Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

haklısın canım,valla ne yalan sööliyim eve gizli kamera mı koysam diye bile aklımdan geçti ama artık okadar da kafayı yemiyim yaa dimi? bende öle yapmayı düşündüm ,farklı oyunlar buluyım,hatta aklıma geldi bi albüm yapıyım ikimizin resimleriyle gün içinde alsın baksın ona,bayılıyoo ööle şeylere,, bende akşamları gelince anneee diye bastıraraak sööliyimm resmim için...:26::KK28:

aaaaa çok güzel fikirrrr:KK28:

bende kızımın odasına ikimiizn olduğu resimleri çerçeveletip odasına yatağının başına koydum:KK53:

aslında canım uzmanlar bile söylüyor; çocukların annelerini babalarını ablalarını vs. adıyla çağırmayın ki çocuklarda adıyla çağırmaya alışmasın..mesela dediğin gibi annesi gelsin dese çocuk ismini değil direk annem gelse die düşünecek..benim ablamın kızına annem baktı..sağolsun çok düşüncelidir annem..her zaman annesi babası, teyzesi, dayısı hep öyle çağırmıştır..hatta ablamlara da tembih etmiştir evde isminizle çağırmayın biribirinizi de öğrensin anne-baba demeyi die..sen kızınla mümkün olduğun kadar zaman geçirmeye bak canım..aklı ermeye başlayınca zaten babanesi ne kadar istemezse istemesin sana anne diyecek..bide bence sende ona misilleme yap.. kızına sürekli kayınvalidenden bahsederken anne diye değilde babanesi die seslen..:KK53::KK53:

leylakcım bende senin hiç soğuk ve mesafeli olacağını düşünemiyorum...:KK1::KK1:

maşallahh maşallahhh..nazar değmesin..eminim çok güzel olmuştur..arkadaşlara afiyet olsun..biz koklarız..kaçamak yapmayınca gramlada olsa veriliyormuş canım..biraz geç anladım ama olsun..

canım benim yaa..nasıl böyle insanlar var anlamıyorum..ne kadar düşüncesizlik..bide parana kıy artık demiş sanki vermek zorundamısysın gibi veya senin çoluğun çocuğun yok sadece onların hayatı varmış gibi..

clemcim yanlış hatırlamıyorsan sen evlilik hazırlıkları yapıyordun..nişanlıydın dimi? bugünkü konuşmalar seni kötü etkilemesin canım ama maalesef her aile küçük veya büyük oluyor böyle sorunlar..

birazda ben içimi dökeyim..clemcim sen okuma bunları..:KK9::KK9: ya da oku oku baştan gardını al..ya da eğer böyle şeyleri hiç yaşamadıysan hayatta bunlar da var die şükret..

Ben geçtiğimiz eylül ayında evlendim kızlar..yani 8 ay olmuş.. yeni sayılırım..her ne kadar kötü niyetli olmasalarda eşimin ailesinden para yönünden ben de sıkıntı çektim..bi kere evlilik hazırlıklarımızın hepsini kendimiz yaptık..5 kuruş faydaları olmadı..buna gücenmiyorum çünkü durumları yoktu..nişanlıyken eşim babasını emekli edebilmek için kredi çekti, ödedi..yine biz nişanlıyken yazlıklarını yaptırıp bitirmek için sürekli eşimden para istediler ve aldılar..yine nişanlıyken kendi oturdukları evin tadilatını yaptırdılar ve onun içinde eşimden para aldılar..ben o zamanlar ne kadar üzülsemde bişey diyemiyordum..ama evlendikten sonra bile 6 senedir bitiremedikleri yazlığı bitirmek için yine para isteyince koptum kızlar.. bide üstelik yazlık için düşünebiliyormusunuz..yani öyle zorunlu veya hemen bitirilmesi gereken bişi bile değil..üstelik düğün pramızlada kendi borçlarımızı değil onların yaptırdıkları tadilat ve diğer işlerin borcunu ödedik..

sözde bunların hepsini bizden borç almışlar..meşhur yazlık satılınca hepsini fazlasıyla iade edecekler..bakalım bekliyoruz..ama inanın insan soğuyor..:KK25::KK25::KK25:

hala beklemedeyim bakalım ne olacak..aldıklarını ödeseler bile eşimle benim en güzel zamanlarımızı kavga ederek geçirmeme sebep oldular..ona üzülüyorum en çok..

