Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar, bence de tartı gününü cumaya alalım. İsterseniz haftaya 2 tartı günü yapalım ne dersiniz ? Daha sonra cumaya geçeriz.

Cumaya geçiş döneminde dediğin gibi yapılabilir fzguncum.

Diyet listesinde ne yazıyorsa illaki onu yemiyoruz, sen de tabi karataya uygun olucak şekilde uyarlayabilirsin,hiç uymuyorsa kuruyemiş,yoğurt,süt,ayran,başlarda kuru meyve ile öğleni geçiştirip akşam evinde saat 8 i geçmemek şartıyla 3.öğününü yapabilirsin,iyi kilo vermeler

iyi geceler kızlar bugün öğlen menüm berbattı ,kendime çok kızdım ,köfte ,2 kaşık pilav , 1 dilim ekmek 1 tanede şekerpare yedim ,yerken bile pişmandım ama yine de durdurmadım kendimi akşam 7 km yürüdüm , birde akşam yemeğinde 2 kaşık buğdayla hazırladığım salata ve ayranla günü bitirdim. dilerim yarın tartıya yansımaz

açıkacagım sandım ama yanıldım üstelik 45 dk yürüdüm pek tempolu da olmasa:)) mutluyum..

birşey soracagım mesela bu saate süt ya da ayran ıcılebilrmi??

Kislar gene gec bi vakitte yaziyorum. 2 gundur isler felaket yogun, yazmaya ancak bu saatte vaktim olabiliyo.

Bugun 3 ogun yaptim ve de miktarlar biraz fazla oldu sanirim

Sabah: klasik karatay

Ogle: izgara tavuk, yesil salata, cacik

Aksam: Iste bu malesef cok gec oldu cunku beraber yemege gidecegimiz arkadaslar gec geldi. Yemek 9.30'da bitti
Yediklerim: bol salata, 2 dilim peynir, biraz tursu, bi kac zeytin, 1 kasik patlican salatasi, 1 kasik deniz borulcesi, izgara balik

Aksam icin pataklarinizi bekliyorum. Mihtarcim, patagi hak ettim mi?

Kislar gene gec bi vakitte yaziyorum. 2 gundur isler felaket yogun, yazmaya ancak bu saatte vaktim olabiliyo.

Bugun 3 ogun yaptim ve de miktarlar biraz fazla oldu sanirim

Sabah: klasik karatay

Ogle: izgara tavuk, yesil salata, cacik

Aksam: Iste bu malesef cok gec oldu cunku beraber yemege gidecegimiz arkadaslar gec geldi. Yemek 9.30'da bitti
Yediklerim: bol salata, 2 dilim peynir, biraz tursu, bi kac zeytin, 1 kasik patlican salatasi, 1 kasik deniz borulcesi, izgara balik

Aksam icin pataklarinizi bekliyorum. Mihtarcim, patagi hak ettim mi?

birazdan yiyip yatacağım

oğluşa gelince hayalleri çoook idealleri yüksektende uçuyor ama bunların bedeli var oturup çalışacaksın diyorum
anne beni sıkma bana ders çalış deme diyor
böyle işte iyiniyetlim

ben de şimdi yidim yatıyorum canım. DERS ÇALIŞ demeyin arkadaşlar kimbilir kaç yıldır bunu duyuyor bıkıyorlar sana güveniyorum çalışırsan başarırsın demek ve gizliden gizliye de takip etmek öğretmenleriyle arada görüşmek yeterli inanın.. DERS ÇALIŞ denmesinden çocuklar ve gençler nefffreett ediyor benden söölemesi işe yaramaz kendinizi tutmaya çalışın..
"Ben artık sana ders çalış dememek için sabırlı olacağım. Senden de ben söylemeden ders çalışmanı bekliyorum sen de çaba göster" demen yeterli neden çalışması gerektiğini anlat demeyeceğim senin oğlan zaten biliyodur...

Son düzenleme:
1 bardak süt
bi avuç badem
3 omega 3
2 yumurta
peynir

Başka bişiycik istemedi canım..

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

Kıslar un vücutta su tutuyormuş. Tuz o kadar değil diyor hocamız.. Ayrıca biraz tuza vücudumuzun ihtiyacı var diyor
Allah kabul etsin canım ..bende niyetlenecektim ama maalesef regliyim yarın bitiyo un varyaaaa gerçekten çok su tutuyo bide şeker ben yatmaya yakın yedimmi sabah davul gibi kalkıyorum hoca çok haklı çoooook

leylak84 üm hayırlısı böyleymiş demekki canım ..inanki bende çıkmassa üzülmeyecegim burda mutluyum çok şükür önemli olanda bu zaten

kızlar bugün tartıda 98.8 i gördüm pazartesiden bu güne 1600gr gitmiş büyük ihtimalle geçen hafta yedigim ekmeklerin neden oldugu ödem gİtmiştir ama olsun çok mutluyum yürüyüşler işe yarıyo karataya dört dörtlük uyunca gerçekten gidiyo diyet+spor+su şart

kahvaltım 7:00
1 bardak su

2 yumurtalı peynirli omlet
10-15 zeytin
1 çb antep fıstık
domates salatalık
peynir

şimdide limonlu çayımı içiyorum

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar

Kandiliniz mubarek olsun.Alaah tamamina erdirsin.

