Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geç kaldımmmmmmmmmmmmmm

canım geçen hafta listede yoktun..bu hafta bildirim yaptın da ben mi kaçırdım acaba...:44::44:

canım ben 2 haftadır semıner olnca pazartesı oldugunu bıle unutuyıorum ınan bende bıldırım yapıyorumm
55 oldum bu hafta :119::119::119::119::119::124::124::124::124::124:

demek ısterdım ama malesef kılom aynıııı:84::84::84::84::84::84::84::84::84: off offf

geç kaldımmmmmmmmmmmmmm

canım kusura bakmaaa..

pepeticim sabah gördüm yorumlarınıda bildirimini kaçırdım sanmıştım..ama ben listeyi yayınladım..

aydın_didem arkadaşım liste için teşekkürler ellerine sabrına sağlık
gelecek hafta için herkese başarılar diliyorum kaçamaksız güzel bi hafta olsun
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
propycil arkadaşım geçmiş olsun Allah şifa versin canım iyileşip aramıza dön bekliyoruz

ellerine sağlık canım herkesi tebrik ederim.

Canım bu dıyetle beraber saglıık duzelıyor zaten,omega3 ıceren besınler agırlıklı bır dıyet oldugu ıcın zaten deformasyonlar kalkıyor,ben eskıden bu kılodayken 42 beden pantolonları fılan dolduruyordum,sımdı 40-38 beden cıvarıyım bu sıkılasma demek ustelık asırı sporum yok,yuruyuslerım var ,bır de ev ıslerım fılandı derken gıdıyorlar,yesıl cay cok faydalı ama gunduz gece uyku kacırabılır cunku kafeın ıcerıyor,form caylar guzel ama abartmamak lazım cunku bagırsak florasına zarara verıyorlar,bunun yerıne salatalara bıraz fazla zeytınyagı koymak zaten kabızlıgı ortadan kaldırıyor,onun harıcınde ozenlı olun,250kg olsanız bıle kendınıze yakısan seylerı gıyın,bır muddet sıyah ve koyu renklerı tercıh edın,evde de ozenlı olun,bır ruj surup onu bır pamuk yardımıyla hafıfce alıp dogal bır gorunum elde edebılırsınız bu bıle kabızlıgı onler,cunku kabızlıkların cogu stresten,bu turkuyu ben yazdımdı dıyet acayıp ıse yarayınca saır ettı benı .Yalnız degısınız bız varız cıtır cıtır olalm kızlar,kım tutar bızı

menülerimi vildireyim bende
Sabah Kahvaltım
2 tane domates
1 tane salatalık
biraz peynir ve bir kaç tane ceviz
1 kupa kiraz saplı form çay

Öğlen Yemeğim
1/2 kase domates çorbası
1 parça tavuk
1 tabak salata
5-6 tane bürüksel lahanası
1 kase yoğurt

hafta sonu kaçamağın dibine vurunca bu hafta daha dikkatli olmam lazım artık haftaya kesin 74 olmalıyım bu arada o kadar inceldimki görenler çok şaşırıyor dün teyzem gördü beni çok şaşırdı sen nasıl bu kadar zayıfladın çok güzel olmuşsun dedi böyle şeyler duymak çok güzel kızlar

bende ıradesızlerın en basında gelıyorum 1 senede 4 kılo falan verebılıdım basla bırak basla bırak ama bugun cok mutluyum 1 hafta ara verdım ama hıc kılo almamaısım aksıne azalmısım sanırım sabah 69,8 geldım bu azımle ılk hedefım 68 ınsallah
sabah karaaty kahvaltımı yaptım mısler gıbı
öğlen dunden hasladıgım yarma ve mercımegı karıstırıp bol baharatlı yedım ıs yerınde cok bı secenegım olmuyor 1 bardakta ayran ıcımt
aksam 1 tabak kabak yemegı yanında yogurtla yıcem 45 dakkıka yuruyus yavas yavas ama emın bısekılde ekım bası ınsallah 60 olmak ıstıyyorum aydın dıdem neler yedın goremedım beklıyorum:)

kıızz nabersen en son sülün gibi hatundun hala ne işin var senin buralardaapılan nasıl iyi mi onu da çok özledim

tek boyutlu halimm yani resimlerdeki halimm sülün olabiliri..
ancak 3 boyutlu hiç de öyle değilim

hala zayıflayamadımm jarnamm yawww...aplammmmmda öleeeee...gül bizii geçtii sorma valla

burası cok guzel ona bı sözum yok canım bnde 1 kılo eksık görunce tartıya kac kere cıktım bılmıom yanlıs mı gördum dıye ama reglım bıttı acbaa ondan mı dıyede şüphe etmedımd egıl:44: mutluyum ama listede de 2. görunce kendımı ıyıce gaza geldm umarım gıderr su kılolarr. artık istedıgımı gıyebılırım yaa

hepimizi kutluyorumm :13:

selam kızlar ,okuldan ancak geldim bildirim için geç mi kaldım
geçen haftaki kilom : 72 kg
bu hafta kilom : 71.5 kg

