Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kıslar un vücutta su tutuyormuş. Tuz o kadar değil diyor hocamız.. Ayrıca biraz tuza vücudumuzun ihtiyacı var diyor

İyi akşamlar,

Bugün biraz abarttım galiba.

2. öğün: 2 lahmacun,1 ayran, 2 kayısı
3.öğün: 4 köfte, salata,1 kase yoğurt, 2 ser.k. bulgur pilavı

Şimdi yürüyüşe çıkıyorum, sonra görüşmek üzere, hepinizi öpüyorum.:KK54:

Kızlar, bence de tartı gününü cumaya alalım. İsterseniz haftaya 2 tartı günü yapalım ne dersiniz ? Daha sonra cumaya geçeriz.

Son düzenleme:
Iyi geceler kizlar ,

2. ve son ogunumu yazayim;

unsuz sebzeli pizza,1 mercimek koftesi
cacik,
bol bol su.

yemekten sonra 1 saat tempolu yurudum .. :KK16:

Hepinizi opuyorum ..

LEptininiz bol olsun .. Simdiden kandiliniz mubarek olsun ..

kızlar nasılsınız?
bugün 2 yumurtalı klasik karaty kahvaltısı
öglen;kepeklı undan 1 dlim kömbe
aksam;tek kişilik adana kbap iki dilim ekmekle maalesef
45 dk.tempolu yürüyüş
2,5 lt su..

efet kislar kararimi werdim,pazartesi mezun oluyorum..ama tabiki herzaman sizleyim..kacis yok bu gevezeden...
Benim mezun olmam şerefine lutfen herkesler cok guzel kilo wersin..
diyorum ve yatiyorum artik..gecmisi yarin okuycam ve dusuk cenemle herkese teek tek cewap yazcam..
kocaman opuyorum herkesleri,iyi geceler...propycil kacar..
:KK55::KK55::KK55::KK55:

hatun hatun seni mıhtar yaptık diye havayamı girdin kız biryere gitmek yok otur oturduğun yerde:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

herkese selamlar kızlar...bu aralar stres sıkıntı peşimi bırakmıyo:KK14::KK14::KK14:ama bunun bana tek güzel yanı 60 lı kilolara düşmüş olmam.buna sevinemiyorum bile..öf neyse sizinde canınızı sıkmayayım.

canım benimde canım sıkkın küçük oğlum lise sona geçti üniversite adayı ama hiiiçç umurunda değil
kız arkadaşıda var gezsin tozsun ders çalışmasın neyse çok dertliyim başınızı ağrıtmayayım sizinde
tayin işide hayırlısı olsun canım yaşadığın yer değil evindeki huzur önemli değilmi leylakım bozma moralini:KK16::KK16:

Kızlar, bence de tartı gününü cumaya alalım. İsterseniz haftaya 2 tartı günü yapalım ne dersiniz ? Daha sonra cumaya geçeriz.

kızlar anket yapalım o zaman daha öncede yapmıştık pazartesiye geçerken
bence propycil yapsın anketi öyle bedavadan muhtar olmak varmı
çoğunluk kararıyla belirliyelim olmamı

Kızlar yarın kandilmiş.. Ben oruç tutacağım inş. bugünden haber vereyim ki isteyenler oruç tutsunlar kıslar

allah kabul etsin iyiniyetlim bende tutayım diyorum
bende 2gündür akşam yemek işini abarttım
dün akşam üstü mangal yaktık valla dibine vurdum bugünde dışardaydım 7 de eve geldim
yemeklerim vardı hazırla ye 8 oldu şimdi karnım şişti resmen
maç bitsede eşimle yürüsek biraz

akşam yediklerim
sebzeli tavuk sote
yumurtalı ıspanak kavurması
cacık

allah kabul etsin iyiniyetlim bende tutayım diyorum
bende 2gündür akşam yemek işini abarttım
dün akşam üstü mangal yaktık valla dibine vurdum bugünde dışardaydım 7 de eve geldim
yemeklerim vardı hazırla ye 8 oldu şimdi karnım şişti resmen
maç bitsede eşimle yürüsek biraz

akşam yediklerim
sebzeli tavuk sote
yumurtalı ıspanak kavurması
cacık

Canım senin orucunu da Allah kabul etsin..
Canım akşam yiyince kilo yapıyor keşke yemeseydin yaw:26:
Oğluşun için hayırlısı olur inş. canım.. Bir amacı yoksa öğrenciler pek çalışmıyorlar aslında.. Kız arkadaşı da olumsuz etkiliyodur inş toparlar

Kizlar aksam 5kofte yaninda da barbunya ve salata yedim..
Misafirim vardi manti yapmistim yemedim..

Ama bir isirik karpuz ve 2 tane de bolu cikolatasi midemde yerini aldi..
:18:
Reglimin 2. Gunu tatli krizlari...:KK5::KK5:

Gule gule leptinler..herkese iyi geceler kizlar..

Iyiniyetlim Allah kabul etsin simdiden..

Kizlar aksam 5kofte yaninda da barbunya ve salata yedim..
Misafirim vardi manti yapmistim yemedim..

Ama bir isirik karpuz ve 2 tane de bolu cikolatasi midemde yerini aldi..
:18:
Reglimin 2. Gunu tatli krizlari...:KK5::KK5:

Gule gule leptinler..herkese iyi geceler kizlar..

