Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara.

öğle: avuç içi kadar et, semizotlu salata, yarım kase yoğurt, 1 su bardağı taze süt

merhaba kızlar, okuldan yeni geldim bende menümü yazayım
SABAH : 2 adet h. yumurta, 15g peynir, domates salatalık, yeşil çay
ÖĞLE : 6 adet ceviz, 4 adet kiraz, 5 kaşık yoğurtlu kabak

ellerine sağlık canım çok güzel görünüyolar bu akşam ben de yapayım bariii

sağol canım..yap tabi afiyetle yiyin..

aslında kızlar benim burda yemek tarifleri bölümünde de bir konum var..orda da yaptıklarımı paylaşmıştım..ama hepsi cıss şeyler..size göstermeye korkuyorum..tabi kilo alırsın bunları yersen diyeeksiniz..

Çok çok teşekkür edrim. Senin adına hemen kendime bi nazar boncuğu iliştiriyorum şuraya

Sevdacik, mesaji yazdığın kutucuğun altında işaretler çıkmıyo mu?

Canim cikiyo cikmasina ama sizin bu kullandiginiz mesajlar degil, sadece kalp, soru, begenme, begenmeme, yardim ve ikaz mesajlari. Sanirim profilimden biryerlerden degistirmem gerekiyo ama aramadim simdi. Ya da benim hesap isaret cimrisi.

ne güzel ya uzun uzun tok kaliyosunuz. iyiniyetli, esas da iki ögün yapiyolar. ben bir ögünden öbür ögüne zor variyorum üc ögün yedigim halde. bir yerde yanlis yapiyorum ama nerde. Mesela sabah yazda iki yumurta, 9 zeytin, bir büyük domates, bir avuc kasar ve 6 ceviz yedim, az da degilki. of bilemedim. Yazik vücudum doymayi mi bilmiyo acaba?

ellerine sağlık canım , patlıcanlı tarifleri seviyorum

doğum günün kutlu olsun canım

Dostlarım kardeşlerim biran önce kilo vermem lazım ama olmuyor içimdeki yemek isteği bitmiyor şu tatlı olayı beni mahvediyor bi el verin zayıflatın beni

cok iyi geliyo insana, kal burda. Karatay kitabini oku, ilk sayfalari oku ve burda kal. böyle olunca benim gibi ümitsiz vakalar bile yavas yavas veriyo. ben bi de bakiyorum tecrübeli kizlar ne pisirmis ertesi gün onlardan pisiriyorum (sagolum kizlar, hakkinizi helal edin).

Dostlarım kardeşlerim biran önce kilo vermem lazım ama olmuyor içimdeki yemek isteği bitmiyor şu tatlı olayı beni mahvediyor bi el verin zayıflatın beni

burasi cok iyi geliyo insana, kal burda. Karatay kitabini oku, ilk sayfalari oku ve burda kal. böyle olunca benim gibi ümitsiz vakalar bile yavas yavas veriyo. ben bi de bakiyorum tecrübeli kizlar ne pisirmis ertesi gün onlardan pisiriyorum (sagolum kizlar, hakkinizi helal edin).

ne kadar kilo vermek istiyorsun?

içtim hocam 2 dene maricap olanından
Efferim sanaaa..kis hani unutuyorum Omegayi dediydin ya,ben de onda şeettiydim..
Canim benim dogum gunun kutlu olsun,nice nice ince yaslara insallah..annene de cok buyuk gecmis olsun...

kıslar ben omegaya yeni başlayıcam zaten diyetiminde 3 haftasını yarıladım artık,maricap istedim eczaneden ama günde kaç tane almak gerek,eczacı 1 tane diyo,bide açmı tokmu,bana bilgi verrimisiniz...

ay propycilcimm allah söyletti,canımsınn o senin güzel yüreğinin bakışından kaynaklanıyo,, inşallah inşallahh.....
Melegim marinkap aliyosan gunde 6 kapsul al.herogunde 2 tane ama 2 ogun yapiyosan her ogunde 3 tane..gram olarak anca denk geliyo cunku marinkap..

Kız sakın kaçamak yapma
yaparmiyim hic çitirim..sen de yapma haaa,yoksa cok cesitli ceza tipleri war bende: prize elini sokup saclarinin tiken tiken olmasi,şaplak,tangadan tutup kaldirma gibi..

geçmişe baktım geldim..acili devraldım..görev başındayım aralarda da sizleyim
sabah menüm
ev köftesi
1 muz
5 ceviz
peynir
domates
7 zeytin

hala çok tokum öğlen yemedim akşam menüsüyle bitiricem
Afiyet ossun canim benim..

leylak 84 ve leylak 70

kislar leylak 84 ve 70 kayip...
Leylak 84 canim benim en son cok sıkıntılım demistin,umarim hersey yolundadir taklim????

1,5 kase tavuk çorba(iş yerindeki çorbalarımız genelde unla kıvamlandırılmış oluyor kızlar..ama ben bunu kaçamaktan saymıyorumm)
1 fırında tavuk budu
yeşil salata
domates
yarım bardak hazır ayran:26:
2 adet omega 3

ymekten sonra 1 saat yürüdüm

şu ana kadar 1,5 lt suyum bitti

Benim eşim de karatay yapıyor.. 2 yumurta ile doyuyor.. Kuru meyveyi yemeyi seviyor arkadaşlar.. Ama normalde 2 yumurta ile doyuyor ve acıkmıyor oda.. Yalnız yemekleri benden fazla yiyor Ve çokkk rahat da kilo veriyor

leylak 84 ve leylak 70

kislar leylak 84 ve 70 kayip...
Leylak 84 canim benim en son cok sıkıntılım demistin,umarim hersey yolundadir taklim????
evet yaa ben de merak ediyorum..dün leylak70 vardı hatta listede değilmiydi??
Efferim sanaaa..kis hani unutuyorum Omegayi dediydin ya,ben de onda şeettiydim..
Canim benim dogum gunun kutlu olsun,nice nice ince yaslara insallah..annene de cok buyuk gecmis olsun...

Afiyet ossun canim benim..

sağol tatlımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…