Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Son düzenleme:
öncelikle günaydın herkese sabah kahvaltısında peynir 4 tane zeytin 1 tane domates 1 dilimde çavdar ekmeği yedim şimdide yeşil çayımı içiyorum.akşam bende yemek yedim
ve saat 10 da yedim 1 kepçe yoğurt çorbası ve bol yeşillikli salata bir bardakta kola ve çok pişmanım yediğim için. Affedemiyorum kendimi

sağol canım
bulgur için hocamızı bi yerde dinlemiştim de çok kilosu olmayanlar haftada bir tüketebilir demişti ve benim kilom çok ...hadi yedim neyse de sadece bulgur pilavı beni tok tutmadı sorun burda ...saat 9 da yemek yememe sebeb oldu yediğim bile yetmedi bütün gece karnım guruldadı..ama sen bulgur pilavı ile de kilo vermişsin ne güzel ...yanında neler yiyodun menün de bulgur olunca

günaydın kızlarr....

Bu sabah tartıda 70.2 çıktım..:119::119::119:

yaşasın çok mutluyumm..gram gram da olsa veriyorumm..

yarını iple çekiyorum..bakalım tartı inşallahh hepimizin yüzünü güldürür..

dün akşam yemeğim:

yarımdan az piliç çevirme
domates, turşu..(patatesleri yememek için turşuya yüklendim azıcık..)

sabah kahvaltım:
1 dilim karpuz..
1 muz
1 kase ceviz

şimdi de çayımı içtim..ohhh keyifliyim..gitsin kilolar...

2 hafta sonra tatile çıkacam..inşallah tatilde de devam ettirebilirim..

solgar kullanan arkadaşlar günde kaç tane alıyor yazabilir mi yada ben günde kaç tane alayım?
iyi geceler kızlar, bol bol leptinler:)

Ben so..gar 700kullanıyorum, sabah ve akşam yemekten sonra 2 tane alıyorum. Onunla birlikte siyah çekirdekli üzüm yiyorum. yani günde dört tane almış oluyorum.

Son düzenleme:
daha nasıl kıpır kıpır diğilim diyosun kıssbi ordasın bi burda heryere yetişiyorsun maşallah

Kızlar bugün yıl sonu raporumu da yazınca işlerim bitecek yupppppiiiiiiiiii:119::119::119:
İşe gidiyorum kızlar ben yürüyerek öpütm hepinizi
hoşgeldiinn
kahvaltımm
1 yeşil elma
10-15 adet yer fıstığı
2 adet omega 3

bugün öğleden sonra dişçiye gidicemmmmm:18:
hepsini söküp atsada kurtulsam yawwww
amanınn ben de çok korkarımhaftaya eşimin de 20 lik diş operesi var.valla onun yerine ben strese giriyom

sana da çok geçmiş olsun canım
aferin sana bencede görümce komplosu..kıss yarın tartı var kısss:18::18:

ben yaparım ama iş bilg.rı resimleri tam göstermiyo.şansına ne çıkar bilmem boyunu baş.kilo hedef kilo ve şimdiki kilonu ver yapiim gülüm

Bence UFAK TEFEK KAÇAMAKLARA TAKILMA.Kaldığın yerden devam et.Bulgurun yanında yoğurt yada bol domates salatalık ya da balsamik sirkeyle salata yapıp yedim.ben patates salatası da yedim balıkla beraber.Önemli olan bence ölçülü yemek.

sporumu yazmamışım ama...

kızlar bu sıra çok düzenli yürüyorum..

akşam yarım saat gidiş-yarım saat dönüş 1 saat yürüdüm..bide alışveriş merkezinde bakına bakına yürüdüm..(o sayılırmı bilmem)

ama epey yürüdüm yani..kaçamakta yok..

ben yaparım ama iş bilg.rı resimleri tam göstermiyo.şansına ne çıkar bilmem boyunu baş.kilo hedef kilo ve şimdiki kilonu ver yapiim gülüm[/QUOTE]

BENDE BENDE İSTİYORUM

sersum demin de sordum görmedin herhalde senin çalıştığın hastanede çocuk kalp doktoru varmı

Son düzenleme:

tebrikksana

canım sen de verilerini yaz ben yapiimm

Bu çayı ben de duymuştum,kilo vermeye yardımcı olduğu söyleniyordu,iyi kilo vermeler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…