Aynen ööle düşüncesizler canımm.. Aslında çok da mantıklılar ama nasıl para koparırıza kafayı yoruyorlar.. Sanırım leylakım yazmıştı onların çocuklarını sevmediğini düşünüyorum diye bence de öyle çünküm parayı seviyorlar..

Canımcım bisden iflas ettiklerinde meblağ belirterek para istediler bunu borç diye adlandırdılar sanki ben o paranın gelmeyeceğini bilmiyorum çocuğum.. Yalan söylüyor koskocaa insanlarr..
APTAL yerine koyuyorlar çok zekiler ya..
Bazen kendimi satran. oynuyormuş gibi hissediyorum. Onlar bir hamle yapıyor ben de :KK1::KK1::KK1::KK1: Bu sefer ben kasandım işte kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm yoksa en az düğünde 5 bin tl giderdi kıslar bu devirde bu para çok önemli.. Ben onlar için mi çalışıyorum.. Bazen eşime şööle derdim şakayla karışık "gelinin etinden sütünden ...":KK1: Çoluk çocuğum için çalışıyorum. Yabancıların eline bırakıyorum:KK43::KK43::KK43:
Didemcim bisimkiler gibiyse onlar da para mara alamazsın:KK4::KK4::KK4::KK47:

aslında canım uzmanlar bile söylüyor; çocukların annelerini babalarını ablalarını vs. adıyla çağırmayın ki çocuklarda adıyla çağırmaya alışmasın..mesela dediğin gibi annesi gelsin dese çocuk ismini değil direk annem gelse die düşünecek..benim ablamın kızına annem baktı..sağolsun çok düşüncelidir annem..her zaman annesi babası, teyzesi, dayısı hep öyle çağırmıştır..hatta ablamlara da tembih etmiştir evde isminizle çağırmayın biribirinizi de öğrensin anne-baba demeyi die..sen kızınla mümkün olduğun kadar zaman geçirmeye bak canım..aklı ermeye başlayınca zaten babanesi ne kadar istemezse istemesin sana anne diyecek..bide bence sende ona misilleme yap.. kızına sürekli kayınvalidenden bahsederken anne diye değilde babanesi die seslen..:KK53::KK53:

efet canımm haklısınn..dur akşam gidince yapayımm...:KK1:

canım benim yaa..nasıl böyle insanlar var anlamıyorum..ne kadar düşüncesizlik..bide parana kıy artık demiş sanki vermek zorundamısysın gibi veya senin çoluğun çocuğun yok sadece onların hayatı varmış gibi..

ay gerçekten ne kadar düşüncesizlerr yaa ,aynı bizimkilerde bunların bi değişik versiyonu..:KK15::KK15:

Ben geçtiğimiz eylül ayında evlendim kızlar..yani 8 ay olmuş.. yeni sayılırım..her ne kadar kötü niyetli olmasalarda eşimin ailesinden para yönünden ben de sıkıntı çektim..bi kere evlilik hazırlıklarımızın hepsini kendimiz yaptık..5 kuruş faydaları olmadı..buna gücenmiyorum çünkü durumları yoktu..nişanlıyken eşim babasını emekli edebilmek için kredi çekti, ödedi..yine biz nişanlıyken yazlıklarını yaptırıp bitirmek için sürekli eşimden para istediler ve aldılar..yine nişanlıyken kendi oturdukları evin tadilatını yaptırdılar ve onun içinde eşimden para aldılar..ben o zamanlar ne kadar üzülsemde bişey diyemiyordum..ama evlendikten sonra bile 6 senedir bitiremedikleri yazlığı bitirmek için yine para isteyince koptum kızlar.. bide üstelik yazlık için düşünebiliyormusunuz..yani öyle zorunlu veya hemen bitirilmesi gereken bişi bile değil..üstelik düğün pramızlada kendi borçlarımızı değil onların yaptırdıkları tadilat ve diğer işlerin borcunu ödedik..

