Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

GÜNAAAAYYYDIIIINNNN FISTIKLAAARRR:KK16::KK16: GÜNAAAAYYYDIIIINNNN FISTIKLAAARRR:KK16::KK16:

SABAH MENÜM:KK56::KK56:
muzz
cevizz
çayy 2 omega3:KK54::KK54:

acile acil bir başlangıç yapıp anca geldim..
geçmişe bi bakimm:KK76::KK76:

günaydınlar arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar döndüm sizlere asl86 rumuzuyla katılmıştım ve 84.5 kiloya inmişken sizlerin arasından bir süreliğine ayrılmıştım ama o gün bugündür arasıra büyük kaçamaklarda olsa diyetimi çok ihmal etmedim ve şuan 81.5 kilo oldum ama tekrar foruma dönmek istedim bu ortamı özledim. bu arada eski şifremi unutmuşum yeni şifrede gelmedi mail ortamında bi aksilik oldu yeni şifre alamayınca yeni isimle yeniden üye oldum bilgilerinize arkadaşlar. tekrar merhabalar.

sabah menüm

1 haşlanmış yumurta
6 zeytin
1 avuç içi kadar peynir
1 küçük boy salatalık
1 tutam maydanoz
1 ince dilim pastırma
1 bardak şekersiz çay
3-4 adet ceviz

Aramıza yeniden hoş geldin. Mümkün olduğunca bizimle kal faydasını göreceksin:KK34:

kahvaltımm
1 yeşil elma
10-15 adet yer fıstığı
2 adet omega 3:KK56:

bugün öğleden sonra dişçiye gidicemmmmm:18:
hepsini söküp atsada kurtulsam yawwww:KK9:

merhaba kızlar nasılsınız :KK16::KK16::KK16:
dün kötü bir gün dü galiba benim için sabah klasik kahvaltı ....saat 17 koca bitabak domatesli soğanlı bulgur pilavı görümcemler zorla yedirdi akşam yemeğin olur dediler ama sonra öyle bi acıktım ki eşim yemek yerken yarım kaynıyarık ve yoğurt yedim engel olamadım kendime(saat 9 du ama) ....
bugüne gelirsek sabah klasik kahvaltı akşamüstü için pazı aldım dün pazardan kavursam damı yesem haşlaşamda mı yesem bilemedim
kızlar ben 6 kiloyu ilk ay verdim 15 gündürde aynı yerde sayıyorum noldu benim metobolizmaya

Son düzenleme:
canım bende cuma diyorum:KK34:
kızlar ben giremiyorum oğlum tatilden geldi çamaşır ütüüüü
çok yoğunum ama karataya devam
esascım akşamları 10-12 arası 1 saat yürüyoruz ya eşimle ya oğlumla
kızlar hepinizi çooooooooooooooook öpüyor ve seviyorum:KK54::KK54::KK54:

ohh ne güzel serinde yürüyüş daha güzel ve rahat oluyor.bizde seni seviyoruz canım :KK54: :KK54:

Tartı gününe beni de ekleyin kızlar :KK16::KK16:
Günün kaçamağı : saat 13:00 gibi 1 kornet yedim:26::KK17:

2.öğün : 18:30 da bitti
dışardaydım tavuk döner + salata+ayran

su: 4 lt buldu
spor : 15 dk gezdik işte:KK53::KK53::KK52:

demek kornet yedin ha ozaman hakettin :KK4::KK4::KK4::KK4:

Esascım eğer orda isen benim çizelgemi değiştirebilir misin :nazar::KK53:
60.7 olmuşum:KK16::KK16::KK52:

tamam canım değiştireyim...

canım bende cuma diyorum:KK34:
kızlar ben giremiyorum oğlum tatilden geldi çamaşır ütüüüü
çok yoğunum ama karataya devam
esascım akşamları 10-12 arası 1 saat yürüyoruz ya eşimle ya oğlumla
kızlar hepinizi çooooooooooooooook öpüyor ve seviyorum:KK54::KK54::KK54:

temizlik kuşum kalbi aceyle yıkanmış gibi arınmış arkadaşım daha sık gel özledim ya ben seni:KK16:

Un kurabiyelerine bayılşdım yaw çok tatlısın:KK16: Bak ben zevklen dürterim haaa:KK1: kısmak yok :KK9::KK9::KK9::KK9:

:

dürt beni dürt beni:KK52::KK52:

yürümek çok önemli gerçekten de...ben de işten eve gittiğimde çok zorlanıyorum yürümek için. ve bu sabah itibariyle 77.2 kg geldim. mutluyum:KK52:

valla benim 4.günüm oldu neşe doldum enerji patlaması yaşıyorum utanmasam göbek ata ata yürücem sevinçten:KK52:
canımcım senin topiğe katılman 2 hafta oldumu? menü bildirimini iki hafta yapmak kuralı var topiğimizde ..di mi kıslar ben mi yalnış hatırlıyom???:KK53::KK53:

avatarına bayıldım kardeşş:KK53::KK53::KK53:

bana arkadaşımın hediyesi buuuuuuuuu:KK52::KK52:

Şekercim vallaha bi el atarsan sana duacı olurum.Çünkü ben bu linki açamıyorum bir türlü.yarın sabah kiloma bakiiim.buraya yazayım.sana zahmet olmazsa bunu bana düzenle şekercim.sizede kolay gelsin.gerçekten bu site çok acayip motive ediyor.ama düzenli hergün yazın.ben yazmayı bıraktıktan sonra koptum.eğer bırakmasaydım şimdiye fıstık gibi olmuştum.aman yazmayı ihmal etmeyin.,

Kolay gelsin

tabi tatlım bana boyunu, şimdiki kilonu, başlangıç kilonu, bir de başlangıç tarihini yaz hemen hazırlayayım :KK34::KK34:

Son düzenleme:
dün kötü bir gün dü galiba benim için sabah klasik kahvaltı ....saat 17 koca bitabak domatesli soğanlı bulgur pilavı görümcemler zorla yedirdi akşam yemeğin olur dediler ama sonra öyle bi acıktım ki eşim yemek yerken yarım kaynıyarık ve yoğurt yedim engel olamadım kendime(saat 9 du ama) ....
bugüne gelirsek sabah klasik kahvaltı akşamüstü için pazı aldım dün pazardan kavursam damı yesem haşlaşamda mı yesem bilemedim
kızlar ben 6 kiloyu ilk ay verdim 15 gündürde aynı yerde sayıyorum noldu benim metobolizmaya

afferin san bulgur pilavı yedin demek hemde koca bi tabak .kız görümcen sana komplo kurmuş sen zayıflama diye sende yemişin maşşaallahh bi üstüne ayrıca yemek :KK20::KK20:

kahvaltımm
1 yeşil elma
10-15 adet yer fıstığı

günaydın canım çok geçmiş olsun .benim kadar korkamazsın herhalde ben bile gittim ve rahattım sende rahat ol.benimde gitmem gerek tekrardan dolgu var 2 tane sallıyom bakam nereye kadar sallıcaksam :KK1::KK1:

afferin san bulgur pilavı yedin demek hemde koca bi tabak .kız görümcen sana komplo kurmuş sen zayıflama diye sende yemişin maşşaallahh bi üstüne ayrıca yemek :KK20::KK20:

kahvaltımm
1 yeşil elma
10-15 adet yer fıstığı

günaydın canım çok geçmiş olsun .benim kadar korkamazsın herhalde ben bile gittim ve rahattım sende rahat ol.benimde gitmem gerek tekrardan dolgu var 2 tane sallıyom bakam nereye kadar sallıcaksam :KK1::KK1:

esas şimdi sen böle deyince bi kez daha pişman oldum :18::KK14::KK43:
zaten 15 gündür tık yok kiloda yarın tartıda bi de artı çıkarım ben yaaa

şu çizelgeyi bir türlü becerememiştim yine yapamadım arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz esas2006 sen sanırım yapabiliyorsun? Birde mesal yazarken simgeler görünmüyor hani şu gülen yüzler falan neden acaba?