Iyiniyetli ve leylak Allah kabul etsin

2 muz yeseydin keşke ;
2 tane yiyince tok tutuyor :)

Foto bekliyoruz mezunlardan propil :)

valla haklısın bi daha muz yersem 2 tane olacak...

Esasçım geçmiş olsun canım öp kızını benim için

çok sağol canım

Canım afiyet olsun kızına Herkes bööle bilinçlense

sağol evet bencede herkes bilinçlenmeli bazen görüyorum küçücük çocukların elinde cips ne gerek var yedirmeyin demi ama...

hoşgeldin aramıza.canım o örnek listeyi harfi harfine yapacam diye bişey yok sadece yasak olmayan şeylerden ogün evinde ne varsa yada dışarda ona uygun ne varsa onu yersin. illa fasülye yazıyo diye yapman gerekmiyo sen kendi listeni kendin oluşturacaksın.biraz geçmişi oku istersen kitabın gelene kadar bizlerin listelerine bak anlarsın zaten canım.patates,pilav,tatlı hamur işi ,kola yasak.bol su iç yürüyüş ve başka sporlar yapabilirsin.kahvaltını çok iyi yap şimdilik bunlar aklıma gelenler sormak istediğin olursa yardımcı oluruz merak etme...

kız yürüyüşle mi inceldi o bacaklar yoksa ezelden mi öyleydi benimde backalar biraz kalında

çok sağol canım evet gerçekten zaman çok çabuk geçiyo 5 sene bitiyo hala inanamıyorum.canım kızımda iyi çok şükür inş. biran önce tamamen geçer..

canım peki gaz yapmadımı biz 1-2 kez verdiğimizde gaz yaptı yazık kıvrandı durdu.bende bimden alıyorum devam sütü onu içiyo gece yatarken dün annem süt almıştı kendi kaynattı bakalım deneyim bugün tekrar ondan vereyim.canım kandilin mübarek olsun ve hepimizin duaları kabul olsun.allah gönlümüzde ne varsa onu versin...

kızlar hepinize günaydın ve kandiliniz mübarek olsun.Allahım tüm hastalara şifa dertlilere derman borçlulara ödeme kolaylığı versin.allahım verdiği nimetlerin yokluğunu göstermesin ve tüm dualarımız kabul olsun inşallah...

Destinaamm sağol canım. Rabbim kabul etsin inş. oruç tutan herkesin orucunu...
1.600 çok iyi bi rakam canım moral olmuştur Evet hep tuz su tutar diye biliyoduk di mi

Gunaydin kizlar

Kandiliniz mubarek olsun.Alaah tamamina erdirsin.

Iyiniyetli ve leylak Allah kabul etsin
Günaydın canım sağol

Bacaklarım yürüyüşle incelmedi canım ezelden beridir bööleler Benim yapım genel itibarıyla incedir Kilo alınca biraz irileştiydim
Günaydın esasım sağol sana da kolay gelsin tatlım kandilin mübarek olsun

inşallah geçer kötü günler canım....bu arada tayinimiz hiçbir yere çıkmamış kızlar......ama nedense üzülmedim.kendimi hazırlamıştım zaten.evimde mutlu olayım bana yeter dimi ama

hayırlısı olsun canım inş. evinde eşinle ve ileride çocuklarınla mutlu huzurlu ol.allahım bu mübarek günde sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar versin...

amin canım Allahım tüm yavrularımızı korusun...

canım güle güle git merak etme dikkat ettikten sonra almazsın kilo...

canım çok üzülme eminim oğlun farkındadır herşeyin ve elinden geleni yapacaktır...

ee ozaman benim bacaklar nasıl incelcek kız:44::44:

esasım gaz yapmıyor benimkini 9 aydır veriyorum ben 27 aylık benimki

benimkide 27.ayın içinde akşam denicem kendi kaynattığımız sütten hem daha sağlıklı değilmi....

sağol canım seninde kandilin mübarek olsun oruçların kabul olsun....

kandılınz mubarek olsun kızlar allh tüm sıkıntılardan kurtarsın hepimizi

bende regl oldum gece

sabah 1.30 dk yurudum aç aç

aynen öyle canım,mutluluğumuz bozulmasın yeter.1.600 gr için de tebrikler destinam

hayırlısı olsun canım inş. evinde eşinle ve ileride çocuklarınla mutlu huzurlu ol.allahım bu mübarek günde sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar versin...

amin canım inşallah

Miraç gecenizi kutluyorum arkadaşlar birbirimize dua etmeyi unutmayalım ;
Köşemize çekilelim ve yalnız, bir başına Rabbimize dua edelim muhakkak o dualara icebaet edendir
Netten araştırdım çok güzel Miraç namazı varmış onu kılmayı düşünüyorum öyle bir his var ki içimde sanki bu gece hangi duayı etsem kabul görecekmiş gibi
Küstüklerimizden helallik almalıyız
Anne babamızın ellerini öpüp ihtiyaçlarını karşılamalıyız
Bi miktar sadaka vermeliyiz günahlarımızın affı için ;
Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…