sözde bunların hepsini bizden borç almışlar..meşhur yazlık satılınca hepsini fazlasıyla iade edecekler..bakalım bekliyoruz..ama inanın insan soğuyor..:KK25::KK25::KK25:

hala beklemedeyim bakalım ne olacak..aldıklarını ödeseler bile eşimle benim en güzel zamanlarımızı kavga ederek geçirmeme sebep oldular..ona üzülüyorum en çok..

ay canım ya inanmıyorum ya,valla ağlıycam artık ya yeterr ama bu ne çektiğimiz,, bizimkilerde yapmaya kalktı,düğünde takılan altınları biara verin bizde kalsın,dediler benimde içime doğdu yok dedim bizde kalsın...sonradan söyledilerki düğün için borç yapmışlarda bozdurunda bize verin,borcumuzu verelim dediler,eşime dedim hayır onlar bizim araba paramız dedim verdirtmemiştim..ohh canıma değsin..:KK76::KK76:

ay canım ya inanmıyorum ya,valla ağlıycam artık ya yeterr ama bu ne çektiğimiz,, bizimkilerde yapmaya kalktı,düğünde takılan altınları biara verin bizde kalsın,dediler benimde içime doğdu yok dedim bizde kalsın...sonradan söyledilerki düğün için borç yapmışlarda bozdurunda bize verin,borcumuzu verelim dediler,eşime dedim hayır onlar bizim araba paramız dedim verdirtmemiştim..ohh canıma değsin..:KK76::KK76:

Afferin sana canım iyi ki vermemişsin yaa.. Bak benim kızım da bi ara bana anne demiyordu ..... adımı diyordu çünkü kendi annemler filan bana hitab ederken adımı söylüyorlardı ya ondan.. O bi dönem sonra geçer korkma anne der işe giderken senin kokun sinmiş bi eşya bırak yanına kızının:KK34:

Afferin sana canım iyi ki vermemişsin yaa.. Bak benim kızım da bi ara bana anne demiyordu ..... adımı diyordu çünkü kendi annemler filan bana hitab ederken adımı söylüyorlardı ya ondan.. O bi dönem sonra geçer korkma anne der işe giderken senin kokun sinmiş bi eşya bırak yanına bebeğinin:KK34:
Öpüyorum onu da bu arada miss gibi kokuyodur o şimdi:KK54:

canlarımmm hepinize teşekkür ediyorum,kv ve kızımın anne meselesinden dolayı destek oldunuz ...allah razı olsun,daha iyiyimm şimdi,,umarım herşey zamanla düzelir... sizleri çoooookkk seviyorummm.....

sizleri çoooookkk seviyorummm.....

Sizi bilmem, ama ben karar verdim.

Su gibi duru olup hep akmaya,

Başka sular tanıyıp, çoğalmaya,

Dalgalanmaya, taşmaya…
Son günlerde çok düşünür oldum,

Zor zamanları çabuk atlatır oldum.
Yalnız mıyım insanlar içinde?

Arkadaşlarım, aşklarım içimde.

Yara aldım bundan iki yıl önce,

Hiç susmadım, şarkı söyledim günlerce
Artık kısa cümleler kuruyorum,

Sevdiklerim, sevmediklerim yanımda.

Kabullendim herşeyi olduğu gibi.

Yola çıktım, yarınlara…
Son günlerde çok düşünür oldum,

Zor zamanları çabuk atlatır oldum.
Bakıyorum aynaya her gece,

İçim rahat, biraz yorgunum sadece.

