım bucada birdevlet bir de kadındoğum var..ayrı ayrı..biz de diş var ama bölüm sadece...kadındoğum-çocuk ayrı biryerde

adet dönemi öncesi vücut ödem toplar kilo vermiyor hata diyet yaparken bile ~1 kg artış görülür. ama 2-3 günü geçirince toplu verirsin hem ödemi hemde diyetle vermiş olduğunu düşündüğün kiloyu...

bende 2 aydır aynısı oluyor nerdeyse hergün tartıya çıkıyorum kımıldamıyor bile ibresi ama adeti bitirince toptan veriyorum. uğraşıpta veremeyip adetinde başlanngıcında da dalarsam çikolataların içine o zaman başlıyor sorun...

önemli diiğil ben bucada çalışıyorum canım bucada birdevlet bir de kadındoğum var..ayrı ayrı..biz de diş var ama bölüm sadece...kadındoğum-çocuk ayrı biryerde

anladım canım benim bulunduğum ilçede çocuk kalp yok o yüzden doktor arıyorum ..sana kolaygelsin canım Allah sabır ve kolaylık versin

cevabın için teşekkür ederim canım 4 gündür kilom 76 da kaldı moralim bozuldu hem okadar çaba sarf ediyorum 1 gram bile gitmeyince üzülüyorum benim çikolataya karşı aşırı zaafım olduğunda adet günlerinde doktorun verdiği bi ilaç var onu kullanıyorum ve çikolata tüketimimin % 98 önüne geçtim

anladım canım benim bulunduğum ilçede çocuk kalp yok o yüzden doktor arıyorum ..sana kolaygelsin canım Allah sabır ve kolaylık versin

sağol canım
sana da geçmiş olsun..ben yeşilyurt devletin çok methini duydum..bir araştır istersen..tüm bölümlerinde iyi hocalar varmış..Atatürk eğitim olarak geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…