Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

amanınnn maşallah pek güzelmişsinn cicimm....
ay ben resimden bile çok güzel sıcak bir elektrik aldım senden..kıyafetinde pek yakışmışşş...maşallahhhh
hepinize çok teşekkür ederimm kocaman öpücükler herkese sağol canım benim teşekkürler
aaaaa süprizzz oldu canımm çok güzel zayıflamışsın.. Yaşasın karatay Fazlalık yok süppersiinnn
hepinize çok teşekkür ederimm kocaman öpücükler herkese
Kis petus cok guzelsin yaw massallah..cok iyi gorunuyosun canim benim...
canım tebrikler çok fit görünüyosun zayıfsııııınnnn
Petunya'cığım çok hoş görünüyorsun. Tebrikler

2.öğünüm

3 bulgurlu biber dolması
bi kepçe z.yağlı taze fasulye
biraz kaşar peyniri
domates

oğluş yemek yemeyince yarım ölçü onlara krep yaptım. Ben de bi lokmacık nutella eşliğinde yidim

saglikli yiyecekler yiyerek
su icerek
kosarak ve yuruyerek
sagliginiza kavusursunuz..
tum bunlarin yan etkisi de kilo wermek olur. Bu kitap sadece kilo wermek icin yazilmadi..kan sekeriniz yukseldikce kolestrolunuz de yukselir..
Hocam muthis cumleler kurdu gene..

Cogu kisinin bugday urunlerine intoleransi vardir. Benim var, bulgur cok nadir tuketirim. Basmati kabuklu kahverengi pirincin GI degeri yuksek degildir, degeri su an aklimda degil ama bulgurdan bir farki yok. Quina, buckwheat diger alternatiflerdir. Her vucut farkli, neyin iyi neyin kotu etkilesimlerinin oldugunun tesbitini en dogru kisinin kendisi yapabilir. Ekmek, cimlendirilmis organik tam hububattan yapilan ekmek.

kizlar bu diyette diyet yardimcilarina yer var mi. ben african mango denemek istiyorum. grupfoni sitesi uzerinden satiliyor. tanesi 13.5 tl gibi bir fiyata geliyor. elimde bir miktar grupfoni 10 tl iceren hesap var. bir kac tane alsam mi acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…