Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugüün 30 dk yerine 40 dk yürüdüm oy anam öğlen sıcağında baya zor oluyor bebişi abiye (14 yaşında) bırakıyorum, o uyunca çıkıyorum .bu arada cuma günü tartı günüymüş benim ogüne diyete başlıyalı 6 gün oluyor:)öğlen yemeğinide biraz önce yedim akşama acıkmam çok acıkırsam ayran içerim artıkk

cevaplar için teşekkür pirinç yasaksa dolmanızı bulgurdanmı yapıyorsunuz birde yeşil mercimekli tarfiler yazılmış kırmızı mercimektemi yasak oluyor son olarak ben siyah çay çok tüketiyorum bu yasakmı

kızlar hoca balığın yanında tahin helvasına neden izin veriyor? ozaman hafta iki kere yemeğin yanına meyvede yiyebilelim bir mantığı varmı acaba merak ettim....

Canım zaten meyve yasak değil ki,sadece akşamları yemiyoruz,sabah kahvaltının yanında da yiyebilirsin,ama bütün meyve olucak,suyu yasak

Hoşgeldin canım,dolmayı ben yarı pirinç,yarı bulgurla yapıyorum,sadece bulgurla yapan arkadaşlar da var,kırmızı mercimek kesinlikle yasak değil,protein deposu,ama içine ben karataydan önce havuç,patates koyardım,şimdi hiç koymuyorum,onlar yasak,arkadaşlar da koymuyorlar,daha lezzetli oluyor,bu arada mercimek köftesi de serbest,iyi kilo vermeler

Son düzenleme:

Hoş geldin canım,keten tohumu tüm olarak kullanılıyor,toz hali 24 saat içinde bozuluyor,ama ben hiç kullanmadım,içtiğin çay ne çayı canım

Kızlar bu ticker nasıl düzenleniyor.BU TİCKERI ALDIM KOPYALADIM.ANCAK BU KİLO BANA AİT DEĞİL.(KEŞKE OLSAYDI.)KİLO PANELİMİ NASIL DÜZENLEYECEĞİM.Hadi bir yardımcı oluverin
kızlar.

Canım istersen senin yerine yapayım,bilgilerini verirsen

Başlangıç kilo

Şimdiki kilo

Hedef kilo

boy

Merhabalar hanımlar nasılsınız çok sık giremiyorum artık fırsat buldukça soluğu burada alıyorum

Menü bildirimi yapayım çıkmadan
Sabah: Klasik karatay kahvaltısı

Akşam: Patlıcan kabak biber oturtma (1 tabak)

Salata,yoğurt

Kızlar merhaba özledim hepiciğinizi
2 haftadır giremiyordum. Tartı günümüz cuma olmuş. Sevindim bu habere. Tekrar listede olucam inş. Birazcık kaçamaklarım oldu. O nedenle kilomda biraz artış var Ben de ona göre bildirimimdeki yüzdemi hesaplarım.

Eminim sizler çok iyi devam etmişsinizdir. Özledim herkesi. Artık daha çok olucam burada

selam kızlar , tartı günümüz cuma olmuş ,sevindim doğrusu hiç olmazsa hafta sonu kaçamaklarını biraz olsun üstümüzden atabiliriz.
bugün arkadaşın evine gittik . ucundan kaçırdım azıcık
20 HAZİRAN MENÜM
SABAH : ( SAAT 08:00 ) 1.5 haşlanmış yumurta, 1 avuç badem, 3 çatal peynir, 7 adet zeytin , domates salatalık , yeşil çay

ÖĞLEN VE AKŞAM ( SAAT 15:30 ): 4 adet mangalda köfte ve 1 adet tavuk kanat, bol salata, 4 kibrit kutusu kadar karpuz, 1 dilim çok ince yaş pasta ,bol çay
ARA : 1 bardak ayran
SU : 2 litre
SPOR : 60 dk yürüyüş

allah bağışlasın , bebeğin kaç aylık , kız mı erkek mi?
bende doğum kilolarımı silkelemeye çalışıyorum, hepimiz başarılı oluruz inşallah

bu yazıyı okuyan tüm kısslar..tartılma cuma olsun ya da olmasın diyorsanız kopyalayıp evet ya da hayır diyelim bakalım çoğunluk ne düşünüyor..:44::44:

evet kızlar sanırım çoğunluğu yakaladık.hatırladığım kadarıyla iyiniyetli ve gül63 de cuma dedi ..oybirliğiyle kabul edilmiştir
büyük ihtimalle bu cuma ilk listeyi ben yapıyorum

canım bende cuma diyorum
kızlar ben giremiyorum oğlum tatilden geldi çamaşır ütüüüü
çok yoğunum ama karataya devam
esascım akşamları 10-12 arası 1 saat yürüyoruz ya eşimle ya oğlumla
kızlar hepinizi çooooooooooooooook öpüyor ve seviyorum

