Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Harika, ailecek Karataylı oldunuz desene. Gitsin yağlar, gelsin sağlık:)

afiyet olsun topişş...
ağzıma alıp çiğneyip tükürme işini bir besine karşı bende düşünmüştümmne içindi hatırlamıyorum şimdi ama...

daha amanınn ben de çok korkarımhaftaya eşimin de 20 lik diş operesi var.valla onun yerine ben strese giriyom

sana da çok geçmiş olsun canım

:

günaydın canım çok geçmiş olsun .benim kadar korkamazsın herhalde ben bile gittim ve rahattım sende rahat ol.benimde gitmem gerek tekrardan dolgu var 2 tane sallıyom bakam nereye kadar sallıcaksam

teşekkür ederim kızlar..
pek korkmam dişçiden aslında ama hep ertelemişimdir..
yinde bir tedirginlim var demekki..
3 yıl önce geçici dolgu yaptırmıştım 1 dişime..
geçici dolgunun uzun süre dişimde kalması nedeyinle dişim kenarlarından kırıldı..
bu da yaklaşık 1 sene önce oldu ama inatla gitmiyodumm..
bugün dişçinin işi bayağı zor anlayacağınızzz..

sağol canım
sana da geçmiş olsun..ben yeşilyurt devletin çok methini duydum..bir araştır istersen..tüm bölümlerinde iyi hocalar varmış..Atatürk eğitim olarak geçiyor

dün bana da söylediler o hastaneyi eşimin işleri pazartesiye anca imkan veriyo o güne kadar araştırayım dedim eşim celal bayara gidelim diyo da ben araştırma hastanesi olsa daha iyi gibi geliyo ben biraz evhamlı oldum galiba küçük oğlumun (14)şu an belirgin bi sorunu yok aslında ...büyük oğlumda ritm bozukluğu çıkınca onu da götürmek istedim ...bide benim küçük oğlan 1.87 boy ve 60.5 kiloda böyle boy ve kilo azlığı bi hastalık gördüm doktorlar sitesin de ona taktım marfan sendromuumarım yoktur ama varsa kalbini etkiliyormuş araştırmam lazım

canım ben tartı bildirimiyle ilgili 2 hafta kuralını yazmıştım okudun mu :44:

senin menü bildirimlerin 2 hafta oldu mu..topiğin böyle bir kuralı var

hadi yaaa AMA ben adet oluyorum 4 gündür aynı kiloyum deli olcam artık

yaa canım ben 15 gündür 200gr verip 300gr alıyorum aynı yerde takıldım kaldım 75i bi göremedim ...senin daha 4 gün olmuş bi de adet ödem var ...sabırlı ol kız azcık bitsin 1 kilo birden verirsin bol bol su iç canımcım

umarım bişey çıkmaz..ama bence de kontrol ettirmelisin..ben de eğitim ve araştırma hast.tavsiye ederim canım

ayy hiç sorma canım yaaa 75 i göriyim tartıyı öpecem hemen ne illet bişey yaaa kafınların çmrü neden hep rejim yapmakla geçerki offf yaa adaletsizlik bu eşimin dünya kadar büyük göbeği var hiiçç sanki o göbek ona ait değil bide benim kiloma laf söylüyo

seninkinin gene göbeği varmış benimki tığ gibi bide yiyo sorma gece 12 falan demiyo homini gırtlak maşallah habire tıkınıyo bide bol bol tatlı yiyo..bi de bana şişko diyoo sen benden fazla yiyon dediğimde de ben çalışıyom kızım diyo ben yatıyom ya hep ay deli oluyom benim metabolizmaya ..

canım ben tartı bildirimiyle ilgili 2 hafta kuralını yazmıştım okudun mu :44:

senin menü bildirimlerin 2 hafta oldu mu..topiğin böyle bir kuralı var

biliyorum canım listede değilim ben zaten, listeye girebilmek için iki hafta boyunca kilo ve menü bildirimi yapmam gerekiyormuş o yüzden paylaştım, eğer kurallar değiştiyse paylaşmam iki hafta kilomu, bilmediğim için paylaştım kusura bakmayın.

Son düzenleme:
hiç sorma yaaa eşim saat 10 da geliyo işden ben bir lokma bile sürmem ağzıma çok açsam bir elma yerim eşim koca bir tabak makarna 1,5 ekmek ve 1 lt kola içer kalkar ona rağmen böle ben okadar yesem vinçle götürür getirirler beni heralde adaletsizlik ama bu

kızlar bişey sorcam yaaa herkes bişeyler söylüyo adetliyken kilo verebiliyormuyuz yoksa kilo vermek duruyormu

adet döneminde hatta 1 hafta öncesinde vucüt 1-2 kg arasında ödem yapar adet bittikten sonra hatta 1-2 gün sonra kilonuz düşer eğer ödeminiz falz ve rahatsız ediyorsa ödem atıcı çaylardan için....

adet döneminde hatta 1 hafta öncesinde vucüt 1-2 kg arasında ödem yapar adet bittikten sonra hatta 1-2 gün sonra kilonuz düşer eğer ödeminiz falz ve rahatsız ediyorsa ödem atıcı çaylardan için....

ödem açı çaylar neler peki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…