Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tamam canım o zaman sırayla yapılsın.

herkes için uygunsa,bugünkü listeye göre olsun sıralama.yani haftaya cuma yazz arkadaşımız yapacak bu durumda.herkes için uygun mudur arkadaşlar?

gayet uygun canım.
bu haftaki tablonun altına yazarsın haftaya sıra kimdeyse, önceki haftadan biliriz iyi olur

ya arkadaslar bu kg cetvelinizi nereden ayarladınızz ben bulamadım

Son düzenleme:
sakın yeme sakın yeme

tabıkı ınsallah yapabılırım hata yapmadan bu haftada ben bırıncı olurum belkı kımbılır hazır yenı kararlar almısken
mattıka 71.5 dan 58 e ne kadar surede dustun rakamlar bana cok uyuyo boy ve yasımız farklıdır dıkkat etmedım ama genede guzel gozukuyo benım vermem gereken kıloyu vermıssın

İYİ GECELER KIZLAAR
MENÜMÜ BİLDİREYİM HEMEN
KAHVALTI:
2yumurta
domates
salatalık
biber
ceviz
ÖĞLE YEMEĞİ:
minik bir poğaça 3tanemercimek köftesi(arkadaşıma davetliydim ısrarlarına rağmen bu kadar kaçamakla sıyırdım)
AKŞAM YEMEĞİ:
çorba
taze fasülye
salata
iyi geceler öpüldünüüüz

kızlar kitabı okuyanlar vücudun şeker ihtiyacını nasıl karşılayacağını söyleyebilir mi?2 gündür şekerli gıdalara saldırmamak için zor tutuyorum kendimi.:18:

toplamda 7 ay sürdü ama 3-4 ay ara verdim hamile kalmıştım.
spor yaptım düzenli olarak, yediklerinden başka spor en önemli şey.
son 2 kiloyu karatayla verdim.

çok değiştim güzelleştim, herkes farkediyo mutlu oluyorum
biri sorsa da anlatsam diye bekliyomuşum

inş 55 e ulaşıp sabitlicem, yine bebek işleri var ama ozaman 67 ile hamile kalmıştım, şimdi 57 ile kalsam mesela
5 li kiloları ömrümde görmedim tartıda, benden mutlusu olmaz

1.öğün:standart karatay kahvaltısı
arada 6 fındık,2 ceviz,tadımlık karpuz (canım şekerli bişeler istiyor)tüm karpuzu yiyebilirdim yaniii
akşam:1 tane tavuk paget,1 kase yoğurt,pişmiş domates ve biber
çok acım şu anda

ayyyyyyyy 5 li rakamları bende hiç görmedim.en son ilkokul 5 te 50 kiloydum

kızlar kitabı okuyanlar vücudun şeker ihtiyacını nasıl karşılayacağını söyleyebilir mi?2 gündür şekerli gıdalara saldırmamak için zor tutuyorum kendimi.:18:
kuru kayısı, hurma fln yenebilir ama akşam değil. şimdi bişey yiyesin varsa süt ya da ayran içebilirsin.
tatlı ihtiyacını bişeyle karşılamaktan çok tatlı krizine sokan insülin direncini kırıyo bu diyet.
bikaç gün dayan, diyete tam uy, direnç kırılınca canın tatlı istemicek zaten
bana çikolata saçma bişey gibi geliyo şimdi ne çok severdim aslında.
bi kere yesem yine canım ister sonra yine ister. önemli olan hiç dokunmamak

kızlar yasak olan yiyecekler neler :44:
işlenmiş gıdaların her türlüsü yasak.
ekmek, pilav, makarna vs. yasak.
kilo verme döneminde meyve yasak, gündüz olmak şartıyla az yersen kilo vermeyi engellemiyo.
şeker, tatlı, çikolata yasak..

kuru meyveler, ceviz badem fındık serbest, tuzsuz ve kavrulmamış olmak şartıyla.
ilk sayfada haftalık menü var, bi incele istersen

ayyyyyyyy 5 li rakamları bende hiç görmedim.en son ilkokul 5 te 50 kiloydum

1 haftadan fazladır kuru meyve yaş meyve hiç tatlı bişe ağzıma koymadım bu yüzden saldırasım var yani.bebekte emziriyrm diye şeker ihtiyacım oluyr sanırım

çok uykum var benim kız bikaç fasıl uyanıyor sabaha kadar yatsa da uykumu alsam.iyi geceler

1 haftadan fazladır kuru meyve yaş meyve hiç tatlı bişe ağzıma koymadım bu yüzden saldırasım var yani.bebekte emziriyrm diye şeker ihtiyacım oluyr sanırım

emzirme işini bilemicem, gündüz saatlerinde ye bari ne yiceksen.
bol su, bol süt ya da tuzsuz ayran iç.

kuru meyvelerde şeker oranı daha fazla değil mi :44:
zor bi diyet sanki yasak olan herşey insanı cezbediyo sevmeseden de yiyesin geliyo
sen bu diyetle ne kadar sürede kilo verdin :93:
cvp için tşkler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…