Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün eşimle yine 80 dk. yürüdük:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::124:

Eve gelirken dut ağacından 4 dut yidim ohhh:KK1::KK1:

sabah:KK56::KK56::KK56::KK56:
menemen(biberi bahçemden:KK24:)
tulum ve beyaz peynir
semizotu maydanoz(bahçemden:KK24:)
fındık badem
3 omega 3
ş.siz çay
üzerine :nazar::nazar:

Tadi da cok guzeldi canim:KK16:
afiyet olsun canım
Ben de 93 kg ile başladım. 89'da takılmıştım. Eşime, herhalde ideal kiloma geldim demiştim... Gülüyorum duyuyor musun dedi. Duymuyorum dedim. Duymuyorsun çünkü bi tarafımla gülüyorum dedi :KK53::KK53:

Neyse... Şaka bi tarafa, galiba vücut arasıra kendini rot balansa alıyor. Yeni kiloya göre şekilleniyor sonra da kaldığı yerden devam ediyor. Merak etme sen.
alemsin canım çok güldüm sabah sabah:KK60::KK60::KK60:
Bugün eşimle yine 80 dk. yürüdük:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::124:

Eve gelirken dut ağacından 4 dut yidim ohhh:KK1::KK1:

sabah:KK56::KK56::KK56::KK56:
menemen(biberi bahçemden:KK24:)
tulum ve beyaz peynir
semizotu maydanoz(bahçemden:KK24:)
fındık badem
3 omega 3
ş.siz çay
üzerine :nazar::nazar:
ohh yarasın afiyetler olsun canım:KK16::KK16:

günaydın kısslarr..:KK16::KK16:

sabah:KK56::KK56:
salçalı yumurta
peynir
domates,salatalık
8 zeytin
ceviz
omega 3(3-4 gündür içmeyi unutuyodum)
çay çayyyy:KK16::KK16:

nasılsınız kızlar bugün ben çok iyiyim sabah tartıldım ve 69,6 yı gördüm :119::119: yaşasın :21: 2 öğün yapmaya devam ayy nasıl mutlu oldum anlatamam:KK76:

dün akşam(19:15de bitti)
evde şehriye çorbası ve kızarmış biber vardı onu yemek istemedim.bende tereyağlı peynirli 2 yumurta yedim,domates+salatalık+1 kase yoğurt biraz tuzsuz fıstık 1incir,1gün kurusu,1erik yedim..ve yatana kadarda bol su içtim..
birazdanda kahvaltımı yapıcam.şimdi gidip geçmişi okuyayım görüşürüz :KK3:

nasılsınız kızlar bugün ben çok iyiyim sabah tartıldım ve 69,6 yı gördüm :119::119: yaşasın :21: 2 öğün yapmaya devam ayy nasıl mutlu oldum anlatamam:KK76:

evde şehriye çorbası ve kızarmış biber vardı onu yemek istemedim.bende tereyağlı peynirli 2 yumurta yedim,domates+salatalık+1 kase yoğurt biraz tuzsuz fıstık 1incir,1gün kurusu,1erik yedim..ve yatana kadarda bol su içtim..

senin adına sevindim kutlarım canım:KK16::KK16:

Günaydın güzel hanımlar, hepimizin günü çok güzel olsun.:KK16:

sabah : omlet, 1 muz, 1 ç.b. ceviz, peynir

Tebrik ederim esascım..darısı başıma inşallahh..ben iki öğün yapamam gibi geliyor..çünkü kahvaltıyı 08.00 de yapıyorum..öğlen 12.30-13.00 arası akşam da 19.00-19.30 arası..böyle iken bile akşam eve aç düşüyorum..

Günaydın güzel hanımlar, hepimizin günü çok güzel olsun.:KK16:

sabah : omlet, 1 muz, 1 ç.b. ceviz, peynir

günaydın fzguncum..

herkesin günü güzel olsun inşallah..

sabah 1 yumurtadan kaşarlı maydanozlu omlet
3 dilim kaşar peyniri (beyaz peynirim bitmiş)
yarım domates
4 tane zeytin
1 bardak kayısı suyu..

