Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese selamlar kızlar...bu aralar stres sıkıntı peşimi bırakmıyoama bunun bana tek güzel yanı 60 lı kilolara düşmüş olmam.buna sevinemiyorum bile..öf neyse sizinde canınızı sıkmayayım.

Leylakım bizim canımız sıkılmaz canımcım ne demek
Stresli günlerin geçer inş. canım bir an önce
Tayin haberini merakla bekliyorum canım.. Hayırlısı olsun inşallah

sağol canım evet daha iyi şükür dr.a götürdük önemli bişey değil dedi şurup verdi inş. biran önce geçer gider ve bidaha gelmez...

ben bugün biraz acıktım ya ama neyse 1 saat kaldı çıkmama,eve gidince güzelce yerim artık.sabah yumurta yememiştim 1 tane muz ve elma diğer kahvaltılıklardan yemiştim.demekki yumurta kadar tok tutmuyo muz...

tesekkürler iyi dileklerin icin bebişim ama etraf bi rahat bırakmıyorki ısrarlar yine devam bu durum farklıymıs canım cekermiş yok efendim senin canın istemesede bebişin canı istermiş gibi sinirlerimi bozan sözlar ama ben yine de aldırıs etmiyorum eger gercekten tadını merak ediyorsa bakıyorum azıcık ama 8den sonra veriliyorsa diger günü yiyorum valla 8 kuralımı hic bozmadım anlayacagın topikte hamile arkadaslar mı var kim söylesene merak ettim sanırım biri mavimelegim bazı yazıları denk geldi de dogru dimi

Son düzenleme:
kislar meraba..2. Ogunumu yazip kaciym hemen:
1 tabak firin kizartma-domates,biber ve sarimsak soslu
1 kase koyun yogurdu
4 adet ceviz
2 adet omega
1 cay kasigi uzum cekirdegi

Herkeslere iyi gunler..aksam gorusuruz..
bu arada guleryuzu gordum sankim..hisgeldin canimcim:))

ben bugün biraz acıktım ya ama neyse 1 saat kaldı çıkmama,eve gidince güzelce yerim artık.sabah yumurta yememiştim 1 tane muz ve elma diğer kahvaltılıklardan yemiştim.demekki yumurta kadar tok tutmuyo muz...
2 muz yeseydin keşke ;
2 tane yiyince tok tutuyor :)

Foto bekliyoruz mezunlardan propil :)

2. ve son öğün : 15:00 da bitti

yoğurtlu , bademli , keten tohumlu pul biberli semiz otu yedim
1 kaşık tereyağlı bulgur pilavı
2 kapsül omega 3

su: uyuyana kadar 4 lt bulur çok ter atıyorum
spor : biraz dolanacam spor sayılmaz gerçi

Son düzenleme:

Propycilcim manken kimin oldun O beden Kilo korumaya geçtin sen
Evet seni aramızda görmek isteriz hep gitme sakın bi yere

Cuma olsun evet evet cuma olsun bence detartı günüsü
Canım sağol sen benim az daha yolum var

merhaba ikinci öğünüm 17.30 bitti
1 kase semizotu yemeği(hele şükür bitti çok yapmışım bir tek ben yiyince)
1 kase taze fasulye yemeği
3-4 kaşık tavuklu şehriye çorbası
yarım kase yoğurt
2 ceviz
1 fincan yeşil çay..

Tahmin ediyorum canım insanların ne dediğini sen he de geç anlamas muhtemelen onlar
Ben hamileyken iştahım çok değildi normaldi sadece öğünlerde yiyordum. Çünkü ekmek pek yemiyordum şimdi anladım ondanmış Ekmek yeme yine badem fındık vb ye onun yerine hamur işi zaten doktor da önermiyor sen devam et karataya.. Keşke ben hamileyken de bilseydim de uygulasaydım
Akşam 8 den sonra zaten yeme çok sağlıksız canım..

Mavimeleğim hamile ben de tek onu biliyorum canım şimdilik ikinizsiniz

Merhaba herkese... Artık ben de aranıza katıldım Karatay diyetine başlıycam inşallah.. Kitabını da sipariş ettim, ama kitabın gelmesini beklemeden örnek diyet listesinden başlamak istiyorum..

Yanlız bir sorum var hanımlar. Özellikle çalışan bayanlar diyet listesine harfiyen uyabiliyor musunuz? Mesela zeytinyağlı fasülye yazıyor değil mi? Peki çalıştığınız işyerinde onu bulamadınız, eve gitme imkanınız da yok nasıl yapıyorsunuz. Yerine başka birşey mi yiyorsunuz?

Neden soruyorum bize öğlen yemekleri lokantadan geliyor, eve gitme imkanımız da yok. Zaten yarım saat yemek molası var ve eve gidilmiyor. Yemekde fasülye yok diyelim, ki yemeklerimiz çok yağlı geliyor ve hep tavuk, köfte, kızartma yada et geliyor. O gün diyette olan yemeği ben bulamazsam ne yapayım..

Diyeti yapan ustalar bana akıl verirlerse çok sevinirim. Gitmesi lazım bu kiloların Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Sağol canımm
Kajum kavrulmuştu kıss yiyorum artık azar azar ben
Daha kiloda veriyorum hemi de
Bugün boyu dizlerimde olan bi elbise giydim. Arkadaşlar artık bana diyet yapma sakın didiler Ama benim bacaklar ince oraya bakmayın siz didim

akşam yemegim 17.10 gibi bitti fırında balık ve semizotu salatası yedimm ve omega3 içtim :/ acıkaakmısım gibi bi hissim var umarım yanırım:44:

Bugünkü menüm:
Sabah 8:30

2 dilim karpuz
3 adet kiraz
1 muz
Biraz peynir
3 adet zeytin
1 bardak süt

Öğlen
1 dolu tabak kıymalı kabak
1 kase yoğurt
1 muz

Emel ve Esas... Nice nice yılları kutlarsınız inşallah. Ben evlendiğimde 10lu rakamlar çok uzak geliyordu. Oysa şimdi 14 bitti.

Esascığım inşallah ufaklık iyidir.

Propum... Topicteki profum. Muhtarım. İskeletorum. Gitme sakın. Senin yazılarını gözlerimiz arıyor inan ki...

Bu arada 45 dak (4 km )yürüdüm. Tekrar Karatay'a uymaya başladığımdan beri (3 gündür) yürüyüşlerde daha çok terliyorum. Ben bantta yürüyorum. Ortam serin ama neden oluyor bilmiyorum. Umarım iyi bişeydir.

Esasım ben a hiiiç devam sütü vermedim. Pastörize edilmiş ve içinde ne var bilmiyos Sütçümüzün sütünden içiyor o
Emeluludas yıldönümünüzü kutlarım canım tam bakamadığım için karıştırmışım anlamamışm tam misafirlerin telaşından
Esasım sağol hepimizin cuması mübarek olsun yarın da kandil Rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.

tebrıkller canımmm evet bencede ıyıysın sen o boya o kılo resim koysana
ınsallh kalkmaz cunku kpss daha zor olucak yadaöğretmen alımlar azalacak bence zaten az kurumlar arası daha ıyıı

canım sende ıyısın senın evlatlar arasındakac yas var mode l alcak gıbıyım seı ne dersınn

güleryuz hosgeldınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…