Hayatıma giren herkese,

Yaşanmış her şeye
Teşekkürler büyüyorum sizinle

Kıslar bana bugün a 101 deki kıss ---öğretmen arkadaşlarla gittiydim. Çok alışveriş yaptığım için beni evine götürecekmiş--- hediyesi de ben zayıfmışım şişmanlatacakmış beni çatladım ayol ben kilo vercem diye kısa bak:KK53::KK53: Bi taraftan da hoşuma gitti.:KK16::KK16::KK16:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Bugün sabah yaptığım taze poğaçlardan yememiştim hiç ammaa açıkçası tadını da nerak ettim ve öğleyin yidim:KK53::KK53:

Bi poğaça + 4 enginarlı köfte + 5 badem okula gidince azcık da pasta

Gözleme bana da priz bana da kıss:KK43::KK43::KK43:

Galiba zyıfladım diye yapıyorum bunu:KK20::KK20::KK20: Akşam bişi yemeyeceği. Pastayı ikibuçukta yemiştim.. Tükkanı kapamış oldum kıslar:KK43::KK43:

Kıslar bana bugün a 101 deki kıss ---öğretmen arkadaşlarla gittiydim. Çok alışveriş yaptığım için beni evine götürecekmiş--- hediyesi de ben zayıfmışım şişmanlatacakmış beni çatladım ayol ben kilo vercem diye kısa bak:KK53::KK53: Bi taraftan da hoşuma gitti.:KK16::KK16::KK16:

ayyy hahahahhaa iyiniyetlim benide görse alır canan hocamın kliniğine götürür sanırım zayıflıyım diyeeee :KK1::KK1:

ayyy iyiniyetlim yuh diyorum başka da bişey demiyorum-diyemiyorum:KK53::KK53::KK53:insan bu kadar da olmaz diyo yaaa.sen yine de çok sabırlısın arkadaşım.kendimi bu durumda tahmin bile edemiyorum.işte ben böyle insanların çocuklarını gerçekten sevdiklerine inanmıyorum.çünkü eğer gerçekten sevseler böyle duruma düşürmek istemzler,olmadığını bildikleri halde para istemezler.sadce kendini düşünmek anne-babalık olamaz.allah sana sabır versin canım benim.ama anlıyorum ki eşin seni seviyo ve senin yanında...sen yine de onun kıymetini bil...eşin senin yanında olduktan sonra gerisi boş.diğer insanları umursamamak ve istediklerini asla yapmamak gerekiyo sadce...
bu arada evet sevdiğim insanlara çok sıcak olurum canımcım
:KK9::KK9:ee sizleri de çoooooookkkk seviyorum ve ondan soğuk olamıyorum burda:KK76::KK76::KK76:

Leylakım bi denem benim yüzümden hep iyi niyetimden daha kuvvetli bir rest gerekiyordu bence..
eşim beni seviyor evine bağlıdır. işten eve evden işe:KK16::KK16:
Çocuklarını sever zaman ayırır. beni kırmamaya çalışır.. Kötü alışkanlığı yoktur.. Saygılı ve efendidir.. Dürüsttür.. Bi denem benim ooo:KK69: annelerine karşı çıkmaz ben arada kalırım olsun napalım hiç bişey dört dörtlük olmuyor.. Evle ilgili kararları hep birlikte alırız. Örnek araba alacağımız zaman filan birlikte gezeriz galerileri seçenekleri değerlendiririz.. Benim düşüncelerimi önemser..
herşeyleri birlikte beğenir kararları ortak alırız......:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Kayınvalidem bunu çekemiyor biras da çatlasın:KK9:

öpüyorum leylakım ben seni çok:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
bugün yediklerim:KK56::KK56:
1.öğün:
2 haşlanmış yumurta sarısı
salatalık
zeytin
peynir

2.öğün:
ciğer sote
yoğurt

spor:1 saat yürüdüm dışarda
:87::87::87:

Moralin düzeldi canım sevindim. Yalnız değilsin bak çoğu kişinin başında var kaynanatör:KK53::KK53::KK53::KK19:

kaynanatör he,zupperrr:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Leylakım bi denem benim yüzümden hep iyi niyetimden daha kuvvetli bir rest gerekiyordu bence..
eşim beni seviyor evine bağlıdır. işten eve evden işe:KK16::KK16:
Çocuklarını sever zaman ayırır. beni kırmamaya çalışır.. Kötü alışkanlığı yoktur.. Saygılı ve efendidir.. Dürüsttür.. Bi denem benim ooo:KK69: annelerine karşı çıkmaz ben arada kalırım olsun napalım hiç bişey dört dörtlük olmuyor.. Evle ilgili kararları hep birlikte alırız. Örnek araba alacağımız zaman filan birlikte gezeriz galerileri seçenekleri değerlendiririz.. Benim düşüncelerimi önemser..
herşeyleri birlikte beğenir kararları ortak alırız......:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Kayınvalidem bunu çekemiyor biras da çatlasın:KK9:

öpüyorum leylakım ben seni çok:KK19::KK19::KK19:

eşin de senin gibi iyiniyetli desene bacım.eşler zaten pek böyle olaylara karışmıyolar,daha doğrusu taraf tutmuyolar:KK1:sen herşeye rağmen eşinle çocuklarınla mutlu ol bebişim.onlar konuşadursun.dediğin gibi kavınvaliden eşinin sana olan davranışlarını kıskanıyodur kesin,eşin sana kötü davransa hoşuna gider eminim,ama rüyasında görür:KK9::KK9::KK9:
bende seni çok öpüyorum tatlım benim:KK54::KK54::KK54:

Leylakımmm bisi çok seviyosun ondan sıcaksın sen:KK19::KK19:canım benim..
Hiççç aramıyorum kaynanamı.. Her geldiğinde beni aramıyosun neden diye tutturuyor biliyomusun:KK47::KK47::KK47:
Annemi her gün arardım. Onun yanında arayamıyordum sırf gene aynı şeyi söylemesin diye:KK1::KK1:
kandilde bilem aramıyorum anlasınlar..
İlk evlendiğimizde 2 günde bir hem kendi hem de eşimin ailesini arar konuşurduk.. Evlendikten 1 yıl sonra tv buzdolabı vs. vs. vs. istediler. Bırakçaksınız diye emrettiler.. Bekarken kendi aldığım tv yi istediler biliyo musun?:KK47: bize küççücük buzdolabı almışlardı yazlıklarına buzdolabı isteyince tepem attı.. Bochtan çooook büyük buzdolabı aldık eşimle görseniz zor taşıyo hamallar.. Kendi aldıklarını bıraktık onlara.. Sonra eşimin bi küçüğü evlenecekti.. Bi maaş para verdik o zaman.. Sonra diğer kaynımın düğünü gelince gene para istediler bana geldi gelenler..İlk çocuğuma hamileydimm.. Dedimki anneme bunların sonu gelmeyecek.. Herşeyi göze alıp kaynanamı aradım.. Saydım saydım. Dedim ki biz yeni evliyiz.. evimiz arabamız hiçbişeyimiz yok.. -evlenirken 5 kuruş kimsecikler yardım etmedi bize:KK43::KK43: ama Allah yardım etti neyse:KK43: Borçlarımız vardı kimse tınlamadı.. Araba alacaktık takılar yetmedi söyledik kimse yardım etmedi:KK43::KK43::KK43: - Eşyalarım ahım şahım değildi..... --
Bizim ihtiyacımız var dedim.. O anladı benim bıçağın kemiğe dayandığını.. O sene doğuya tayinimiz çıktı ordayken ev aldık borççç sonra hep borç yaptım ben de:KK53::KK53:
Benim tavrımı bilirler ama yine de yüzsüzlük edip para istediler..
4 yıl önce iflas ettiler arabamızı sattık para verdik hiiççç umursamadılar.. O zaman hadi dedim ihtiyaçları vardı..
Ama bu yıl gayet kararlı bi şekilde para işstediler yeni bi strateji geliştirmişler kendilerince..
Kaynıma dedim ki para yok borç çok yenge bu sefer parana kıy yoksa kötü olacak dedi bana:KK43::KK43::KK43::KK43:
Allah'ım helal etmiyorum gerçekten zorla aldıkları için..
Şimdi neden aramıyormuşum hiç aramıyorum.. Eşimle konşurlar eşim bana telefonu vermez konuşmak istemediğimi bildiği için:KK76:

benımle aynı durum bı cok sey aynı am aben daha cok aptalım sanırım tecrubesız ıyınıyetlı ve genctım hiç mudehale etmedım edemedım:KK14::KK14:

evlendık herseyı kendımız yaptık asırı pahalı seyler almadık borcumuz kısa surdu bırıkım yapalım dıye