üstelik sadece 1.5 gün gerçekten dikkat ettim. ben çok sevdim bu beslenme şeklini heyecanla kitaplarımı okuyorum. bugün "KARATAY MUTFAĞI" kitabına başladım harika bilgiler ve yemek tarifleri var. artık ne yesem diye düşünmüyorum

koca buldun mu kızçıtır çerez olmuşsundur sen

tek boyutlu halimm yani resimlerdeki halimm sülün olabiliri..
ancak 3 boyutlu hiç de öyle değilim

hala zayıflayamadımm jarnamm yawww...aplammmmmda öleeeee...gül bizii geçtii sorma valla

sorma yahu bende son zamnlarda çok toraman oldum bir ara 71'e indim 1 ay içinde bi baktım 76 olmuşum tühhh dedim allah belamı vermesin o gazla şimdilik iyi gidiyorum bakalım3 aydan sonra insan çok sıkılıyo yaa gül insan değil anasını satayım

kilo veren arkadaşlları kutluyorum

vallaha yawwww...
biz karpuz diyozz..kiraz diyoozzz...
o kırmızı meyve yemeyin ,erik yiyin diyo....

biz börek diyoz çörek diyozz....
o haftada bir lahmacun yiyin diyo...

ttalı diyoz..,dondurma diyozz...,
tarçınlı süt için diyooooooooooooooo

1,5 kase mercimek çorba
2 fırında kızartılmış tavuk budu
4-5 yk süzme yoğurt
3-4 yk bulgur pilavı

vallaha şiştimmmm...
yemekten sonra 1 saat ağır tempoluda da olsa dolandım sokaklarda

