Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yediklerin için değil yemediklerin için tebrik ediyorum arkadaşım

iyi geceler hanımlar

ay gene misafirlerim var ooofff çok sıkıldım misafirden istemiyorumartık misafir felan yaakaç gündür süper gidiiyodu bugün bi dene maraş dondurması yiidim hemde akşam yemeginden sonra neyse unuttum gitti

kızlar cuma günü bildirim yapacakmıyız :26:

Son düzenleme:

Yemediklerin için
İyi gidiyorsun devam et

canım linkten de bakabilirsin istersen ben de yapabilirim senin için;

http://www.kadinlarkulubu.com/yeni-u...eklenmesi.html (Yeni Eklenti - Kilo Çizelgesinin Eklenmesi)

Şekercim vallaha bi el atarsan sana duacı olurum.Çünkü ben bu linki açamıyorum bir türlü.yarın sabah kiloma bakiiim.buraya yazayım.sana zahmet olmazsa bunu bana düzenle şekercim.sizede kolay gelsin.gerçekten bu site çok acayip motive ediyor.ama düzenli hergün yazın.ben yazmayı bıraktıktan sonra koptum.eğer bırakmasaydım şimdiye fıstık gibi olmuştum.aman yazmayı ihmal etmeyin.,

Kolay gelsin

Evet yapacağız, sersum hazırlayacak listeyide. Listenin sonuncusu bir sonraki listeyi hazırlayacak artık

solgar kullanan arkadaşlar günde kaç tane alıyor yazabilir mi yada ben günde kaç tane alayım?
iyi geceler kızlar, bol bol leptinler:)

günaydın kızlar
Kahvaltımı ettim size yazıp işe gitcem. Menüm:
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
2 haş yumurta
4 zeytin
4 yemek kaşığı kadar süt kaymağı
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
2 domates
1 salatalık
kiraz (saymadım)
2 gr omega 3
WC yok bu sabah:26:
omega 3'ümü yarından itibaren solgarla değiştiriyorum. Kaç tane alacağım günde bilmiyorum:26:

Kızlar, çıtırlar, çıtır adayları hepinize güzel bir gün diliyorum
Kaçamaklara dikkat!!! Yarın tartı günü ona göre

Canım3 aydır buradayım kahvaltın aynı:26::26: hiç değişiklik olmuyor yaa Allah Allah

Canım çok güzel bi kahvaltı yapmışsın afiyet olsun çıtırım günaydın

Dün bahçede yorulmuşum.. Akşamda biraz uğraştım bahçede..

Bu sabah 6:00-07:00 arası bir saat yürüdüm kıslaarrr haydee siz de yürüyün.. Bi de yürüyüşten gelince bahçede yarım saat bel yaptım..

Fzgunum da yürümüş akşam

Son düzenleme:
Kahvaltımı da yazayım

Kaşarlı menemen
semizotu
ş.siz çay
kahvem
omega 3 3 tane
badem + fındık
beyaz peynir

Kızlar bugün yıl sonu raporumu da yazınca işlerim bitecek yupppppiiiiiiiiii:119::119::119:
İşe gidiyorum kızlar ben yürüyerek öpütm hepinizi

kızlar bugün yıl sonu raporumu da yazınca işlerim bitecek yupppppiiiiiiiiii:119::119::119:
Işe gidiyorum kızlar ben yürüyerek öpütm hepinizi
günaydın canımmm bişey sorucam benim göbeğim var hala onun için özel ne yapmamı önerirsin egzersiz ne yapim sence teşekkürlerrr

günaydınlar arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar döndüm sizlere asl86 rumuzuyla katılmıştım ve 84.5 kiloya inmişken sizlerin arasından bir süreliğine ayrılmıştım ama o gün bugündür arasıra büyük kaçamaklarda olsa diyetimi çok ihmal etmedim ve şuan 81.5 kilo oldum ama tekrar foruma dönmek istedim bu ortamı özledim. bu arada eski şifremi unutmuşum yeni şifrede gelmedi mail ortamında bi aksilik oldu yeni şifre alamayınca yeni isimle yeniden üye oldum bilgilerinize arkadaşlar. tekrar merhabalar.

sabah menüm

1 haşlanmış yumurta
6 zeytin
1 avuç içi kadar peynir
1 küçük boy salatalık
1 tutam maydanoz
1 ince dilim pastırma
1 bardak şekersiz çay
3-4 adet ceviz

günaydınlar herkese
sabah menüm, 2 yumurtadan peynirli omlet, biraz yeşil zeytin, 1 omega 07:30 bitiş
öğle menüm, bulgurlu semizotu ve fındık yiyeceğim
dün akşam ve bu sabah yarım saat yürüdümişe geldim bol bol çay :)

günaydınnnn

dün akşamki menüm
1 çipura
salata
kırmızı biber ve patlıcan közlemesinden salata
10-15 badem
2-3 parça tahin helvası

bu sabah 1.öğün
1muz
1 bardak süt
1 parça peynir
7-8 badem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…