Iyiniyetlim Allah kabul etsin simdiden..

afiyet olsun canım:KK4: ama kaçamaklar olmamış sağol inş. Allah kabul eder

Son düzenleme:
Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) ıclı kofte,mercımek corba,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:9 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Evet pepetim sinek koyma meyve suyuna bence anlat kızına ayrıntılı biçimde anlayacaktır o zaman:KK34:
Beni de 3-4 yaşlarımdayken akrepi elleyecekken korkutmuşlar:KK52::KK52::KK52::KK52:şimdi böcek fobim var:KK53:
iyiki akrebi elletmemısler canım ya ama sen aynı fıkırde degıl gıbısın :KK1: dun markette kızm meyve suyu aldı hayır annecım yenı öğrendim o cok zarralıymıs kızım dedım bıraktı ölemi anne dedi bilmiş bilmiş ama marketlerde cok zararlı seyler verya sadece ayran var cocugun alabılecegı cocuga gel et alalımmı dıycez yada yumurtamı :KK19::KK19::KK19: düşünsenize markette faydalı ne var allahaşkına meyve süt grubu et grubu dısında:nazar:

pepetim sağol sen de ara verdin say devam et canım senin hedefine de az kaldı:KK54::KK54:
devam canım bıraz önce parktan geldık dolsatık baya ve ben bırr dılım karpuz yıdım ne yazıkkı dayanamadım:26::26:

Pepetiii propycilin zaten hiç fazlası yoktu kıss bence başladığından beri:KK1::KK1: Olsun iyiki geldi aramıza sağlıklı besleniyor artık:KK52::KK52:
nıye bebem ya o kadar yuruyor mutlaka ıncelmıstır bısı olmustur bence:KK28::KK28::KK28::KK28:

Kızlar yarın kandilmiş.. Ben oruç tutacağım inş. bugünden haber vereyim ki isteyenler oruç tutsunlar kıslar
bende mi tutsam acaba ya :44::44::44:eek:ruc karatayla cok ıyı oluyor aslında hep tutacaktım ama yuruyus kalıyor canım ya ondan ben tutmuyorum artık acaba sabah yurusemmı kı oruc oruc ne dersın denesemmı ölmem ya dimi dur bakalım bı sabah olsun

Canim hayirlisi olsun,onemli olan dedigin gibi evinde ne hissettigin,Allahim saglik,mutluluk versin insallah

amin canım inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:
hatun hatun seni mıhtar yaptık diye havayamı girdin kız biryere gitmek yok otur oturduğun yerde:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canım benimde canım sıkkın küçük oğlum lise sona geçti üniversite adayı ama hiiiçç umurunda değil
kız arkadaşıda var gezsin tozsun ders çalışmasın neyse çok dertliyim başınızı ağrıtmayayım sizinde
tayin işide hayırlısı olsun canım yaşadığın yer değil evindeki huzur önemli değilmi leylakım bozma moralini:KK16::KK16:

herkeste bi dert var leylakım ya,allahım sabır versin bizlere..benim de allahtan tayin konusuna moralim bozulmadı hiç:KK1::KK1:

kızlar anket yapalım o zaman daha öncede yapmıştık pazartesiye geçerken
bence propycil yapsın anketi öyle bedavadan muhtar olmak varmı
çoğunluk kararıyla belirliyelim olmamı

iyiki akrebi elletmemısler canım ya ama sen aynı fıkırde degıl gıbısın :KK1: dun markette kızm meyve suyu aldı hayır annecım yenı öğrendim o cok zarralıymıs kızım dedım bıraktı ölemi anne dedi bilmiş bilmiş ama marketlerde cok zararlı seyler verya sadece ayran var cocugun alabılecegı cocuga gel et alalımmı dıycez yada yumurtamı :KK19::KK19::KK19: düşünsenize markette faydalı ne var allahaşkına meyve süt grubu et grubu dısında:nazar:

devam canım bıraz önce parktan geldık dolsatık baya ve ben bırr dılım karpuz yıdım ne yazıkkı dayanamadım:26::26:

nıye bebem ya o kadar yuruyor mutlaka ıncelmıstır bısı olmustur bence:KK28::KK28::KK28::KK28:

bende mi tutsam acaba ya :44::44::44:eek:ruc karatayla cok ıyı oluyor aslında hep tutacaktım ama yuruyus kalıyor canım ya ondan ben tutmuyorum artık acaba sabah yurusemmı kı oruc oruc ne dersın denesemmı ölmem ya dimi dur bakalım bı sabah olsun

keşke beni o kadar korkutmasalardı şimdi acayip tırsıyorum.. sadece anlatsalardı ama onlar da korkmuş ne bilsinler korumaya çalışmışlar:KK16:
Ben alışverisimi kendim yalnız başıma yapıyorum hep.. Onlarla birlikteyken olmuyor hep dondurma çikolata istiyolar:KK1: Büyük kızım anlıyor ama :emir_bebek: o zor anlar en iyisi bööle..
hem de akşam akşam yemişsin canım olmamış :KK20:
Bizimkiler yedi demin yanıbaşımda ben :KK20:
Pepetim propycilcim zaten ince idi hep şimdi çok zayıf o:KK9::KK9::KK9: bak propycil gene gece saat kurup nutella yemek zorunda kalacaksın kıss:KK34:
Oruç tutacağım ben canım aynı şeyi düşündüm ama yarın kandil çok sevap yarın da yürümeyiz olmamı.. Pazar yürürüz:KK34:

slm herkese ben bu topikte yeniyim tecrübeli arkadaşlara bişeyler danışmak istiyorum :26::26:
şimdi benim boyum çok uzun degil 1/58 falanım kilomda 52 civarında göbegim ve basenlerim beni deli ediyo resmen
sadece bu bölgeden vermek istiyorum neler önerirsiniz teşekürlerrr...

X