Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geç kaldım kusura bakmayın kızlar

geçen hafta:61
bu hafta:61

aynıyım oğlum tatile gitti onu yolcu ettim anca girebildim

listeyi kim yapıyor

geç kaldım kusura bakmayın kızlar

geçen hafta:61
bu hafta:61

aynıyım oğlum tatile gitti onu yolcu ettim anca girebildim

listeyi kim yapıyor

Merhaba Leylak'cığım, listeyi yapan yok gibi.

topiğin yüzkarası geldı

gecen hafta: 71,5
bu hafta:73,4
fark:1,9kg

birkaç gündür saldım kızlar,haftasonu pikniklerle geçti,bir de üstüne regl oldum dün,acil toparlamam lazım kendimi

Ah, kıyamam sana yaaaaa, yüz karası olur mu hiç? Vardır bunun da bi sebebi mutlaka. Sen diyete devam et, şu reglin de bi bitsin, her şey çok güzel olucak

Kilo veren tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum:119:
Ben okula erken gittim bugün tartılamadım ama bu hafta çok güzel kilo vermişim ben de :)

2 incir+ büyük bardak ılık su

1.öğün : 09 da bitti
1 bardak yeşil çay
bol maydanoz,bol peynir ,bol deretoundan oluşan omlet
8 zeytin
1 çorba kaşığı çökelek
1 bardak ceviz+ fındık
4 çeri
1 acı yeşil biber
bol yeşillik
2 kapsül omega 3

Esascım çizelgemi değiştirebilir misin ?
Ö.M atmıştım sana okuyamadın sanırım

61.0 olacak yeni kilom

ben bu hafta ve haftaya bildirim yapamicam sanırım.daha var yani.kızlar şu kilo çizelgemi nasıl değiştiricem,azcık kilo vermişimde onu değiştirmem lazım

selammm kızlarrr..haftasonu istanbulda değildim yazamadım benim geçen haftaki kilom : 63 bu hafta : 62 birazcık az ama olsun aç kalmadan verdimmm.girmişken menü bildirimi yapıyım uçuşa gidiyorum çünkü...

kahvaltı:
dereotlu peynirli omlet
peynir
4 zeytin
domates-salatalık-biber
bir avuç badem-3 gün kurusu

inş hepinizzz çok güzel kilolar vermişinizdirrrr

tebrik ederim canım maşallah
geçmiş olsun gülüm

Rumuz: FZGUN
Başlangıç Tarihi: 06.03.2012
Başlangıç Kg: 108.9
Geçen hafta: 98.5
bu hafta: 97.2
fark: 1.3
Toplam fark: 11.7
Hedef: 56
verilen kilo %: 1.32 :119::119::119::119::119:
tebrikler tatlım

topiğin yüzkarası geldı

gecen hafta: 71,5
bu hafta:73,4
fark:1,9kg

birkaç gündür saldım kızlar,haftasonu pikniklerle geçti,bir de üstüne regl oldum dün,acil toparlamam lazım kendimi

amanın nettin kız

emel sen karataya ne zaman başladın canım

15/03/2012 de başladım canım nerdeyse 3 ay olacak 9 kilo verdim ama çok fazla dikkat edemedim ilk başlarda daha çok dikkat edip sürekli spor yapıyordum ama son bir aydır hiç spor yapmıyorum bir tembellik var üstümde anlamadım acil spora başlamam lazım ama hiç canım istemiyor

Kızlar günaydın :) Benim bu haftam diyete adapte olmakla geçti, hatta tam olarak olamadım da haftasonu sapıttım ve bu bana kilo olarak geri dönmüş :/ Gerçi wc ye çıkamadım ondan böyle sanırım yağ kitlemde artış yok. Hep söz veriyorum tutamıyorum ama bu sefer bir yolunu bulup zararlı yiyeceklerden uzak durmalıyım. Canım çekerse ne yapmalıyım ? Çok dürtüsel davranıyorum kontrolsuzüm

merhaba kızlar bu hafta dilerim listeye girebilirm
karatay başlama tarihim : 03/haziran 2012 : 72.6 kg
11 /haziran 2012 : 72kg (aslında daha fazla olabilirdi fakat geçen hafta içi davetler+okul pikniği sabote etti diyetimi)

Kızlar Öğlen nohut az bulgur pilavı az salata ve yoğurt yedim akşam ya yemem yada karpuz falan yerim o da çok az tabi şekerli olduğu için

harikasın güleryüzcüm..hoşgeldin bu arada..bebişede kendine de iyi bakmışsın..maşallahh ikinize de..

kızlar saphira artık hiç girmiyor.. listedekilerin çoğu girmiyor.. nasıl düzelteceğiz bu liste işini.....:44::44::44:

kızlar saphira artık hiç girmiyor.. listedekilerin çoğu girmiyor.. nasıl düzelteceğiz bu liste işini.....:44::44::44:

Arkadaşlar herhalde yeni bi liste yapmak gerekicek. Listemizin tecrübeli isimlerinden bu konuda yardım istiyoruz lütfen. Örneğin sevgili Gül63 bize bi yol gösterse diyorum

ögle yemegim(13:00bitti)
1 tabak zeytiyaglı taze fasulye
1tabak domatesli,soganlı salata(elma sirkeli ev yapımı)
1bardak yayık ayranı (ev yapımı)
7 tane erik
1 yemek kasıgı dondurma maras usulü

foto yok üzgünüm esimin tel. cekecektim o da evde yok suan telefonum bozuldu ne yazık((((((43:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…