akşam yemeğim
mercimek çorbası
tavada buğulanmış patlıcanla musakka
salata
ayran
3,5 litre su
kızlar suyu bol içmesseniz kilo veremezsiniz benden söylemesi

tamam canım.kolay gelsiin..biz de seni öpüyoruz

2. menümsaat 14
bulgurlu sulu köfte
salata
yoğurt 15-16 tane kiraz
saat 19.da 2 kase cacık

didemcim sağol erken kalkınca çok iyi oluyor canım işleri anca topluyorum.. Bel yapmak yorucu oluyor canım evet bacaklarım ağrıyor
maşşallah diyorum sabah 6da kalk poğaça yap bide bahçeyle uğraş sonra işe git ayakta alkışlıyorum ve senin bu enerjini hareketini gördükçe kendimden utanıyorum
Kıss sen de yığınla ütü yapıyosun ev işi benim bakıcıya artı biraz açıkçası para veriyorum toparlıyor herşeyimi sağolsun yoksa 2 çocukla bu kaa enerji zor kıslaarrr
Kıpır kıpır değilim kısss canım bişi yapmak istiyorsa yaparım ben.. hiç engel tanımam inatçıyımdır bu konuda İnş. istediğin kiloya çabucak ulaşırsın
Un kurabiyelerine bayılşdım yaw çok tatlısın Bak ben zevklen dürterim haaa kısmak yok
herkeslerin totosunda pireler uçuşurken bahçedeydim kıss delimiyim neyim di mi

Kızlar gene mi pazartesi -cuma tartılma meselesi....Ben bıraktığımda da aynı konu dönüyordu 4 ay önce.Cumaları tartılıyorduk zaten sonra hooooooooooop bu tartışma.hatta anket bile yapılmıştı.pazartesi çıkmıştı hatırladığıma göre.şimdi gene aynı konu.bu sefer tersine istek.
Neyse karara bağlandı sanırım.tartı günü CUMA.Mutabık mıyız?

Bu arada bu ticker ı birinizden kopyalamıştım.ama kilo değişimini nasıl yapacağımı bilmediğimden öyle kaldı.Yani ben bu kadan zayıf deiilim.Hayrına biri bana anlatırsa sevinirim.

Son düzenleme:
Tartı gününe beni de ekleyin kızlar
Günün kaçamağı : saat 13:00 gibi 1 kornet yedim:26:

2.öğün : 18:30 da bitti
dışardaydım tavuk döner + salata+ayran

su: 4 lt buldu
spor : 15 dk gezdik işte

fırında sabırsızlıkla beklıyorum:)) ama kabaklar olmadı galıba ya sımdı yiyeceım

nasıl oldu beğendin mi çok merak ettim

hoşgeldin arkadaşım, burada herkes sana yardımcı olacaktır eminim bende yeniyim ama bildiğim bişey olursa seve seve cevaplarım

Sende hoşgeldin arkadaşım, ben keten tohumuyla ya da sirkeyle ilgili bişey diyemem ama pahalı dediğin diğer diyetler bu diyetin güzel yanı ne bulursan yiyebiliyor olman, et balık pahalı geliyorsa nohut, kuru fasülye yiyebilirsin mesela onların yerine hem vitamin mineral deposu hem de doyurucu olur, dediğin o yemek getiren sitelerden birine ben niyetlenmiştim iş yerinde yapamıyorum diye iki ara öğün bir öğle yemeğine 50 lira istediler, üstelik sabah geliyor ısıtacak yerin yoksa öğlen soğuk yiyorsun, yine de tabi senin kararın hangisi mantıklı gelirse onu yap ama bence bir dene

canım linkten de bakabilirsin istersen ben de yapabilirim senin için;

http://www.kadinlarkulubu.com/yeni-u...eklenmesi.html (Yeni Eklenti - Kilo Çizelgesinin Eklenmesi)

bugün ki menümü de bildireyim

sabah;
1 çay bardağı veya biraz fazla çökelek ve bol dere otlu omlet 1,5 yumurtadan
8 zeytin
yarım çay bardağı ceviz
domates

öğlen;
1 kase çorba
1 tabak salata
4 köfte(yemekhanede ekmeksiz çıkmaz normalde ama ekmeksizdi şansıma )
2 büyük yeşil biber közleme
2 kaşık yoğurt

ara: bir avuç ceviz

akşam:
kırmızı fasülye piyazı
yeşillik salatası
2 kaşık taze fasülye

bir de yazmayı hep unutuyorum öğleden önce bir öğleden sonra bir mutlaka bitki çayı genelde yeşil çay içiyorum bulamazsam adaçayı, ıhlamur vs.
bir ton da su sebilden içtiğim için kaç litredir bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…