eşim borclar bıtınce kayınvalıdemın baskısında kaldı babaları yoktu bızı bıraktın yalnız kaldık gııtın konyalı kız aldın konyalı oldun benım ölümede ordan mı gelecen bır erkek kardesı var evde para yıyen annesının bırıcık kuzusu antalyalılar bu arada

ve eşim 2 mılyar yollamıs ben öğrendım maaş kartımı aldım sen benım apramı yolayamazsın dedım henuz 10 aylık evlıydık ve hamıleydım tartıstık.para gıttı

sonra para yıyen kaynım 5 mılyar ıstedı yolamzsak ıntıhar edecegını vs vs eşime yolama dedım gızlıce kredı cekmıs öbur kardeslerı sen cek bız oderız gunu gelınce demısler ve ben ödemzler odeyeceklerse onlardan bırı ceksın nıye san cektırıyorlar dedım onlar benı kardesım ödeyeceklermıs yengeme mahcup etmeyız demısler . ve para gıttı.

sonra ben araba aldırdım sıfır bırlıkte gıttık aldık esımde benı cok sevr sayar hersey bırlıktedır borac vardı 1 sene para veremedı

sonra borcumuz bıttı kardesı abıcım para cekelımde hayvan alıp satlım yerı hazır demıs eşimde 16 mılyar kredı cektı bır sene mass almadı 17.200 odedı para gıttı

sonrakı sene bır senet ımzalamıs kardesının aldıgı keçılere 7 mılyar nasıl odencek bı kredı daha aylık ödemsı devam edıyormus ve ben 2 ay önce öğrendim 300 300 odedıgıu için farketmemısım.

gelelım asıl borca yıne senet ımzalamıs ve kardesı ödemeyınce 15 mılyar kredı cekmıs ve ben maasın tamamı gıdınce martta farkettım yınemı kredı dedım bu kez anlattı su an seneye mart gıbı bıtecek toplam 22 mılyar baorc var 1 tl sını ben kullanmadım evıme harcamadım:KK14::KK14::KK14::KK14:

sonuç eşiem demıstım kı sımdı mart ben san ayrılırım bı r kredıdaha duyarsam demddımmı ama okul var gıdemem öğrencılerım var dedım 8 hazıranda gıdıp halledersen 1 temjmuzda su kadar para aldım ilşkimi kestım dersen devam etcem yoksa ayrılacam sonu yok bunu dedım

orda hayvanlar duruyormus guya satınca alcakmıs su ana kadar aldıgı yok hıçç 1 tl bıle yuvarlarsam 50 mılyra nakıt allacagımz var kusurunu saymıyorumm:KK14::KK14::KK14::KK14:

kanser olmak ıcten degıl sevgılı kaynanam ékızım ne vra bırınızınkını yıyın bırını bıze yollayın öderız bakaılım dedeı mantık bu ama Allh hayırlısını versın belkı yuvam bıle yıkılacak bu yuzden kızıma uzuluyorum harseye uzuluyorum

ınsanlar kapalı kutu degılmı kızlar ne dertler var hepimizde :KK14::KK14::KK14::KK14:

benımle aynı durum bı cok sey aynı am aben daha cok aptalım sanırım tecrubesız ıyınıyetlı ve genctım hiç mudehale etmedım edemedım:KK14::KK14:

evlendık herseyı kendımız yaptık asırı pahalı seyler almadık borcumuz kısa surdu bırıkım yapalım dıye

eşim borclar bıtınce kayınvalıdemın baskısında kaldı babaları yoktu bızı bıraktın yalnız kaldık gııtın konyalı kız aldın konyalı oldun benım ölümede ordan mı gelecen bır erkek kardesı var evde para yıyen annesının bırıcık kuzusu antalyalılar bu arada

ve eşim 2 mılyar yollamıs ben öğrendım maaş kartımı aldım sen benım apramı yolayamazsın dedım henuz 10 aylık evlıydık ve hamıleydım tartıstık.para gıttı

sonra para yıyen kaynım 5 mılyar ıstedı yolamzsak ıntıhar edecegını vs vs eşime yolama dedım gızlıce kredı cekmıs öbur kardeslerı sen cek bız oderız gunu gelınce demısler ve ben ödemzler odeyeceklerse onlardan bırı ceksın nıye san cektırıyorlar dedım onlar benı kardesım ödeyeceklermıs yengeme mahcup etmeyız demısler . ve para gıttı.

