Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

petunyaa fotoğrafların çok güzelmiş canım. Bu arada öğünlerimi yazayım:

Sabah: Peynir, domates, salatalık, ceviz, zeytin

Öğlen: Salata, balık, limon

Akşam: Çorba, domates, yumurta, peynir, bir tanecik de etsiz çiğ köfte :)

2. öğün

ezogelin çorba
türlü
3-5 kaşık yoğurt

3.öğün

kırmızı mercimek yemeği(çorba olucaktı ama biraz koyu olmuş:)
cacık
çeri

Son cumlelerinizi incitici buldum. Keske, daha degisik ifade edebilseydiniz. Iki mesajiniza aciklayici bilgiler verdim.
Amacim, Sevgi-liebe'ye kilo sorununda degisik bir alternatifle yardimci olabilmekti. Topikteki diger arkadaslari incitmemek icin, herkesten cok sey ogrendigimi ve karatay kitabimin olmadigini da belirttim. Cok az bir yonu ile farkli iki kitabi (Leptin Diet ve Body Type Diet) kendi vucut tipime, tiroid hastaligima ve intolerans oldugum gidalara gore kendime uyarladigimi belirttim. Sevgi'ye bir yol gosteri olmasi amaciyla, menumu koydum.
Boyum 167cm., kilom 63 kg. Az bir yolum kaldi. Yasim genc olmamasina ragmen, simdiye kadar gayet iyi gitti.

İyi akşamlar,

son öğün: 1 kase yoğurt, 1 domates dolması (pirinçsiz), 1 kepçe bezelye yemeği, yarım ç.b. yer fıstığı

Suyu yazmamışım : 2 lt

Eğer hava biraz serinlerse, birazdan yürüyüşe çıkacağım. Sevgiler.

Fzguncum bende ayni gunesin batmasini bekliyorum yuruyuse cikmak icin..
Bugun oglen 37 dereceyi gordum kizlar..ve henuz bizim yeni ofise klima takilmadi..
Buharlasicaz yakinda..

Aksam yemegim:
1 tabak sebzeli tavuk
Yogurt

kizlar bu diyette diyet yardimcilarina yer var mi. ben african mango denemek istiyorum. grupfoni sitesi uzerinden satiliyor. tanesi 13.5 tl gibi bir fiyata geliyor. elimde bir miktar grupfoni 10 tl iceren hesap var. bir kac tane alsam mi acaba.
Dün Osman müftüoğlu nü dinledim.
Kesinlikle kullanılmaması gereken zayiflama ilaçlarını saydı , bu ilaçlar zayıflatmaz öldürür dedi.

Mango,
elma ,
biber,
Açai,
Altincilek

Kesinlikle almayın sağlığınızdan olursunuz dedi. İllaki zayıflamak istiyorsanız mutlaka doktorunuza ve eczacıniza danışın dedi ..

Ben bu zamana kadar hepsini kullandım.
Hic biri deva olamadı.
Ancdk şimdi kilo verebiliyorum.
Onu alıp sağlığından olacağına karatay diyeti kitabını al uzun ve sağlıklı yasa ..

Seni de aramızda görmek isteriz .. İlaçlar zayıflatmaz , sağlığımızı kaybettirir.

Vucut tipi diyetiyle neyi kastediyorsun canım ? Herhalde karatay diyetinden biraz farklı uygulamaya başladın.Bahsettiğin site ingilizceyse malesef ingilizce bilgim yetersiz.almanca olsaydı hiç problem yoktu.diyetin konusunda ara ara bizi bilgilendir lütfen.eşinin durumuna sevindim,dualarımıza devam..

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, sizi özledim.
Bu staj beni mahvetti, resmen özlüyorum sizi
Menümü yazıyorum hemen:
Kalkınca: dereotu

Sabah:08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi peynir (tulum,beyaz, dil)
3 domates
1 salatalık
maydonoz
dereotu
2 gr omega 3

Öğlen yine birşey yiyemedim acıkmadım da, sabah 9'da çizime bir başladım saat baktığımda 18.05'di.

Akşam:20.00'da bitti malum geç geliyorum
1 kase tarhana çorba
1 tabak ciğer sote
salata
1 kupa süt

Sıvı: maşallah suyum yine yanımdaydı 3.5 litre su, 2 bardak metabolizma çayı, 1 ajda çay
Spor: yarım saate çıkıp yürüyeceğim 1 saat annişle

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,

Herkeze iyi akşamlar,

Bugün de her gün olduğu gibi yoğundum.

Sabah , kahvaltimdan önce 20 dakika yürüdüm.

1.öğünümde:

5 çeri domates,
1 salatalık,
Beyaz peynir,
3 ceviz, 3 badem.
Bir kase çorba.

Kahvaltıdan sonra, ulaşım ve alış veriş amaçlı 1 saat yürüdüm.
2.öğünümde:
Bir avuç ceviz , badem karışımı ve 2 kuru incir.

3.öğünümde:
Sütlü kabak çorbası,
Nohutlu taze fasulye,
Karışık salata,
Ve meyve çayı.

Leptininiz bol bol olsun kizlar

merhaba canım,
Eşinin tahlillerinin bir kısmının güzel sorunsuz çıkması çok güzel.. İnşallah digerleri de çok iyi sonuçlanacaktir..
dualarimiz sizinle..
hersey gönlün gibi güzel olsun, insallah

sende bi foto koysanda gerçekten futbol topu bi göbeğin varmı görsek ne dersin
Ah esascim canim benim,foto koymayi bi becerebilsem koycam da iste beceriksizlik basa bela..deniyorum ama koymaya calistigim fotolarin boyutlari hep buyukmus bilmiom neden..
Taklum nirde kaldin yaw..şu staj ne zaman bitcek yaw:26::26::26:
Bugunu sorunsuz atlatmissin hadi bakalim..darisi yarin be diger gunlere insallah..

baktım ev tozlu habire pisletiyor doğal olarak.. Pazar günü komple; p.tesi kısmi tekrar süpürülmesine rağmen pis olan evimi:26:tekrardan süpürdüm kan ter içinde kaldım.. Nutella filan kalmamıştır.. Hemen duş aldım.. Hala serinleyemedim kıslarr

Propycilcim benimle ilgili yazdıkların çok güseldi canım.. Sen de çokkk ama çook tatlısın yaw.. Eminim çocukların olduğunda sen de benim gibi olacaksındır

Bel 65.5 muş bu arada propycil efferin kıss
Asyacım bis de seni özlüyorus kıss hoşgelmişsin iyiki varsınız
Bide leylaklarım gelseydi
GÜLERYÜZÜM hamişim ne var ne yok canım

bugnku siporumu yaziym hemen..
cozuttum gene...cok yurudum yaw..Allahim neden hic bi konuda orta yolum yok benim yaw
:26::26:
2 saate yakin(1 saat 50 dakka) tempolu yurudum araliksiz..

Zaten kesinlikle senin gibi bi anne olmak istiyorum canim,bilincli ve cocuklarini gereksiz yere şimartmayan..tam kararinda yani..dedigin gibi insallah senin gibi olurum ben de..
bu arada nutellanin N si bilen kalmamistir hayatim,zaten bi lokmacim biseydi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…