:KK24::KK24::KK24::KK42:

Tebrikler esas'cığım, ben de tartıda bugün 97,7 gördüm, inşallah tekrar artmaz. Son öğünü erkene çekmek, 2 öğün yapmak veya akşama yüklenmemek işe yarıyor gibi.

günaydın fzgunummmm:KK16::KK16:

Tebrik ederim esascım..darısı başıma inşallahh..ben iki öğün yapamam gibi geliyor..çünkü kahvaltıyı 08.00 de yapıyorum..öğlen 12.30-13.00 arası akşam da 19.00-19.30 arası..böyle iken bile akşam eve aç düşüyorum..

günaydın fzguncum..

Günaydın canlar, öpüyorum sizi :KK54::KK54::KK54:

Kıslar bana bugün a 101 deki kıss ---öğretmen arkadaşlarla gittiydim. Çok alışveriş yaptığım için beni evine götürecekmiş--- hediyesi de ben zayıfmışım şişmanlatacakmış beni çatladım ayol ben kilo vercem diye kısa bak:KK53::KK53: Bi taraftan da hoşuma gitti.:KK16::KK16::KK16:

desene kızcağız kıskanmış senin zayıf olmanı :KK1:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Bugün sabah yaptığım taze poğaçlardan yememiştim hiç ammaa açıkçası tadını da nerak ettim ve öğleyin yidim:KK53::KK53:

Bi poğaça + 4 enginarlı köfte + 5 badem okula gidince azcık da pasta

Gözleme bana da priz bana da kıss:KK43::KK43::KK43:

Galiba zyıfladım diye yapıyorum bunu:KK20::KK20::KK20: Akşam bişi yemeyeceği. Pastayı ikibuçukta yemiştim.. Tükkanı kapamış oldum kıslar:KK43::KK43:

maşşallah daha yokmuydu yesedin bişeyler daha :KK4::KK4:

benımle aynı durum bı cok sey aynı am aben daha cok aptalım sanırım tecrubesız ıyınıyetlı ve genctım hiç mudehale etmedım edemedım:KK14::KK14:

evlendık herseyı kendımız yaptık asırı pahalı seyler almadık borcumuz kısa surdu bırıkım yapalım dıye

eşim borclar bıtınce kayınvalıdemın baskısında kaldı babaları yoktu bızı bıraktın yalnız kaldık gııtın konyalı kız aldın konyalı oldun benım ölümede ordan mı gelecen bır erkek kardesı var evde para yıyen annesının bırıcık kuzusu antalyalılar bu arada

ve eşim 2 mılyar yollamıs ben öğrendım maaş kartımı aldım sen benım apramı yolayamazsın dedım henuz 10 aylık evlıydık ve hamıleydım tartıstık.para gıttı

sonra para yıyen kaynım 5 mılyar ıstedı yolamzsak ıntıhar edecegını vs vs eşime yolama dedım gızlıce kredı cekmıs öbur kardeslerı sen cek bız oderız gunu gelınce demısler ve ben ödemzler odeyeceklerse onlardan bırı ceksın nıye san cektırıyorlar dedım onlar benı kardesım ödeyeceklermıs yengeme mahcup etmeyız demısler . ve para gıttı.

sonra ben araba aldırdım sıfır bırlıkte gıttık aldık esımde benı cok sevr sayar hersey bırlıktedır borac vardı 1 sene para veremedı

sonra borcumuz bıttı kardesı abıcım para cekelımde hayvan alıp satlım yerı hazır demıs eşimde 16 mılyar kredı cektı bır sene mass almadı 17.200 odedı para gıttı

sonrakı sene bır senet ımzalamıs kardesının aldıgı keçılere 7 mılyar nasıl odencek bı kredı daha aylık ödemsı devam edıyormus ve ben 2 ay önce öğrendim 300 300 odedıgıu için farketmemısım.

