Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese selamlar kızlar...bu aralar stres sıkıntı peşimi bırakmıyo:KK14::KK14::KK14:ama bunun bana tek güzel yanı 60 lı kilolara düşmüş olmam.buna sevinemiyorum bile..öf neyse sizinde canınızı sıkmayayım.

Leylakım bizim canımız sıkılmaz canımcım ne demek:KK54:
Stresli günlerin geçer inş. canım bir an önce :KK54:
Tayin haberini merakla bekliyorum canım.. Hayırlısı olsun inşallah:KK16::KK16:

Canim kizin daha iyidir insallah

Canim mantar serbest,bu arada cok guzel yurumussun,1 saat cok iyi,fazlasina gerek yok

Bence de cuma daha iyi olur,benim de en cok hafta sonlari ev disinda duzenim bozuluyor,o zamana kadar yaptiklarim da bazen bosa gidebiliyor.Daha onceden cuma gunumuydu tarti gunu,neden degisti?

sağol canım evet daha iyi şükür dr.a götürdük önemli bişey değil dedi şurup verdi inş. biran önce geçer gider ve bidaha gelmez...

ben bugün biraz acıktım ya ama neyse 1 saat kaldı çıkmama,eve gidince güzelce yerim artık.sabah yumurta yememiştim 1 tane muz ve elma diğer kahvaltılıklardan yemiştim.demekki yumurta kadar tok tutmuyo muz...

Canım :nazar::nazar::nazar: başkası olsa hamileyim aşeriyorum diye yan çizebilirdi ve tamamen bırakabilirdi.. Harikasın o kadar kaçamak olur canımm:KK54::KK54: :KK54::KK54:
canım oğluşunu uyuttukça sen de uyu mışıl mışıl dinlen işte ne güzel:KK34:
Sen hamiş olarak çok kişiye örnek olacaksın.. Bebeğin sağlıkla doğsun Allah'ım sağlıkla kucağına almaya nasip etsin canım:KK19::KK19::KK19:
Menülerini fotolu koy bence de senin gibi hamişler var onlar örnek alsın :KK19::KK19::KK19:

tesekkürler iyi dileklerin icin bebişim ama etraf bi rahat bırakmıyorki ısrarlar yine devam bu durum farklıymıs canım cekermiş yok efendim senin canın istemesede bebişin canı istermiş gibi sinirlerimi bozan sözlar ama ben yine de aldırıs etmiyorum eger gercekten tadını merak ediyorsa bakıyorum azıcık ama 8den sonra veriliyorsa diger günü yiyorum valla 8 kuralımı hic bozmadım anlayacagın topikte hamile arkadaslar mı var kim söylesene merak ettim sanırım biri mavimelegim bazı yazıları denk geldi de dogru dimi:KK34:

Son düzenleme:
kislar meraba..2. Ogunumu yazip kaciym hemen:
1 tabak firin kizartma-domates,biber ve sarimsak soslu
1 kase koyun yogurdu
4 adet ceviz
2 adet omega
1 cay kasigi uzum cekirdegi

Herkeslere iyi gunler..aksam gorusuruz..
bu arada guleryuzu gordum sankim..hisgeldin canimcim:))

ben bugün biraz acıktım ya ama neyse 1 saat kaldı çıkmama,eve gidince güzelce yerim artık.sabah yumurta yememiştim 1 tane muz ve elma diğer kahvaltılıklardan yemiştim.demekki yumurta kadar tok tutmuyo muz...
2 muz yeseydin keşke ;
2 tane yiyince tok tutuyor :)
kislar meraba..2. Ogunumu yazip kaciym hemen:
1 tabak firin kizartma-domates,biber ve sarimsak soslu
1 kase koyun yogurdu
4 adet ceviz
2 adet omega
1 cay kasigi uzum cekirdegi

Herkeslere iyi gunler..aksam gorusuruz..
bu arada guleryuzu gordum sankim..hisgeldin canimcim:))

Foto bekliyoruz mezunlardan propil :)

2. ve son öğün : 15:00 da bitti

yoğurtlu , bademli , keten tohumlu pul biberli semiz otu yedim
1 kaşık tereyağlı bulgur pilavı
2 kapsül omega 3

su: uyuyana kadar 4 lt bulur çok ter atıyorum :KK52::KK52:
spor : biraz dolanacam spor sayılmaz gerçi

Son düzenleme:
Ben de artik kabul ediyorum desticim zayif oldugumu ve artk kilo wermk istemiyorum..iltifatlarin icin saol canimcim bu arada..birakmiycam hic burayi insallah..kiz 18 tane zeytinmi yedin sen..anammmmm..:KK53::KK53::KK53:
Canim ben artik kilo wermk istemedigim icn arada bir yiycem..ama sen kilo wermk istiyosan bi sure yeme..

ne bozulmasi yaw..olur boyle arada canim benim..sen kcamak yapmissin sadece..hic bise olmamis gibi dewam edersen hiiic biseycik olmas..

