Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

pudra.com dedi sanki ben de oradan arıyorum :) buraya da bir bakayım dedim kesin vardır bir şey, tahmin ettiğim gibi buradaymışsınız, ben de geldim aranıza kimler var yardımcı olacak?

rekoru kırmiş bırı olrak bugun kendıme balık ismarlayayım:)))))))))

bu kadar kıloyu hoca sayesınde verdım.. o kadar mutluym ki.. magazda 38 beden bol gelıp bır beden kucugu istemek ne kadar guzel bır duygu... ve bu karatay hoca sayesınde :)) senı sevıyorum. .canan hocammmmmmmmm

bir şişko olarak buraya daha fazla takılmam gerektiğini anladımmm

ben neden burayı daha önce keşfetmemişim bu arada şu an topik 187 kişi

hoca 2 öğün beslenme tarzından bahsetti
ama burda çoğunuz öğle yemeği de yiyor yani 3 öğün besleniyor bu kişisel bir tercih mi
yoksa 3 öğünde olabiliyor mu karatay diyetinde

hoca 2 öğün beslenme tarzından bahsetti
ama burda çoğunuz öğle yemeği de yiyor yani 3 öğün besleniyor bu kişisel bir tercih mi
yoksa 3 öğünde olabiliyor mu karatay diyetinde

3 ögunle başlanıyor.. zamanla 2 ögune düşüyor.. vucud istemıyor zamanla

suan 202,yok mu arttıran?

kızlar sorusu olan varsa yanıtlayabılırız

hocanın beslenme onerılerını uyguluyoruz,gunluk yedıklerımızı paylasıyoruz burada,cuma gunlerı de ne kadar kilo verdıgımızı acıklıyoruz,kaptanlarımız saphıra ve eskımasal

bende bukadar çoook kilo vermek istiyorummm.. seni kutluyorumm gerçktennnn

ortalık skinlesin aranızdayım kızlarrr... doğum yapalı 5 ay oldu ama şişkoyum hala inşallah sizlerle birlikte verebilirim bu kiloları ...

bende bukadar çoook kilo vermek istiyorummm.. seni kutluyorumm gerçktennnn

sadece inanmak ve dıkkat etmek yeterlı.. benım dıkkat etmmedıgım gunlerde oldu.. ama bugun yedım,yarın dıkkat ederım dıyrek bırakmadım.. kımse şu anda bır çocuk annesı olduguma inanmıyor.. :))

Son düzenleme:
arkadaşlar ben emziriyorum, oğlum 5,5 aylık ve ben 83 kiloyum, çok vahim durumdayım sürekli yiyorum, gerçi artık ek gıdaya da başlayacağım ama sütüme bir etkisi olur mu acaba fikriniz var mı?

Son düzenleme:
yaa ne zaman bahsettın... :)) anlatsana

doktorlar sıtesınden hocaya soru yoneltılebılıyor.oraya soru yazdıgımda kadınlar kulubunde hep baraber diyetını yaptıgımızı soyledım,ve linki verdım.
o da sıteye gırecegını soyolemıstı cevabında,demek bakmıs.

arkadaşlar ben emziriyorum, oğlum 5,5 aylık ve ben 83 kiloyum, çok vahim durumdayım sürekli yiyorum, gerçi artık ek gıdaya da başlayacağım ama sütüme bir etkisi olur mu acaba fikriniz var mı?

Emziren arkadaşlarımız bu beslenme şeklinin sütü artırdığını söylüyor.Sanırım mantıklı da sonuçta son derece sağlıklı besleniyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…