Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım ellerine sağlık..tüm kilo veren arkadaşlarımızı kutluyorum...haftaya daha iyi olcek eminim

evveeeet kısss naptın bakim sen al sana al

evet canım yaaa..
patağı hakettim..ama geçen hafta arkadaşlarla hep bi yerlere gittik..son günlerim diye de çok ısrarlar oldu ondan gülüm:26::26:
ama kıss 2 hafta sonra annemdeyim..karataya devam ve ilaveten hergün yüzcem..ohh inşallah gitsin kilolar

Benim için de yüzz bizim düğün bizi çok sıkıştırdı yaaaa gidemiyos kalmaz o zaman kilo milo ohhh

Kızlar bu aralar beni idare edin inanın koşturup duruyorum oradan oraya önümüzdeki günlerde pazartesileri bile bildirim yapamayabilirim ama 23 temmuzda liste yapma sırası bende mutlaka yapıcam görevimi:)))
Rumuz:Kaunos
Bildirim tarihi:18/06/2012
Başlangıç tarihi:12/03/2012
Başlangıç kilo:89,2
Geçen hafta:80,1
Bu hafta:79,2
Fark:-900
Toplam fark:-10
Beden:42
Boy:170
Kilo verme yüzdesi:1,12

Oglen yemegim

Kiymali taze fasulye,salata,yogurt,birkac kuru uzum

Aydin didemcim ellrine saglik,liste cok guzel olmus

Didem'ciğim ellerine emeğine sağlık. Çaba gösteren herkesi tebrik ediyorum.

2.öğün: 1 kase domates çorbası, nohutlu, cevizli salata, 1 kase yoğurt

Sevgiler,

ağır spor falan yapıyolarmı belkide kas yaptıkları için.ilk başlarda kilo alınabiliyor birde diyeti yanlış uygulamak az kalori almakda kilo almaya neden olabiliyor.

yok canım ağır spor yapmıyorlar moralleri bozulmuş, bir hafta daha deneriz sonra bırakırız diyolar bende üzülüyorum...

canım sabah bu msjını okumuştum ve onlar bana sorduklarında senin sorunun cevabını onlara okudum hatta teşekkürler...

3.öğün

yumurtalı pazı
4 adet kara lahanadan sarma(bulgurlu tabiki)
2 kase yoğurt
salata

kızlar kırmızı biberde problem yok dimi yiyebiliyoruz, sanki biraz şekerli gibi ama çok güzelll

Didem'ciğim ellerine emeğine sağlık. Çaba gösteren herkesi tebrik ediyorum.

2.öğün: 1 kase domates çorbası, nohutlu, cevizli salata, 1 kase yoğurt

Sevgiler,

3.öğün

yumurtalı pazı
4 adet kara lahanadan sarma(bulgurlu tabiki)
2 kase yoğurt
salata

Menüler harika arkadaşlar :)
kızlar kırmızı biberde problem yok dimi yiyebiliyoruz, sanki biraz şekerli gibi ama çok güzelll

Yok ody özellikle kitapta sabah k.valtısında önerilmiş ben çok tüketirim
afiyet olsun :)

2.ve son öğün : 16:00 da bitti

4 kaşık yumurtalı ıspanak(bir çok ot karıştırmışlardı gerçi )
2-3 kaşık güveç
1.5 alabalık sanırım z.yağında kızartılmıştı:26::26:

su: 3 lt
spor : 30 dk yürüyüş

benim de ayrıca tatil değil canım annemin evi sahilde(karamürsel)ondan şanslıyım yoksam bizde gidemiyoz

Hem de çok şanslısım datlum dıyasıya yüz ne güzel Bizim 2 tarafta da denize yakın olan yok yazlık yok para yokk sıcak çok yüzmek yok

Bunalım takıldım hala bu fikre alışamadım yaw geçen yıl denize çoook yakındık şimdi dağın tepesindeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…