Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlaarrr öğle yemeğim için heyecanla bekliyorum.. Benim bahçenin hemen yanında ekim yapan velim var bana bahçede az bi yer verdi orayı belliyorum.

Hah işte o bahçede kocaamaann bi asma da var bakan eden yapraklarını toplayan yok.. Ona dedim toplamıyorsan alacağım yapraklardan diye.. Evvveeettt işte oradan topladığım tazecik yapraklar sarıldı pişiyor ocakta sabırsızlıkla bekliyorum ben de

Birazdan sarma + taze fasulye + semizotu salatası + domates + peynir yiyerek 2. ve son öğünümü yapacağım

Hepinize afiyet olsun

Kızlar sorumu yeniliyorum le carnitine hakkında bilgisi olan var mııııı

yağ yakımını hızlandırdığı söylenen tablet ama burda karatayda sağlıklı beslenmeyi konuşurken bu foruma uymayan ilaç türü oluyor bol su,bol spor,karatay yapınca bu ilaçlara inanmıyorsun zaten

merhaba kızlar,
1. Öğününden önce yaklaşık 1 saat yürüdüm.

1.ogunde:
2 yumurta,1 domates,2 biberden yapılmış omlet,
Minik beyaz peynir,
1 salatalık,
1 kase kabuklu fıstık ,
1 portakal
ve cay vardı.
Saat 12.00 da bitti .

Sdi yuruyuse ciktim.
Hava kotu ama timede bir saat yurumeyi deneyecegim.

EVET canım yarın bildirim var ...

hamarat arkadaşım maşallah sana ....sarma yı bulgurlumu yaptın afiyet olsun sana ...bana da bulaştır şu hamaratlığını ay çok kıskandım ben ama

hamarat arkadaşım maşallah sana ....sarma yı bulgurlumu yaptın afiyet olsun sana ...bana da bulaştır şu hamaratlığını ay çok kıskandım ben ama

sizler de hamaratsınız zaten kızlar yürüyüş + karatayla zaten enerjik oluyoruz. Karataya başlayalı pirinçli sarma hiç yapmadım canım. Bulgurla çokkk lezzetli oluyor.. Pirinç pek almıyorum eve aslında sabahın kör saatinde uyanıyoruz taa yatana kaa enerji bitmek bilmiyo

Son düzenleme:

yok canım yaa bana pek öle olmadı sizin bahsettiğiniz o enerji bana gelmedi daha ..kendimi hep yorgun hissediyorum ben daha. sabahları ölüm kalkıyor yataktan ..yakında gelişme bekliyorum ..inşallah diyelim
bulgurlu sarma tarini istiyorum ben ne kadar su koyuyosun ve ne kadar yiyosun

Son düzenleme:
canım ilgin çin teşekkür ederim çok sağol

merhaba arkadaşlar hepinize güzel sağlıklı beslenmeler diliyorum :) ben de aranıza katılmak istiyorum.dukanın atak evresini denedim tamamladım ama midem o kadar bulandıki sabahları sadece yumurta yemekten (havanın sıcak olmasının da etkisi büyük) . karatay hocayı bulduğum her fırsatta izliyorum.ve ben de artık başlamak istiyorum.anladığım kadarıyla yarın bildirim günü ben de yarın bildirim yaparak başlasam yardımcı olur musunuz ben de başarabilir miyim acaba

merhaba kızlar
kahvaltım 9:30 bitti
1 yumurtadan çökelekli omlet
yarım domates
salatalık
7-8 tane zeytin
1 incir
1 günkurusu
1 ceviz
biraz fıstık
çay...

kızlar 2 gündür internet yoktu giremedim ama yine aranızdayım sizleeri okumadan paylaşmadan cok sıkıcı oluyo inanın...regl oldum şistim yine öğlende 1 adet kornet dondurma yedim tatlı istegime engel olamadım..:18:

ben geldimmmmmmmmmm
dişçi işimiz var senle ddidi:18:
uzun süreli bir tedavi beni bekliyorrr..ancakk ramazana girmeden yine bitmicek galibaaa
nayse hayırlısı bakalımm halledebildiği kadarını halledecek bu süreçte...

öğle menümmmse şöleee oldu
1 kase tarhana çorba
1 yoğurtlu kabak dolma(pirinçli kıymalı)
1 kase yeşil salata

karatay dondurmasını bir gece önceden yapınn kızlarar.....
sonra üzerine bitter eritip dökünn birazda öyle dondurunn..
soğuk soğuk yiyin..
dondurma isteğiniz kalmayacak..garanti

canım ilgin çin teşekkür ederim çok sağol
bişicik değil canım kolay gelsin

omega 3 tablet çok iyi geliyor canım almıyorsan dene mutlaka enerji veriyor

çok mutluyum ayyy az önce hala oldum 1 oğlumuz oldu hayırlısıyla çok mutluyum akşam iş çıkışı görecem inşallah...

geçmiş olsun bebektikkat et kendine

23 nisan çocuku gibisin ellaham yerim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…