ben de sizi cok sewiyorum fzgunum..siz beni burakmadiginiz surece ben de suzi birakmam..:KK54::KK54::KK54:

Propycilcim manken kimin oldun O beden :KK9::KK9::KK9: Kilo korumaya geçtin sen :KK9::KK9:
Evet seni aramızda görmek isteriz hep gitme sakın bi yere:KK20::KK54:

Sen kendine bak bee..sanki sen cok farklisin benden..ben gene iskeletor oluyorum,sen direk gorunmez olacaksin bu gidisle..:KK9::KK9::KK9:

Yok bebaam gidermiyim hic..siz basiniza belayi sardiniz,kurtulus yok bu cenesizden..:KK9::KK9::KK9::KK9:

Tebrik ediyorum famikcim..yuruyusler ise yaramis massallah..:KK9::KK9::KK9:

Ben didiydim sağa şisliktir o die...
ewet ya cuma olsun bence de..hem cyma hayirli gun..pazartesi sendromunun ustune bide trti sendromu eklemeyel demi ama..:KK9::KK9::KK9:

Cuma olsun evet evet cuma olsun bence detartı günüsü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Canım sağol sen :nazar: benim az daha yolum var:KK54:

merhaba ikinci öğünüm 17.30 bitti
1 kase semizotu yemeği(hele şükür bitti çok yapmışım bir tek ben yiyince)
1 kase taze fasulye yemeği
3-4 kaşık tavuklu şehriye çorbası
yarım kase yoğurt
2 ceviz
1 fincan yeşil çay..

tesekkürler iyi dileklerin icin bebişim ama etraf bi rahat bırakmıyorki ısrarlar yine devam bu durum farklıymıs canım cekermiş yok efendim senin canın istemesede bebişin canı istermiş gibi sinirlerimi bozan sözlar ama ben yine de aldırıs etmiyorum eger gercekten tadını merak ediyorsa bakıyorum azıcık ama 8den sonra veriliyorsa diger günü yiyorum valla 8 kuralımı hic bozmadım anlayacagın topikte hamile arkadaslar mı var kim söylesene merak ettim sanırım biri mavimelegim bazı yazıları denk geldi de dogru dimi:KK34:

Tahmin ediyorum canım insanların ne dediğini sen he de geç anlamas muhtemelen onlar:KK34:
Ben hamileyken iştahım çok değildi normaldi sadece öğünlerde yiyordum. Çünkü ekmek pek yemiyordum şimdi anladım ondanmış:KK52: Ekmek yeme yine badem fındık vb ye onun yerine hamur işi zaten doktor da önermiyor sen devam et karataya.. Keşke ben hamileyken de bilseydim de uygulasaydım:KK50:
Akşam 8 den sonra zaten yeme çok sağlıksız canım..

Mavimeleğim hamile ben de tek onu biliyorum canım şimdilik ikinizsiniz:KK16::KK16:

Merhaba herkese... Artık ben de aranıza katıldım Karatay diyetine başlıycam inşallah.. Kitabını da sipariş ettim, ama kitabın gelmesini beklemeden örnek diyet listesinden başlamak istiyorum..

Yanlız bir sorum var hanımlar. Özellikle çalışan bayanlar diyet listesine harfiyen uyabiliyor musunuz? Mesela zeytinyağlı fasülye yazıyor değil mi? Peki çalıştığınız işyerinde onu bulamadınız, eve gitme imkanınız da yok nasıl yapıyorsunuz. Yerine başka birşey mi yiyorsunuz?

Neden soruyorum bize öğlen yemekleri lokantadan geliyor, eve gitme imkanımız da yok. Zaten yarım saat yemek molası var ve eve gidilmiyor. Yemekde fasülye yok diyelim, ki yemeklerimiz çok yağlı geliyor ve hep tavuk, köfte, kızartma yada et geliyor. O gün diyette olan yemeği ben bulamazsam ne yapayım..

Diyeti yapan ustalar bana akıl verirlerse çok sevinirim. Gitmesi lazım bu kiloların:KK8: Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Yeyim ben o veyve şuyu diyen agci...:KK52::KK52:

Cok gecmis ossun kuzucuga..

ye tabi canim arasira..artik sen de cok zayifladin..bide kaju kavrulmus oldugu icin ciss die biliyorum,yoksa kavrulmamisini bulabildinmi..:KK53::KK53:

Canimcim 2 tane lahmacun yeseydin hem aksam bisey yemek istemezdin hem de bu kadar acikip benim gibi herseye saldirmasdin..:KK9::KK9:

ay cok sukur kurtuldunmu bu ilactan..cok sewindim canim senin adina..karatay mucizesi iste..:KK53::KK53:

Sağol canımm:KK16::KK16:
Kajum kavrulmuştu kıss yiyorum artık azar azar ben:KK33:
Daha kiloda veriyorum hemi de:nazar::nazar:
Bugün boyu dizlerimde olan bi elbise giydim. Arkadaşlar artık bana diyet yapma sakın didiler:KK9::KK9: Ama benim bacaklar ince oraya bakmayın siz didim:KK16:

akşam yemegim 17.10 gibi bitti fırında balık ve semizotu salatası yedimm ve omega3 içtim :/ acıkaakmısım gibi bi hissim var umarım yanırım:KK70::44:

Bugünkü menüm:
Sabah 8:30

2 dilim karpuz
3 adet kiraz
1 muz
Biraz peynir
3 adet zeytin
1 bardak süt

Öğlen
1 dolu tabak kıymalı kabak
1 kase yoğurt
1 muz

Emel ve Esas... Nice nice yılları kutlarsınız inşallah. Ben evlendiğimde 10lu rakamlar çok uzak geliyordu. Oysa şimdi 14 bitti.

