Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) domates tava,2 kasık bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

hayırlı olsun canım sakın karatayı bırakma gebelikte çok karbonhidrat tüketen annelerin kızları pko oluyomuş bak güleryüz ne ka güzel veriyo takip et derim

leylakım çok heyecanlandım hayırlısı olur inşallah canım Allah gönlüne göre versin

kızlar bugün iki ögün yaptım ama çok acıktım yahuama kaçamak yapmadım çok şükür ..1 saat yürüdüm akşam üstüde çocuklarımı parka gtürdüm onlar oynarken bende tam bi saat aletlerde çalıştım yarın 3 ögün yapacam çok acıktım gidip yatıyım iyi geceler bi başka sayfadanda oktay ustanın tekrarını seyredip motive oluyom anam dondurma süpper görünüyo

iyi aksamlar kislar..daa yeni girdim ewe..we hemen gunun bilancosu:
Menude sadece bunlar wardi walla,yemesem gercekten cok ayip olacakti:
1 kase tavuklu pirinc pilavi
2adet peynirli borek
2 adet muhallebili tatli..

Amma kendimi affettirmwk icin tam olarak 2 saat tempolu yurydum durmaksizin,ama inanin yurume konusunda hayatimin rekorunu kirdim..bu arada yemekler 4 te bitti..yani gec sayilmaz dimi..
kislar saka bi tarafa,ben karatayi birakmayi dusunuyorum,cunku bugun arkadaslar boyumu olctulr ve 1.68 cikti boyum ve 50.5 kiloyum su anda..gogsumle biynum arasindaki kemikler sayilmaya basladi artik..bide kaburgalarimi sayabiliyorum..anaroksiya olmaktan korkmaya baskadim artik..sizce napiym ben yawww...
Bu arada gecmise bakamadim hic..cok accayip uykum war,galiba yatcam..
kacamaklar konusunda oataklarinizi ve karatayi birakma konusunda yorumlarinizi bekliyorum..

Hoş geldin propycilcim
Kız sen bu kadar zayıf mısın??
Anlattıklarına bakılırsa bende korktum.:26:
Hocamız ideal kiloda durur kilo verişi diyor ama kafam karıştı şimdi:26:Ayrıca bu sağlıklı yaşam biçimi ise sağlık için Karatay ile beslenmeli diye düşünüyordum.
Patak atamıycam şu an aklım senin bu kadar zayıf olmana takıldı

iyi akşamlar kızlar bende menümü yazayım
SABAH : 2 yumurta (tamamen köy yumurtası), 40g peynir, 4 adet y. zeytin , domates,salatalık,yeşil çay
ÖĞLE : 1 kase yoğurt çorbası, 3 çatal hindi sote, salata,1 ELMA
AKŞAM : 1 adet biber dolma, 5-6 adet pazı dolma(kıymalı ve bulgurlu), salat
SU : 2 litre
SPOR : 60 DK YÜRÜYÜŞ

boyuna göre ideal kilo oranın düşük sanki, hem sende yazmışsın canım kaburgalarım sayılıyor diye,artık korumaya geçsen iyi olur galiba cetvelin 47 kg gösteriyor daha zayıf görünürsün

Canim ben de anlamadim yaa..bide kilomda cok bi degisiklik olmuyo aslinda yani 40 lara dusmedim ama sporu cok abartiyorym galiba ben ya..kemiklerimin ciktigini bugun esim soyledi ve cok kizdi..acilen kilo alman lazim dedi..bugn arkadaslar da kilo almam gerktigini soyledi..kafam karisti ya iyice..naapcam ben simdi..acaba pazartesi gunu biraksammi..ama biraktiktan sonra nasi beslencem hic bilmiyorum..bide normalde ben cok yemek yiyen biriyim ama son zamanlarda az yemeye basladim(yani bana gore az))..:26::26::26:

boyuna göre ideal kilo oranın düşük sanki, hem sende yazmışsın canım kaburgalarım sayılıyor diye,artık korumaya geçsen iyi olur galiba cetvelin 47 kg gösteriyor daha zayıf görünürsün
canim cizelgede boyum 165..ama bugn olctuk tekrar boyum 168..kotlari 26-32 giyiyorum,aslinda anlamaliydim boyumun uzun oldugunu..yani 168 e gore bmi 17.7 filan cikiyo su anda..korumaya mi gecsem kilomu alsam bilemedim..:26::26:

Selam kızlar

Akşam yemeğim 7.30 da bitti,az hasarla atlattım.Yediklerim fasulye piyazı,1 kıymalı sigara böreği fırında,acti-fry da biber kızartması domates soslu,1 biber dolması

Yemediklerimi yazmıyorum.

