Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar bende başka topikdeki tavuk salata diyetini yaptım ve memnun kaldım bir haftada 5 kg verdim, bu diyette kaç kg veriliyor? Bu diyeti denesem mi acaba

Dün ve bugünüm biraz vukuatlı geçti malesef. Yemeklerim uygundu saatleri de uygundu ama dün biraz dondurma ve çikolata( biraz ama bayağı biraz yani), bugün de oğluma yaptığım browni kurabiyeden yidim

Patak ve priz bugün bende arkidişler

İyiyim canım sen nasılsın?
Tam da ben de sana yazıyordum:)
evet hormon haplarına devam hergün midemle savaş içinde içiyorum,sanırım biraz da onlar beni bozdu..
sen 58le mi bırakmıştın en son cnm?bayağı almışsın eğer doğru hatırlıyorsam...
Hemmen leylakı görmek için geçmişi karışıtıracağım çok merak ediyorumm.
ben de seni öptüm cnm sevgiler...

13 ay sanırım devam eden 120 kg den 60 düşen arkadasımız hiçte öyle
kasları falan yok gayet ince..
30 askın kilo verenler var ..

Selam kızlar uzun zamandır giremedim yine...
Nasılsınız?
bende kendi adıma cok iyiym canım kilolarla tartılarla bogusup duruyorum

keten tohumlu güzel oldumu ki ya normaldede yiyemedim zaten :44::44:

17.01 2012
bel -89
basen -109
göbek -103

07.06.2012
bel -80
basen -101
göbek -93

kılzar nasıl sizce cok yavas dimi ..

yine 1 kg artıdayım acaba tursudan olur mu
kitapta ev tursusu yenilebilir yazıyor ..

kızlar yorumları bekliyorum yahu

Merhaba kizlar ,

Kekimi begenmenize cok sevindim.
Tesekkurler ..
Ama tadi da cok cok guzel olmus

ellerine sağlık canım,afiyet olsun

17.01 2012
bel -89
basen -109
göbek -103

07.06.2012
bel -80
basen -101
göbek -93

kılzar nasıl sizce cok yavas dimi ..

yine 1 kg artıdayım acaba tursudan olur mu
kitapta ev tursusu yenilebilir yazıyor ..

neden yavaş olsun asyacım.belki sporu daha çok yapsan daha çok incelirdin ama 8-10 cm incelmeyi de yabana atmaturşun çok tuzluysa ödem yapmış olabilir.bol bol su ve bitki çayı iç canım.1-2 güne eski kilona dönersin

evet canım ben devam ediyorum.o kaçamaklara rağmen +1 süper yine de...yumurtadan bende sıkıldım bu aralar,yersem de sadece sarısını yiyebiliyorum yada farklı seçenekler yaratıyorum.bende papiş de foto koymadık canım.ama leylak 70 koymuştu geçenlerde

Ben 59,8 ile bırakmıştım. Tedavi sonucunda 5 kg aldım. Bakalım bu hafta düzene girmeye çalışıyorum.

Hormon hapları çok düzen bozucu hakkaten mideni iştahını herşeyi etkiliyor

leylak yedim ama kilo da verdim diyordu arada canımız cekerse yapsak mı ki bu keklerden :26::26::26:

evet canım kilo vermeme engel olmamıştı özellikle dikkat etmiştim ordan hatırlıyorum.daha sonra yine yapıp yiyabilmek içiniçinde şeker olmamasına rağmen tadı gayet tatlı ve güzel.ben çok sevmiştim.ayyyyyy ağzım sulandı heeee

Son düzenleme:

haklısın canım,valla ne yalan sööliyim eve gizli kamera mı koysam diye bile aklımdan geçti ama artık okadar da kafayı yemiyim yaa dimi? bende öle yapmayı düşündüm ,farklı oyunlar buluyım,hatta aklıma geldi bi albüm yapıyım ikimizin resimleriyle gün içinde alsın baksın ona,bayılıyoo ööle şeylere,, bende akşamları gelince anneee diye bastıraraak sööliyimm resmim için...:26:

Selam kızlar uzun zamandır giremedim yine...
Nasılsınız?

merhaba ceylin bizler iyiyiz sen nasılsın.neler yapıyosun kilo korumaya devam demi kaçamak falan yoktur inş.öpüyorum canım görüşmek üzere

Hic olmadi ozel gunlerimizde Ayda 1 kere guzel olur hani

canım ellerine sağlık bizde istiyoz kekten nolcak şimdi yollıcanmı bizede

kızlar ben bugün çokk acıktım nedendir ya?

sabah 9.00 tıka basa yedim ve doydumm..

öğle 13.30 da 2 bardak çay,5 yaprak sarması

şimdide kaneelin kekini de görünce ağzımın suyu aktı yemeğime daha 2 saat var

şimdi 2 saat aç ve sefil beklesem mi?,yoksa süt mü içsem(şekerli ama),yoksa yeşil elma mı yesem?

yardım edin kızlar bacınıza yaa

Ben kahvaltıda yediklerimin içinde zeytinyağı alıyorum diyordum ama doğrudan mı içmek lazımmış yani? Ya evet benim tatlıyla aram çok yoktur, kuru meyveler çok tatlı geliyor unuttum kayısı falan yemedim hiç, sabahları bir iki tane yesem işe yarar herhalde sağol.

sütün miktarı ne kadar olacak canımcımm...
aaayy ekleyin arada bir güzel tarifleri:13:

Selam karatayin gülleri...
Spor sonrasi dustan ciktim simdi, enerjim cok iyi tavsiye ediyorum...

1.Ögün: 2 yumurtadan beyaz peynirli omlet,acili biber domates mezesi, salatalik, domates zeytin ve yesil cayim

2.Ögün: Bir kase yaprak sarmasi, sarimsak yogurtlu

Ara: Yesil cayim ve yatmadan önce sirkeli ilik su

Spor: 3/10 slim in start it up 25 dk,
mezdeke kivirma göbek havasi 15 dk

Zaman zaman oluyor bu aclik hissi, sekerli gidalar hemen acikmamiza neden oluyor. Bal vs yedin mi ?
Tokluk ve aclik ihtiyacini gidermen icin tarcinli su veya tarcinli süt tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…