Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bildirim:11 HAZİRAN 2012
Rumuz:GULERYUZ2011
Başlangıç tarihi:06 ARALIK 2012
Başlangıç kg:71.1
Geçen hafta:54.8
Bu hafta:54.2
Fark:---0.600
Toplam fark:16.9
Beden:36
Spor:FIRSAT BULDUKCA DISARDA YÜRÜYÜS
Boy:1.50
Hedef:SUANLIK HEDEF ERTELENDİ:))))
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :1.09

ASLINDA İSTEYEREK VERMEDİM AMA İLK 3 AYDA NORMALMİŞ KİLO VERİMİ CÜNKÜ BULANTILARIM COK V İŞTAHSIZLIK VAR İNŞ. BUDA GECER EN KISA ZAMANDA DİYORUM HAMİŞLİGİMİZ 2.5 AYLIK OLDU SAYILIR KARATAYA DEVAM KIZLAR

Rumuz: FZGUN
Başlangıç Tarihi: 06.03.2012
Başlangıç Kg: 108.9
Geçen hafta: 98.5
bu hafta: 97.2
fark: 1.3
Toplam fark: 11.7
Hedef: 56
verilen kilo %: 1.32 :119::119::119::119::119:

tebriklerr
boyunla kilon arasındaki fark çok iyi aslında...
daha ne kadar vermek istiyorsun...

Tebrik için teşekkürler canım hedefim 57- 58 çünkü ideal kilom bu bu kilodayken tam oluyorum göbek kısmımda hala fazlalık var
aslında doğumdan önce 62 kiloda gayet normaldim ama doğumdan sonra aynı kilo da göbek bölgem biraz daha fazlalık var o yüzden durmak yok

Kızlar, geçen hafta listeyi ben yapmıştım. Ama birinci sayfadaki listeye göre liste yapma sırası şöyle:

27.annesinin_kuzusu...04.06.12
28.ramaska...11.06.12
29.hardcandy...18.06.12
30.Gamzelim...25.06.12
31.fizofi...02.07.12
32.FZGUN...09.07.12
33.gokcenbike...16.07.12
34.kaunos...23.07.12
35.letafet...30.07.12

Buna göre listeyi Kim yapacak ?

Son düzenleme:

Esas'cığım tebrikler. Bu hafta güzel kilo verdik, yürüyüşlere devam.

Canım tebrikler. İnşallah hakkınızda en hayırlısı olur.

2. hafta bildirimini de yaptım listeye bu haftamı giricem bir daha ki haftamı acaba?

Ne güzel, hamileliğe çok güzel bi kiloyla başlamışsın. Karatayla beslenerek çok da sağlıklı bi hamilelik geçiriceksin, bravvooo sanaaa Sağlıkla bebişini de kucağına alıcaksın inşallah

Benim oğlum 13 yaşında ve ben şimdi biraz üzülüyorum keşke ben de hamileyken Karataydan haberim olsaydı da daha sağlıklı beslenen bi anne olsaydım diye.

günaydın arkadaşlar,
geçen hafta:84 kg
bu hafta :85,3kg
daha dün 84 kg 'dım.bende tartı fobisi oluştu. gelecek hafta saphira ya bildirip tartılmayacağım. belki böylece 84 sarmalından kurtulurum.aşağı ındiğimi görünce belki beyin bırakır ve vermeye devam ederim. önerilerinizi bekliyorum.,
kilo veren arkadaşları kutluyorum,veremeyenler üzülmesin....

Son düzenleme:
topiğin yüzkarası geldı

gecen hafta: 71,5
bu hafta:73,4
fark:1,9kg

birkaç gündür saldım kızlar,haftasonu pikniklerle geçti,bir de üstüne regl oldum dün,acil toparlamam lazım kendimi

tebrik ederim canım güzel vermişsin

Sağol canım, senin nasıl gidiyor? Sen de hiç üzülme geçen hafta çok güzel kilo vermiştin, bu hafta vücut kendini dengelemeye çalışıyordur. Benim de 2 hafta hem durdu hem de aldım. İştahım da çok artmıştı. Önemli olan kaçamaklara rağmen istikrarlı bir şekilde devam etmek. Bir de tabi ki grubumuz, burada herkes gerçekten çok iyi ve destekleyici. Kızlar hepinizi çok seviyorum.

hafta sonu kaçamaklarına rağmen -200gr ama hafta içi tekrar tartılacağım muhtemelen 1kg dur aslında kaçamaklar gider diye düşünüyorum..:)

Sakkkıınnn üzülme. 300 gr dünyanın sonu diil. Zaten belli ki bi lokmacik bi insansın toplamda Süper de yürüyosun, çabucacık gider bu fazlalık.
canim benim ya,tesekkur ederim destegin icin..bu hafta porsiyonlar kucultme yoluna gidecem insallah..
bu arada guzel kilo wermissin yaban ellerde olmana ragmen..
cok cok tebrik ediyorum canim..

umarım dediğin gibi olur ..ama ben bayağı bi yedim bu hafta suçluyum ..artık sıfır kaçamak yapıp düzene girmeli ...seni yine tebrik ederim ..evet burası çok iyi ...

canım tebrikler valla kilonun yarısı gitti azmine hayranım ve çaktırma kıskanıyorum seni

tartida++ larda,moralde -- lerdeyim
gecen hafta:50.7
bu hafta:51
yuzdesi: ++0,591

kız napıyon sen başlangıç kilona döncen nerdeyse dikkat et

hayırlısı olsun canım inş.istediğiniz yeri kazanır...

geçen hafta 59,5 değilmiydin:26::26::26:

geçen hafta 59,5 kilo vermişti.valla gülün yarısı gittiiii

geçmiş olsun canım dikkat et kendine .önce iyileş yürüyüşler nasılsa olur...

efet famirimmmmm benimmm herkes sölüyoo,yüzüm güzel ,boyum uzunn, açık tenliyim,bide zayıflarsam afeett olurmuşumm yawww

evet canım ya maşşalah yüüzn çok güzel ve hiç kilolu durmuyo ...

kızlar yawwww şu kilo çizelgesini nereye yapıştırıyorduk yapmaya yapmaya unutmuşum

kullanıcı kontrol paneline baktım
profilime baktım ama bulamıyorum:44:

profilinden çizelge kısmına yapıştırıyodun...

harikasın canım ne güzel 2,5 ay olmuş bile allah hayırlısyla kucağına nasip etsin...

Esas'cığım tebrikler. Bu hafta güzel kilo verdik, yürüyüşlere devam.

evet canım güzel kilolar verdik .sende çok iyi vermişsin .yürüyüşlere ve 2 öğüne devam çokk mutluyum çokkk

topiğin yüzkarası geldı

gecen hafta: 71,5
bu hafta:73,4
fark:1,9kg

birkaç gündür saldım kızlar,haftasonu pikniklerle geçti,bir de üstüne regl oldum dün,acil toparlamam lazım kendimi

kız naptın sennn dikkat et hemen kendine gel yoksa geliyo

ay inşallah canım ya şu 74ü görmek çok istiyorum benim hamile kaldığım kiloydu en azından hamilelik kilolarından kurtulmuş olurum tamamen ama hedef 65 tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…