sonra ben araba aldırdım sıfır bırlıkte gıttık aldık esımde benı cok sevr sayar hersey bırlıktedır borac vardı 1 sene para veremedı

sonra borcumuz bıttı kardesı abıcım para cekelımde hayvan alıp satlım yerı hazır demıs eşimde 16 mılyar kredı cektı bır sene mass almadı 17.200 odedı para gıttı

sonrakı sene bır senet ımzalamıs kardesının aldıgı keçılere 7 mılyar nasıl odencek bı kredı daha aylık ödemsı devam edıyormus ve ben 2 ay önce öğrendim 300 300 odedıgıu için farketmemısım.

gelelım asıl borca yıne senet ımzalamıs ve kardesı ödemeyınce 15 mılyar kredı cekmıs ve ben maasın tamamı gıdınce martta farkettım yınemı kredı dedım bu kez anlattı su an seneye mart gıbı bıtecek toplam 22 mılyar baorc var 1 tl sını ben kullanmadım evıme harcamadım:KK14::KK14::KK14::KK14:

sonuç eşiem demıstım kı sımdı mart ben san ayrılırım bı r kredıdaha duyarsam demddımmı ama okul var gıdemem öğrencılerım var dedım 8 hazıranda gıdıp halledersen 1 temjmuzda su kadar para aldım ilşkimi kestım dersen devam etcem yoksa ayrılacam sonu yok bunu dedım

orda hayvanlar duruyormus guya satınca alcakmıs su ana kadar aldıgı yok hıçç 1 tl bıle yuvarlarsam 50 mılyra nakıt allacagımz var kusurunu saymıyorumm:KK14::KK14::KK14::KK14:

kanser olmak ıcten degıl sevgılı kaynanam ékızım ne vra bırınızınkını yıyın bırını bıze yollayın öderız bakaılım dedeı mantık bu ama Allh hayırlısını versın belkı yuvam bıle yıkılacak bu yuzden kızıma uzuluyorum harseye uzuluyorum

ınsanlar kapalı kutu degılmı kızlar ne dertler var hepimizde :KK14::KK14::KK14::KK14:

ayyy pepetim.sende ne kadar dertliymişsin.bi evde 2 kişi çalışıyosa 1 ini aileler mi yemek zorunda.kimse bi başkası için çalışmak zorunda değil.aileler ne kadar bencil yaaa.hele de kayınvalidenin söylediğine çok kızdım.ne demek birinizin maaşını yiyin.öffff herkeste birer dert.allahım dermanını da versin herkese
allah sana da sabır versin canım.inan başka diyecek bişey bulamadım....

canım teşekkür ederim.iyiniyetlim inan bana kasıt yok.çocuklardan bana sıra gelmiyor.5-10 dakika ele geçirebilirsem okuyabilirsem cevap yazıyorum.hatta bazen öğünlerimi bile( çocuklar bana bilgisayarı kaptırmamak için) onlar.yazıyor.özür dilerim canım inan kasıt yok.lütfen darılma ve kırılma.bundan sonra frofilden konuyla ilgili yorumlarını acelece okuyacağım.böylece baştan sona okuyamasamda yazdıklarını kaçırmam inş.elime geçtiğinde de alıntı yazımdan alınmışsa ona bakıyorum çabucak.alıntı olmadan yazıyorsan ondan da kaçırmışımdır.tekrar kusura bakma canım.msl. ırmak her defasında cevap yazdığı için onun profilden cevaplarına hemen bakıyorum.birazda çok ağır yazdığım için de problem oluyor,çocuklarvermek istemiyor.:KK17:
iyiniyetlim görmedin galiba canım kasıt yok.sevgiler

Kızlar ben arkadaştayım, sunum hazırlıyoruz.Biraz önce baya kaçamak yaptım gece de yapacağım gibi, artık yarın telafi edeceğim.
Cezamı siz kesin:KK17:

X