Esascığım inşallah ufaklık iyidir.

Propum... Topicteki profum. Muhtarım. İskeletorum. Gitme sakın. Senin yazılarını gözlerimiz arıyor inan ki...

Bu arada 45 dak (4 km )yürüdüm. Tekrar Karatay'a uymaya başladığımdan beri (3 gündür) yürüyüşlerde daha çok terliyorum. Ben bantta yürüyorum. Ortam serin ama neden oluyor bilmiyorum. Umarım iyi bişeydir.

canım bizde hiç meyve suyu kola cips vermeyiz elimden geldiğince doğal beslemeye çalışıyoruz.ben kızımada fındık badem ceviz kayısı incir yediriyorum seviyoda şükür onları .bide canım sen süt olarak devam sütümü yoksa normal süt hani kendi kaynattıklarımızdan mı veriyosun...

canım bizim evlilik yıldönümümüz bu pazar yani hem babalar günü hem evlilik yıldönümümüz bir arada.emeluludasın dündü evlilik yıldönümü...

inşallah canım inşallah çok sağol...

sağol canım, hem nasıl gidiyo insanın içi sürekli aklın onda bişeymi olcak diye allah korusun şifa versin inşallah ve beterinden korusun....

geçmiş olsun canım umarım önemli bişey değildir...

amin canım inşallahh allahım tüm hastalara şifa versin...

canım zaten yürümüşün yediklerin kalmamıştır bile ama sen dikkat et kendine istersen biraz ye yasaklı olanlardan ...

canım mezun oldum diye gitmek yok buralardan ona göre bak ozaman yersin patak:KK4::KK4::KK4::KK1:

sanada günaydın ve hayırlı cumalar canım...

amin canım inşallah allahım şifa versin bu mübarek günlerde tüm hastalarımız için dua edelim kızlar .Allahım herkese şifalar kolaylıklar versin.seninde cuman mübarek olsun canım...

Esasım ben :emir_bebek:a hiiiç devam sütü vermedim. Pastörize edilmiş ve içinde ne var bilmiyos:KK52: Sütçümüzün sütünden içiyor o:KK34:
Emeluludas yıldönümünüzü kutlarım canım tam bakamadığım için karıştırmışım anlamamışm tam misafirlerin telaşından:KK34:
Esasım sağol hepimizin cuması mübarek olsun yarın da kandil:KK16::KK16: Rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.

Canim ben de anlamadim yaa..bide kilomda cok bi degisiklik olmuyo aslinda yani 40 lara dusmedim ama sporu cok abartiyorym galiba ben ya..kemiklerimin ciktigini bugun esim soyledi ve cok kizdi..acilen kilo alman lazim dedi..bugn arkadaslar da kilo almam gerktigini soyledi..kafam karisti ya iyice..naapcam ben simdi..acaba pazartesi gunu biraksammi..ama biraktiktan sonra nasi beslencem hic bilmiyorum..bide normalde ben cok yemek yiyen biriyim ama son zamanlarda az yemeye basladim(yani bana gore az))..:26::26::26:
tebrıkller canımmm evet bencede ıyıysın sen o boya o kılo resim koysana:KK28::KK28::KK28:
herkeslerin canı sıkkın of ne kötüü..
benimde canım sıkkın biraz...kurumlararası geçişi kaldıracaklarmış bu sene öyle bir duyum aldımm..
eğer öyle ise 1 yıl daha beklicem öğretmenliğe geçmek için ve sınava hazırlanmam gerekecek..:KK43:
ınsallh kalkmaz cunku kpss daha zor olucak yadaöğretmen alımlar azalacak bence zaten az kurumlar arası daha ıyıı

Sağol canımm:KK16::KK16:
Kajum kavrulmuştu kıss yiyorum artık azar azar ben:KK33:
Daha kiloda veriyorum hemi de:nazar::nazar:
Bugün boyu dizlerimde olan bi elbise giydim. Arkadaşlar artık bana diyet yapma sakın didiler:KK9::KK9: Ama benim bacaklar ince oraya bakmayın siz didim:KK16:

canım sende ıyısın senın evlatlar arasındakac yas var mode l alcak gıbıyım seı ne dersınn:KK9::KK9:

güleryuz hosgeldınnn:KK16::KK16:

X