gelelım asıl borca yıne senet ımzalamıs ve kardesı ödemeyınce 15 mılyar kredı cekmıs ve ben maasın tamamı gıdınce martta farkettım yınemı kredı dedım bu kez anlattı su an seneye mart gıbı bıtecek toplam 22 mılyar baorc var 1 tl sını ben kullanmadım evıme harcamadım:KK14::KK14::KK14::KK14:

sonuç eşiem demıstım kı sımdı mart ben san ayrılırım bı r kredıdaha duyarsam demddımmı ama okul var gıdemem öğrencılerım var dedım 8 hazıranda gıdıp halledersen 1 temjmuzda su kadar para aldım ilşkimi kestım dersen devam etcem yoksa ayrılacam sonu yok bunu dedım

orda hayvanlar duruyormus guya satınca alcakmıs su ana kadar aldıgı yok hıçç 1 tl bıle yuvarlarsam 50 mılyra nakıt allacagımz var kusurunu saymıyorumm:KK14::KK14::KK14::KK14:

kanser olmak ıcten degıl sevgılı kaynanam ékızım ne vra bırınızınkını yıyın bırını bıze yollayın öderız bakaılım dedeı mantık bu ama Allh hayırlısını versın belkı yuvam bıle yıkılacak bu yuzden kızıma uzuluyorum harseye uzuluyorum

ınsanlar kapalı kutu degılmı kızlar ne dertler var hepimizde :KK14::KK14::KK14::KK14:

canım çok üzüldüm senin adına allah yardımcın olsun .eşinin bazı şeyelri senden saklamasıda hoş değil :KK20: umarım herşey düzelir gönlüne göre verir allah...

senin adına sevindim kutlarım canım:KK16::KK16:

sağol canım bende çok mutlu oldum...:21::KK16:

sağol canım .merak etme denersen alışırsın 2 hafta önce bende senin yediğin saatlerde yiyodum sonra kahvaltımı geç yapmaya karar verdim.gerçi benim iş yerim müsait o yüzden.eğer seninde imkanın varsa bi kaç gün dene en azından .ben 2 haftadır hem daha rahatım hemde acıkmıyorum.

gunaydin kislar..dun giremedim hemen anlamalisiniz ne kadar kacamak yaptigimi..ziwanadan ciktim resmen..ama sunu anladim ki tamamen psikolojik benimki..yemek yerlen nasi olsa zayifim diyo beynim hemen ve sonra zararli olan ne warsa cok miktarda yedirtiyo bana..bu beynimi dowecem Zaten..
bu arada ben de olculerimi yaziym kiiis demi ama:))
gogus:80
bel:67,5
kalca:90
basen:90

Tebrikler esas'cığım, ben de tartıda bugün 97,7 gördüm, inşallah tekrar artmaz. Son öğünü erkene çekmek, 2 öğün yapmak veya akşama yüklenmemek işe yarıyor gibi.

bende seni tebrik ederim canım:KK9: umarım artmaz hafta sonuna dikkat etmemiz gerek asla kaçamak yok:KK20::KK20:evet bencede 2 öğün ve akşam az yemek bol su içmek çok işe yarıyor tabi yürüyüşde lazım :KK1: buaralar az yürüyorum (iyiniyetli duymasın:KK1::KK1:)

​
1 subardaği canım,
Sürekli kullandığım ölçü bardağım var 1 iri cay bardağından birazcık daha büyük.
Diger ölçü malzemelerini de o bardak ile ölçüp koydum. Tam karar oldu .
Tariflerin devamı gelecek :KK56:

dukan tarifleri diye bir forum var...
bizde öyle bir forum açıp denediğimiz yemekleri fotoları ile paylaşabiliriz.....
aşamalrını..en son pişmiş halini vs..
ne dersininiz:KK28:

kahvaltım
çok ince dlm karpuz
1 yumurta
avuç içi kadar lor peynir
6 zeytin
1 kiraz
7-8 adet fıstık

30 dk yürüyüşümü yaptım:KK8:

2 öğün yaradı di mi gözünaydın datlum:KK9::KK9:

bende seni tebrik ederim canım:KK9: umarım artmaz hafta sonuna dikkat etmemiz gerek asla kaçamak yok:KK20::KK20:evet bencede 2 öğün ve akşam az yemek bol su içmek çok işe yarıyor tabi yürüyüşde lazım :KK1: buaralar az yürüyorum (iyiniyetli duymasın:KK1::KK1:)

duydum duydum:KK1::KK1::KK1:
Canım 2 öğün + yürüyüş = süpper olacak ama:KK16:

X