Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Leylakım bizim canımız sıkılmaz canımcım ne demek
Stresli günlerin geçer inş. canım bir an önce
Tayin haberini merakla bekliyorum canım.. Hayırlısı olsun inşallah

inşallah geçer kötü günler canım....bu arada tayinimiz hiçbir yere çıkmamış kızlar......ama nedense üzülmedim.kendimi hazırlamıştım zaten.evimde mutlu olayım bana yeter dimi ama

Sağol pepetim 9 yaş var aralarında.. Ben çok iyi etmişim bööle yaparak Kızım çoğu şeyi anlayabiliyor herşeyi kendisi rahatlıkla yapabildiği için benim daha çok zamanım oluyor.. İkisi de küçük olsa sinirim bozulur yetemezdim ikisine de bu da onlara da yansırdı..

mavimeleğim sen de sağlıkla kucağına alırsın inş. bebeğini.. Senin ikisi de küçük olacak sanırım olsun birlikte büyürler yardım alırsın büyüklerden olmamı

inşallah geçer kötü günler canım....bu arada tayinimiz hiçbir yere çıkmamış kızlar......ama nedense üzülmedim.kendimi hazırlamıştım zaten.evimde mutlu olayım bana yeter dimi ama

Sonuçta nerede mutluysak huzurluysak eşimiz ailemizle bu yeter inan canım..
Bizim şu an bulunduğumuz yeri düşünüp kafaya taksam çok fazla yıpranırdım. Artılarını görmeye çalışıyorum canım Eşinle bir ömür boyu mutlu ol canım inş. Benim hayalimde sevgi dolu uzuuun bi evlilik 70 inde bile el ele inş.

Canım,

Benim 2 çocuğum arasında 27 ay var. İlki 18 aylıktı. Daha memeyi bırakalı 2 ay olmuştu. Süpriz bi şekilde 2.ye hamile kaldım(Ben uyuyodum herhalde:))). Çalşıyordum. Kendimi o anda o kadar çaresiz hissetmiştim ki... Oturup ağlamıştım, napıcam ben diye... Düzeni kurana kadar biraz zor oluyor tabii ki... Ama sana tavsiyem plan program yapmayı bırak. Geleceğin kaygısını şimdiden omuzlama. Bugünün, hamileliğinin keyfini çıkart. İnan çok özel bir dönem hamilelik. İnsan geriye bakınca bunu daha iyi farkediyor. Ben de birsürü planlar ve kaygılarla geçirdim hamileliğimi. Kim bakacak 2 çocuğa? Bakıcı kız sözlendi. Anneler bakamaz vs. Oysa Allah herşeyi yoluna koyuyor.

Şimdi biri 12, diğeri 10 yaşında. En çok hoşuma giden kapıları kapatıp, "özel" konuşmalar yapmaları:))) Sırlarını paylaşıyorlar, oyunlar oynuyorlar. Başıma gelen en iyi şeymiş hamile kalmam.

Ukalalık etmemişimdir umarım. Tabii ki herkesin koşulları farklı ama her çocuk kısmetiyle geliyor. Herşey çooook güzel olacak

Muhabbetinizi bölüyorum ama acaba cevap verebilir misiniz? Yani uzun zaman diyeti uygulayan ve bilen olarak biri cevaplayabilir mi? :)

Afiyet olsun,sen onlari da hemen yakarsin zaten ,

Sen iyi ol da gel canim,gozlerimiz senin guzel menulerini ariyor

sağol canım evet daha iyi şükür dr.a götürdük önemli bişey değil dedi şurup verdi inş. biran önce geçer gider ve bidaha gelmez...

Insallah canim,Allah hepimizin yavrusunu esirgesin

O israrlar yok mu,biz bunaliyoruz,sen hamis olarak daha fazladir herhalde,iyiniyetlinin dedigi gibi he de gec,

Cuma olsun evet evet cuma olsun bence detartı günüsü
Canım sağol sen benim az daha yolum var

Ben de oyle dusunuyorum,peki buna ne zaman baslayalim

He heee.... Ben baştan beri cuma tartılıyorum. Hatta bu yüzden listeye dahil olmuyorum. Size de tavsiye ederim. Cumada keramet var

Cuma tartilirsak sen de listede olursun artik canim

aynen öyle canım,neresi olursa olsun dediğin gibi güzel taraflarını görmek gerek.hayalin hepimiz için gerçek olur inşallah

Evet pepetim sinek koyma meyve suyuna bence anlat kızına ayrıntılı biçimde anlayacaktır o zaman
Beni de 3-4 yaşlarımdayken akrepi elleyecekken korkutmuşlarşimdi böcek fobim var

Sabah: Karatay kahvaltısı

Öğlen: Kuru meyveler, badem, ceviz, fındık

Akşam: Fırında karnabahar (yoğurtlu, sızma zeytinyağlı)

Kızlar ben işe başlayacağım ile gidiyorum, resmi işlerimi halletmem lazım. Çarşamba tekrar burdayım. O zamana kadar telefondan girmeye çalışırım ama vaktim olmaz da gelemezsem şimdiden kusura bakmayın demek istedim. Öpüyorum hepinizi, bana çok yardımcı oldunuz. 2 hafta bile olmadı ama 1,5 kilo hafiflemiş durumdayım :) Umarım tekrar almam bu kiloları yolculukta yediklerime nasıl dikkat ederim bilemiyorum

Ben garfieldı çookk ama çokkk severim seni de
sağol tatlım.. yer miyim o saatte yemem tabisi

sağol canım benim evet 55 olunca bakıcim kendime göbüş varsa hedefi aşağı çekerim

Canım fzgunum sağol sen de temizlik yapmışsın güle güle kirlen

anca gördüm cevabını canımcım sağol.. Ben çok zorlanmıyorum artık Acıkmadığımız için çok zorlanmıyoruz diğer türlü beslensek hep kaçamak yapardık bence
Bazen dondurma istiyo canım.. Karpuz ve meyve istiyor meyveleri sabah yiyorum ben de..

Yemediğin için

pepetim sağol sen de ara verdin say devam et canım senin hedefine de az kaldı

Pepetiii propycilin zaten hiç fazlası yoktu kıss bence başladığından beri Olsun iyiki geldi aramıza sağlıklı besleniyor artık

Canim hayirlisi olsun,onemli olan dedigin gibi evinde ne hissettigin,Allahim saglik,mutluluk versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…