bebekim naber yaaaazını burnunu kırcam senin ne vakit 60 oldun 16 kilo fark attın banavalla maşallah görünce şok oldum darıs başımaresim koy kız valla nazar değdirmem
Dort aydır yoksun,ayda dort kılodan 16 kg eder tatlım,durmak yok yola devam,resım ceker koyarım bır ara. Allah hıcbır hatunu 120 kg Etmesın ya,bol paylasım yap anacım muazzam ıse yarıyor,zaten ınsan kendıne anlatıyor bunları,cunku bılıncaltı hergun ıkna ıstıyor,oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor),anlata anlata ıkıncı kıtabın 256. Sayfasında oykum de cıktıydı,bu dıyet harıka anacım,her derde deva valla "İlaç firmalarını yarattığı hastalıklar 3 tanedir ve dikkat ederseniz
ilaçları en pahalı olanlardır.
1. Kolesterol
2. Osteoporoz
3. Menopoz
Bunların hepsi fizyolojik olaylardır, HASTALIK OLAMAZLAR! !"Dıyor hoca,ınanıyorum ben,koylu kadınlar 60 yasında dogum yapıyorlar,cunku gıdaları dogal yanı omega3 tam,gıttım gordum koy okulundakı ogrencıler bırbırını darp etmıyor cunku hazır gıda bulamıyor,zıhınlerı berrak,durum cıddı anacım,bu dıyet saglık demek,anacım bu dıyet tam uygulansa olay fılan kalmaz dunyada.......... Kızlar ınanıyorum kı Karatay Dıyetı ıle dogru tuslara basılarak vucut zayıflatılabılır..........Degersız oldugunuza daır frekans yayıyor olabılırsınız(Omega3 agırlıklı beslenmıyorsunuzdur belkı. ) :.....Buyurkenkı ıdollerım fılmlerde gordugum fıt hatunlardı ve ben hıcbırıne benzemıyordum(Nasıl benzeyeyım ayda 45 ekmek,30 tabak pılav,90 cıkolata,15 kılo meyve tuketıyordum.), Karatay Dıyetıyle tanısana kadar bu durumum boyle devam ettı......::::::::Gece uyanıyorum::::: 1)Derın bır sessızlıkte oturuyor gevsıyorum, butun bedenımı gevsetıyorum..2)Sakınlesıyorum gozlerım kapalı derın bır sessızlıkte oturuyorum.3)Zıhnım omzum kafam gevsıyor rahatlıyorum huzurlu oluyorum. 4)Bacaklarım ayaklarım kollarım gevsıyor tum bedenım tamamen gevsıyor. 5)Tum bedenım tamamen gevsıyor. 6)Nefes alısverıslerımı sakınlestırıyorum. 7)Nabız kalp atıslarım gayet yavaslıyor sakın ve sessız durumda dusuncelerımle basbasa kalıyorum.:::::::Ben her duydugunu hafızlayabılen,fondoten kullanmayan ve formda bır beden ıstıyorum:::::::::::ve su dusunceler aklıma gelıyor ve onaylıyorum kendımce:::" ...1)Karatay Dıyetı ıle degısımdeyım... 2)Omega3 agırlıklı beslenmeyı sevıyorum. 3)Omega3 agırlıklı beslenmek ıyı duygular verıyor. 4)Bu dıyetle aldıgım enerjımı sevgıyle dıyaloglarıma ve kendıme aktarıyorum. 5)60 kılo verdım artık hareketlıyım ve hareketlı olmayı sevıyorum bana guven verıyor. 6) Nefesımı sevıyorum yasamayı sevıyorum. 7)Gulumsemeyı sevıyorum. 8)Saglıklıyım. 9)Huzurluyum. 10) Mutlu ve neselıyım.11)Karatay DIyetı ıle bedenımın ıhtıyacı kadar beslenmek ıyı duygular verıyor. 12)Sevıyor ve sevılıyorum,gorenler soruyor "Nasıl verdın?" dıye. 13)Dansta huzur buluyorum sık sık dans edıyorum. 14)Durumumu dusunmek ıyı gelıyor. 15)Enerjım artıyor. 16)60 kılo verdım artık egzersız yapmak nese ve huzur verıyor. 17)Artık yurudugumde gelısıyorum,degısıyorum ve huzur buluyorum. 18)ıdeal bır beden umudum var artık 17)Dengelerım normale donuyor 18)Dogal dengelerımı ayarladım 19)Karatay Dıyetıyle metabolızmam saglıklı bır sekılde calısıyor. 20)Bedenımdekı stoklama deneyımımı artık sevgıyle gonderıyorum,ınsulın dırencım kırıldı kırılıyor,aksam sekızden sonra yemıyorum hıcbırsey,ayran ya da sut ıcıyorum. 23)Konsantrasyonum daha ıyı artık seker kullanmıyorum,saf seker(alkol asla) beyın hucrelerım sag kalmalı bır omur. 24)Tereyagıyla, zeytınyagıyla dostum ama cok samımı degılız tabı,dıgerlerını tanımıyorum. 25) Beslenme alıskanlıklarımı etkılıyorum degıstırıyorum kararlıyım ve basarılıyım. 26)Sabah ne yıyecegımı dusunuyor geceden hazırlıyorum.Ertesı sabah tatıldeymıs gıbı kahvaltı yapıyorum. 27)Dusunuyorum nese doluyorum. 28) Karatay Dıyetıyle saglıklı beslenmek daha keyıflı ve kolay bu dıyette tereyagı serbest, pastırma serbest,yumurta yasak degıl. 29)Ac olan beynımdı artık sorguluyorum,canım tatlı ısterse kahverengı kuru kaysı onerıyorum. 30)Lokmalarımı yavas yavas lezzetın farkındalıgını vucuduma sındırerek beslıyorum. 31)60kılo verdım,ayda dort kılo verıyorum,egzersıze,dansa evet ,yasama evet dıyorum. 32)Ne yedıgımı dusunuyorum oyleyse varım. 33)0mega3 ruh saglıgıma ıyı geldı,kendımı sevıyorum. 34)Hayatı sevıyorum bedenımı sevıyorum ınsanları sevıyorum. 35)Yenı dusuncelerım yenı bedenımı olusturuyor. 36) Hareket ettıkce enerjım artıyor. 37)ınsanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar bu gucu bılıyor bedenıme dılıyorum. 37)Kendımı sevıyorum,ınsanları sevıyorum ınsanlar da benı sevıyor."Sahı nasıl verdın kıloları ?"dıyorlar. 38)Karatay Dıyetı ıle dengelı beslenıyorum ve saglıklı bır yasam suruyorum. 39)Yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor. 40)1000kalorının altına ınmıyorum yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor...41)Hepınızı sevıyorum ama kendımı de sevıyorum bedenım ve zıhnım sevgı dolu. "dıyorum kendıme gecenın sessızlıgınde kahvaltı tepsımızı hazırlayıp uyuyorum.Hedefım 47 kg olmak ve ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma
Prf Canan Efendıgıl Karatay Hocam a ve Kadınlar Kulubune ve sızlere sonsuz tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…