Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben geçen eylül ayında 64 kilo ile evlendim..düğünden sonra yaklaşık 8 ayda aldım bu kiloları..oturarak çalışıyorum maalesef iş yerinde hareket sıfır..akşam iş çıkışı veya yemekten sonra yürümeye gayret ediyorum canım..o da yeni yeni..havalar ısındığından beri..tebrik ederim canım seni..çok güzel gidiyorsun devam et..ben de 3 er kiloluk hedefler koydum önüme..

sabah:
1 bardak süt
6-8 tane yeni kırılmış ceviz

öğlen:
1 tabak menemen
biraz beyaz peynir
3-4 zeytin
domates-salatalık
1 bardak ayran

akşam için patlıcan musakka yapmıştım..patlıcanları kızartmadan kapaklı tavada yumuşayana kadar pişiriyorum..yoğurt ve salatayla onu yiyeceğim..

yürüyüş yine yemekten sonra..

gül63 harika yazmışsın yazdıklarının her kelimesi insana motivasyon aşılıyor. karataya başlayalı 2 hafta oldu , üstelik alışma sürecinde hala eski diyetlerin etsi altında olmamdan kaynaklı birçok yanlış yapmama rağmen değişimleri hissediyorum. ileriki dönemlerdeki değişimleri düşünme beni şimdiden heyecanlandırıyor.

liste çok güzel ellerine sağlık.. Aslında dünkü kaçamaklar olmasaydı off kıslar cuma yapalım tartı gününü..

ne şişlik varmış karnımda arkadaş kemerimi 4. deliğe takmanın mutluluğuu yaşıyorum

5 gün önce 2. deliğe zor giriyordu...

valla haaabari karpuz serbest olaydı yaaramazanda netcez yaa o satte su iç yağ olur mazallah

ammma yazmışsın kıızzz okurken 2 bardak çay içtimanladık motivesin bana da oluyor böyle yemicem mutluyum huzurluyum falan ama kola ve cipsle sinema keyfi yaprken de mutluyum huzurluyum ben napcaz şimdi ooooooo

jarnii hoşgeldin nerelerdesin kaçakk?gerçi ben de eskisi kadfar giremiyorum ama:)))

gelemedim hatun geçen aya kadar işe de ara vermiştimneyse geldim işte buraya girip çene çalmadan gitmiyor gitmiyorrrrr tamam vakit alıyor burası ama işten güçten çalıp bişeyler karalamazsam ben veremiyorum yaaahem özledim burayı çoksende girsık sık handanım temmuz sonuna kadar sülün gibi olalım

canım ellerinne sağlık listedeki herkesi tebrik ederim

canım baban rahatsızmış umarım iyidir geçmiş olsun.seni aramızda görmek güzel doğru söylüyosun burdan kopunca olmuyor hayırdır temmuz sonu tatil mi var?

sabah
1dlm ekmek
1yumurta
2zeytın
1kk peynır

öğlen
1dlm ekmek
4köfte
1bardak ayran

ideal kılomdayım sanırım kılo veremeyınce buna kanaat ettım o nedenle menulerıme 1dlm ekmek ekledım nasıl kızlar

ıkındın ara öğun yapacagımm 12 kıraz yıyecegım

vucudumu sasırtacagım:81::81::81: yarın ayranın ıcıne salatalık ve hasanmıs bulgur koyup nane koyup tek tıp beslenecegım dumura ugratcam :86::86::86::86::86::86:bu metabolızmayı:76::76::76::79::79:

canım baban rahatsızmış umarım iyidir geçmiş olsun.seni aramızda görmek güzel doğru söylüyosun burdan kopunca olmuyor hayırdır temmuz sonu tatil mi var?

şu an iyi annem sağolyaz bitmeden insana benzemek istiyorum kollarım o kadar kalınki sanki 4 bacağım varmış gibi hissediyorum
vucudumu sasırtacagım:81::81::81: yarın ayranın ıcıne salatalık ve hasanmıs bulgur koyup nane koyup tek tıp beslenecegım dumura ugratcam :86::86::86::86::86::86:bu metabolızmayı:76::76::76::79::79:

amuda kalkıp ye belki daha çok şaşırırnaber bebekim

merhaba arkadaşlar birçok araştırma sonucu karatay diyetine ulaştım hem sitede yeniyim hem diyet hakkında fazla bilgim yok. dört yıllık evlilik iki çocuk ve 15 kilo fazlalık yardımcı olur musunuz lütfen

Selam herkese, ben de bugün başladım Karatay diyetine. Bir hafta süresince deneyeceğim, ondan sonra devam edip etmemeye karar vereceğim.

İlk gün menüm:

1. Öğün (10:30 da bitti)
1 dilim beyaz beynir
1 muz
1 domates
Yarım kırmızı biber
1 çay bardağı ceviz
1 bardak şekersiz çay

2. Öğün (17:30 da bitecek)
Zeytinyağlı taze fasülye
1 kase yoğurt

Spor: Öğle arası 30 dk egzersiz
Akşam spor salonunda 1,5 saat egzersiz

Su: Yaklaşık 4 lt

Bir de spor sonraları 1 er bardak süt içiyorum. Bunun bir zararı var mı bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Pepetim ekmek yersen kilo alırsın benden söölemesi bari sadece sabah yeseydin senin canavar coştu canım benim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…