Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhabalar günaydınnn

hafta sonu il dışında arkadaşalara gittim biraz kaçamak oldu tabi ama çok değildi hep kendime göre ayarladım inşallah başarabilmişimdir

cuma 2.öğün
yumurtalı pezi
yoğurt

3.öğün
sezeli kebap(bol tereyağlı)
ayran
1 içli köfte (kızarmış)
salata

saat 22 gibi:4-5 badem

cumartesi

1.öğün
yarım yumurta haşlanmış
ızgara sucuk
domates salatalık 5 zeytin
peynir
2 adet ceviz

2.öğün
tavuk ızgara
kölenmiş patlıcan ve biber salatası
ayran
2 avuç kadar ay çekirdeği

pazar 1.öğün
peynirli omlet
5-6 zeytin
peyaz ve kaşar peyniri
1adet hellim peyniri(kızrmış)
domates -salatalık
10-15 kadar badem

ara:kabak çekirdeği

2.öğün
kurufasulye
ayran

kızlar yediklerimi 3 günlük özellikle yazdım umarım çok kaçamağım yoktur zaten 2 öğün yaptım o yüzden değerlendirirseniz sevinirim
inşallah etkilemez çok fazla bu arada kilo verenleri kutluyorum iyi haftalar herkese:)

aslıcım hayırlısı olur inşallah..maşallah kızına nazar değmesin..umarım istediği yere girer..

Güzel bir gün diliyorum herkese..dün kahvaltıda yaptığım kaçamaktan sonra pek umudum yoktu bu sabah tartıda ama buna da şükür..

Rumuz: Aydin_Didem
Başlangıç tarihi:21.03.12
Başlangıç kg:72 kg
Geçen hafta: 71,1 kg
Bu hafta:70,5 kg
Fark:-0,6 kg
Boy:160 cm
Hedef: 58
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) : - %0,84

bu hafta regl olucam..umarım haftaya daha iyi olur..

Sabah kahvaltım:
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin
beyaz peynir
yarım domates
4 ceviz
1 bardak süt

listeyi kim yapıyor bu haftaa..

,

ah canım yaa, şuna bak neler var böyle ya, yani senin evladın rızkı resmen çarçur olmuş, o paralara 1 ev alırmışsın kuzum yaa,,
ama yine de sen yuvanı bozma onlar için,şöyle düşünki allahtan uzaktasınız,heran gelicekler kapını çalacaklar,bizimkiler gibi evi yakında olsa yatıya kalıcaklar derdin yok...

sen kocanla aranı iyi tut,yavrunu düşün,allah yardımcın olsun canımm .hepimizinn... kul hakkı diye bir şey vardırya kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz unutma

Rumuz:clemm

Başlangıç Kilosu:81kg

Geçen Haftaki Kilo:76.9kg

Bu Haftaki Kilo:75.3
Verilen kilo:-1.3 kg
Hedef Kilo :60kg
Toplam verilen kilo:5,7kg
mutluyum :))

Son düzenleme:

Büyük geçmiş olsun. En sinir bozucu fasıl gerıde kalmış. Inşallah gönlünüze göre bi yere girer kızın ve de çok mutlu bır eğitim hayatıı olur.

Valla hep erkadaşlarla beraberim biraz zor oluyor.Neyse dün sadece çok geç bir kahvaltı ettim akşam geç saatte bağırsak çalıştırıcı yuorğurt yedim sabah hemen etkisini gördüm sabah ta aynı yoğurttan ve kuruyemiş yedim az. öğlen yine et yiyeceğim.

başlangıç tarihini yanlış yazmışım.pardon

23,05,2012 olacak

kızlar yawwww şu kilo çizelgesini nereye yapıştırıyorduk yapmaya yapmaya unutmuşum

kullanıcı kontrol paneline baktım
profilime baktım ama bulamıyorum:44:

Sevgili kızlar,

Son derece mutlu bi şekilde bildirim yapıyorum çünkü bu hafta seyahate rağmen 1 kg vermişim.

Listeyi kim yapıyo bu hafta acaba?

Rumuz: HadiBakalim
Başlangıç tarihi: 10 Mayıs 2012
Başlangıç kg: 89
Geçen hafta: 85,7
Bu hafta: 84,7
Fark: -1 kg
Toplam fark: 4,300
Beden: 46-48
Spor: Tempolu Yürüyüş
Boy: 1.60
Hedef: 65

kilo bildirimi
başlangıç tarihi 7 mayıs 2012
geçen hafta 76.9
bu hafta 77.6
fark ++700
artık toparlanma zamanı

efet famirimmmmm benimmm herkes sölüyoo,yüzüm güzel ,boyum uzunn, açık tenliyim,bide zayıflarsam afeett olurmuşumm yawww

bugun ne giysem yarışmasındaki jüri üyelerinden biri hafifi balık etli ama yüzü çok güzel bir genç kıza 'yüzü bu kadar güzel birinin kilolu olmaya hakkı yok' demişti.yüzünün hakkını vermelisin diye eklemişti
güzel yüzlü kilolu insanları görünce o söz aklıma geliyo hep benimm...
inşallah en kısa zamnada istediğin kiloya kavuşursun

Son düzenleme:

2. hafta kilo bildirimi

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 62,9

Bu hafta : 62,0

Fark: -900

Boy : 1.70

Valla bunada şükür diyorum kızlar çünkü yeni hastalandım ve çok şişim

tebrik ederim canım atak yapmışsın bu hafta resmen nbasıl oldu

ay bu hafta çok kastım sorma hani bir kere dondurma yedim o kadar ama akşam çok az yedim yada yemedim ki bu hafta hiç yemiyeceğim bu hafta daha rahatım dur bakalım önce şu 70 i görelim hızla bak işte ben o zaman biraz rahatlıyacağım birde bende köpek varya o bakma bebek gibi çok yoruyo insanı o da biraz verdiriyo bence D: iyiiyiz emelim iyiyiz durmak yok yola devam haftaya kesin 74 kaçarı yok yanii :))

tebrik ederim canım atak yapmışsın bu hafta resmen nbasıl oldu

ha tabi bu kilo yarın fazla çıkar 3. gün eksik çıkar olur yani oynama neden oluyor bilmiyorum ama oluyor malesef neyse yememeye devam bu arada dışarıda yerken çok dikkatli olun yerken zehirlenebilirsiniz haberiniz ola

tebriklerr
boyunla kilon arasındaki fark çok iyi aslında...
daha ne kadar vermek istiyorsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…