PROPYCİL cim verdiğin ölçüye göre BMI 17.9 oluyor ,sen ideal kilonun altında kalıyorsun canım,CANAN hoca cevaplamıştı, ağır spor yapanlar makarna yiyebilir demişti, sporunu biraz azaltabilirsin tatlım,ya da ilave şeyler yiyebilirsin sağlıklı olmak kaydıyla

asyaates geçmiş olsun umarım sorunun tamamen çözülmüştür iyi haberlerini bekliyorum. Ben de Karatay'la düzelirim inşallah. Herkese tatlı rüyalar, sporumu yaptım, duşumu aldım, yatıyorum

Ewet canim ideal kilonun altindayim..ben 1 yil once cok zayiftim ve saati geceye kurup nutellali ekmek yerdim kilo alabilmek icin..kabus gibiydi..cok zayif bi insana kilo aldirmak kadar zor bise yokmus..ben ekmek filan yiyim ozaman biras..ama ew yapimi tabi..ve pazartesinden sonra..son bildirimimi yapiym,listeyi de ben yapiyom zaten,ve mezun oluyum..

efet kislar kararimi werdim,pazartesi mezun oluyorum..ama tabiki herzaman sizleyim..kacis yok bu gevezeden...
Benim mezun olmam şerefine lutfen herkesler cok guzel kilo wersin..
diyorum ve yatiyorum artik..gecmisi yarin okuycam ve dusuk cenemle herkese teek tek cewap yazcam..
kocaman opuyorum herkesleri,iyi geceler...propycil kacar..

Kilo almak da gerçekten zayıf insanlar için çok zor birşey canım,ama ne güzel sen aldın ve fazlasını da burada verdin.Canım sabahları yufka ekmek filan yiyebilirsin,yürüyüşünü en fazla 1 saat yapabilrsin,daha fazlası sanki yorgunluk oluyor,tabii bu benim için de geçerli.Mezun olsan da buraları bırakma,sen bu topiğin neşesisin tatlım.

Akşam yemegim saat 5 civarıydı
kabak yemegi ve cacık
fakat saat 19.30 gibi 5 tane kayısı yedim:S ağactan kopararak tamamen organik bahcemizden. içim rahat etmedı amaa dalından koparmak cok hoş oluo..:18::2:

Iyi geceler kizlar..bu gece de beni uyku tutmadi..regl domemimde oluyor bu uykusuzluk bende nedendir bilmem..

Bide kacamaklari engelleyemiyorum bu donemde..

Bugun saat 17 gibi turk kahvesi yaninda lokum uzattilar burnumun dibine..zaten canim tatli istiyor ki lokumuda sevmem..

Gitti 2 tane maalesef..
Aksam yemegimde nohut ve beyaz peynir yedim..sonra esim dondurmayla gelince ondanda 1 dilim gitti..
Sporda yok bu aksam..karnimm feci agriyor..

Umarim yarin guzel olur..propycil canim bak gidersen benim kacamaklari kim cezalandiricak..gitma biyere kilo vermesende gitme..daha yeni muhtar oldun kisss..

Clem yok bide kizlar..o da mi kacamak yapiyor acaba...

Bende uyku yok leptin hic yok..hepinize iyi geceler..bol leptinler...

Gunaydin kizlar

Hepimiz icin kacamaksiz ve sporlu bir gun olur insallah,herkese hayirli cumalar dilerim

Öncelikle kolay gelsin canım, sonrada afiyet olsun
Biraz cıss var ama hadi dediğin gibi olsun bakalım

sağol asyam.. sen de arada yiyebilirsin propycil gibi bence

Propycile diyodum kııss senin göbüş möbüş yoktur diye iskeletor olmaya çalışıyomuş meğer arkadaş
Canım propycilcim sakın aramızdan ayrılma bisimle kal lütfen

kıslaarr dün akşam 9.30 gibi misafirlere ikramları hazırladım kendim bi lokma bişi yemedim. Zaten canım da istemedi.

Leylakım tayininizi merak ettim canım hayırlısı olur sizin için inş. canım
Esasım kızına geçmiş olsun.. Allah'ım çabucak şifa versin inş.

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.. Hepinizi öpüyorum çıtır adayları ve çıtırlar ve iskeletorlar

canlarım günaydın,,

hamişlik etkisini yavaş yavaş göstermeye başlıyo,,
mide bulantılarım da artış var,, karatay kahvaltımı zar zor yapabildim,domateslerimi,salatalığımı bitiremedim bile hele o yumurta nasıl zor gitti anlatamam,inşallah bööle devam etmez,ay sanki ceviz bile bi tuhaf koktu bugün..
yarım kandil simiti yedim yanında bastırsın diye çok pişmanım....:26:

bu arada halsizlikte cabası,,

şimdi biraz geçmişe bakıcam,hepinize ce vap yazmak istiyorum ama umarım kötülemem..ve yazarım
bu arada dünden beri güleryüzün listeleirine bakmaya çalışıyorum bitürlü bulamadım çok fazla sayfa olunca forumda karıştı...

hocamın kitabındada bişey bulamadım hamilelik ile ilgili,, nasıl beslenmem lazım,aynı listelere devammı?

beni aydınlatırmısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…