Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yok canım ağır spor yapmıyorlar moralleri bozulmuş, bir hafta daha deneriz sonra bırakırız diyolar bende üzülüyorum...

Canım ekmek hamur işi pirinç kesen kişinin mutlaka kilo vermesi lazım..
Kansızlık
d vitamini eksikliği
gizli gıda allerjisi

varsa kilo vermek zorlaşıyor hatta bööle allerji nedeniyle şişebiliyo insan

kıyamam sana ben yavvişin zor ne desem boş..insan bi de alışmışsa tatil denizsiz çekilmiyorbizde de para yok ama işte böyle anne -baba sayesinde ihtiyacımızı gideriyoruz..bek ilk yüzdüğümde seni düşünücem ve yüzücem canım benim..

cup cup atla ohhh yüz sefan olsun canım sağollll gitsin kilolar gelsin bikinilerolcek oo bence

Kıslar bugün bahçemden topladığım biberleri, dolmalık kabakları ve iç kaldığı için patatesleri kıymalı bulgurlu harçla doldurup güveçte pişirdim misller kimin oldu yaw ama yemedim..
2. öğünümü yaptıktan sonra piştiler çünkü zor tutuyorum kendimi

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlar,

Son öğün yapmayacaktım, ama biraz açıktım, daha sonra çok acıkırım diye yedim.: 1 kase yoğurt, 2 kayısı, 3 badem

sağol yavru kuşumdipçik gibi olmuşsundur sen şimdi

yanılmıyorsam 2 hafta önceydi foto koydum bak bakalım nasılım

şu an iyi annem sağolyaz bitmeden insana benzemek istiyorum kollarım o kadar kalınki sanki 4 bacağım varmış gibi hissediyorum

amuda kalkıp ye belki daha çok şaşırırnaber bebekim
jarni allah iyliğini versin emi sen çok yaşa çok güldüm

geçmiş olsun tatlım herşey gönlünce olsun

sabah klasik kahvaltı
akşam tavada 2 yumurta kocaman bi kasede yoğurt ve kavrulmuş biber 7_8badem omega 3
uzun bi süredir 2 öğün yapıyorum çünkü geç yatıp geç kalkıyorum leptin kullanamıyorum yani

akşam yemeğii 5,buçukta bitti
1tabak dolusu kısır
1 bardak ayran

kısır çok severim doyuncaya kadar yedim valla

kızlar dün annem kızım valla fıstık gibi olmuşsun artık sana ye demeyeceğim dedi
annem ben diyet yaparken yoktu geçen hafta geldi şimdide hoşuna gidiyor
giydiğin yakışıyor çokta sağlıklı gözüküyorsun diyor

Selamlar

3.ogunumu de yaptim,oglenle ayni oldu.

Kiymali taze fasulye,salata,yogurt

Uzerine biraz da kiraz yedim

geçmişe yeni bakabildim canım biz burada arkadaş olduk yardım etmek istediğini biliyorum çokta teşekkür ederim
oğlumla söylediğin konuşmayı yaptım hıh anne bende bunu istiyorum dedi
dertlerimizi birbirimizle paylaşıyoruz seni seviyorum iyiniyetlim

Esasçım yürüyüşler bacakları inceltiyor hocamız ööle diyor bol yürü

tecrübeyle sabittir benimkiler inceldi

10. Kilonunda verrmissin Kaunoscum. Bravvooo sanaaaaa

kızlar yemeğimi yedim yürüyüşümü yaptım geldim
3. öğünüm:
1 kase yoğurt çorba (içinde yarma vardı sadece)
1 tabak yeşil fasülye
keten tohumlu salata
1 kupa sıcak süt (gelirken sütçümüzden aldım,kaynayınca dayanamadım taze taze)
bahçeden 10 kiraz

yürüyüş 30 dk ama tempolu malum köpişler yürüyüşe çıkınca baya heyecanlanıyor

Ne mutlu sana hele annenin de seni yedirmeye kalkmamasina bravvo dogrusu yedigin kisiri sonuna kadar hak etmissin Leylakcim

Darisi basimiza

Kislar herkese iyi aksamlar,

Leptinli bi geceye baslamadan once gunumun bilancosu:

Sabah: Kilo vermis olmanin verdigi mutlulukla klasik karatay

Ogle: haslanmis sebze ve yogurt, mevsim salata, cacik

Aksam: 1 dilim somon, yesil salata, 3 kasik bulgur pilavi, 2 kasik ispanak yemegi

Tabii ki sabah 2, aksam 1 adet Omega 3, bol bol su, 1 tane sekersiz Turk kahvesi

Maalesef gene yuruyus yapamadim

merhaba kızlar kilo veren arkadaşları kutluyorum vermeyenlere de üzülmesinler diyorum azim taşı delmiş azıcık yağı mı eritemeyecek

bugün yediklerim;

sabah ;
2 haşlanmış yumurta, 5-6 zeytin, bir çaybardağı badem+ceviz karışımı, bir parça dil peyniri

öğlen;
bir kase çorba, avuç içinden biraz büyük tavuk, üç kaşık yoğurt, salata

akşam;
3 parça pirzola, yarım bardak ayran salata yiyemedim yıllardır diyet yapıp sırf salata yemekten öyle tiksinmişim ki öğlenleri zorla ilaç niyetine yiyorum resmen

yarın sabah tartılıcam inşallah biraz vermişimdir, spor yapamıyorum ama akşam yemeği de mutlaka 8i geçiyo en çok buna üzülüyorum zaten eve gelişim 8i buluyor, bir de masa kur salata falan bugün acele acele yaptım yine de ancak 8.30 'a yetiştim

neyse ne yapalım olduğu kadar diyeyim :) bir de kızlar o gülen yüzleri nasıl yapıyorsunuz bir türlü beceremedim biriniz söyleyebilir mi

Canım afiyet olsun sana ohh çoktaan hak ettinn..
Bence de canım annen haklı fıstık kimin olmuşsun.. Bi annein çocuğuna ye dememesi zordur hani bilirsin sen de ben kızıma çok dedim çünkü ye diye Kilosu iyi ama ana yüreği demekki anneni bile ikna ettin sen

Canım oğluşun iyi yerlerde olur gelecekte inş.. ben de seni seviyorum

Benim de bacaklar inceldi haklısın canım basen ve bacaklar inceldi çok güsel oldu yaw selülit de yok eskiden vardı ama yürüyüşle kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…