Herkese koccaman bir günaydın :KK55::KK55::KK55:

bu akşam yola çıkacağım ve cuma sabahı İzmir'de olacağım için sersumdan rica ettim bugün tartı bildirimimi yapacağım bi seferlik, iki üç gündür tartılmıyodum gece resmen uyuyamamdım heyecandan :KK53::KK53::KK53::KK53:

geçen hafta çarşamba tartılmıştım 8 günde 1,9 kilo vermişim çok mutlu oldum iki haftada toplam verdiğim kilo 4,7 oldu böylece inşallah böyle devam ederim :nazar::nazar:

Rumuz:ben_bu_oyunu_bozarim
Başlangıç tarihi:06.06.2012
Başlangıç kg:119,4
Geçen hafta: 116,6
Bu hafta:114,7
Fark:1,9
Toplam fark:4,7
Beden:bilmiyorum ama 50 üstüdür
Spor:YÜRÜYÜŞ(pek düzenli değil)
Boy:1.73

herkese desteklerinden ötürü çoook teşekkürler ederim gerçekten burada yazmak bile insanı motive ediyor hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

DİPNOT:: babamda 136 kiloydu onu da diyete sokmuştum zorla, bugün tartıldı o bi sürü kaçamak yapmasına rağmen 1,5 haftada 3,5 kilo vermiş havalara uçtu, bugün ailecek mutluyuz yani :KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
dün eve giderken yine yürüyüşümü yaptım:KK9:sonracıma bol bol su içtim gerçi mesaimin yarısının tuvalette geçmesine neden oluyor ama lavaboya gitmek bile hareket en nihayetinde:KK33:misafirler için ıslak kek ve şahane tepsi börekiiii yaptım yeminle parmaklarımız bile yalamadım o derece:KK52:bir ara keki çiğneyip yutmadan tükürsem mi dedim ama sonra vazgeçtim:KK52::KK52:

sabah kahvaltım
domates
salatalık
peynir
zeytin

30 dk yürüdüm şu ana kadar 4 büyük bardak suyumu ve bitki çayımı hüplettim ev kadınları özgürlüğünüzün kıymetini bilin işinizi erken halledin sonra çocuk varsa onlarıda müsait birilerine emanet edin güneş evine giderken tıpış tıpış yürüyün emi:KK53::KK53:akşam 6 dan sonra yemeyin arkadaşlar 80li ya da 70li kilolarda olan arkadaşlar bir hafta meyve yemeden bir kendinizi check edin inanın normalin iki katı kilo gidiyor tecrübeyle sabit:KK34::KK34:

hoş geldin canım,keten tohumu tüm olarak kullanılıyor,toz hali 24 saat içinde bozuluyor,ama ben hiç kullanmadım,içtiğin çay ne çayı canım

canım benim içtiğim çay sabah öğlen ve akşam aç karna içiyorum metabolizmamı sindirimimi hızlandırıyor ve yağ yakımında yardımcı oluyor.
*mate çayı
*kekik (beyaz bilye kekiği)
*çoban çökerten
*barut ağacı kabuğu
*yeşil çay
*sinirli ot
*biberiye
*funda yaprağı
*cinnema
bu bitkiler karışım halinde aktarlarda satılmakta kaynamış bir fincan suya bir yemek kaşığı koyarak demliyoruz ve 10 dk demlendikten sonra içiyoruz.

esas şimdi sen böle deyince bi kez daha pişman oldum :18::KK14::KK43:
zaten 15 gündür tık yok kiloda yarın tartıda bi de artı çıkarım ben yaaa

Benim bildiğim kadarıyla bulgur yenebiliyor.Zaten doktor arkadaşlarla bu diyet hakkında konuştuğumda onlarda bana bu diyette bulgurun mutlaka haftada iki kez yenmesi gerektiğini söylediler.Bende bulgur pilavını bol bol yemiştim.ve 2 ayda bu diyetle 10 kilo vermiştim.
O nedenle vicdan yapma bence.Afiyet olsun.:KK56:

Kilo vermen durdu diyede üzülme ve sakın vazgeç:emir_bebek:me.

X