Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar ben emziriyorum, oğlum 5,5 aylık ve ben 83 kiloyum, çok vahim durumdayım sürekli yiyorum, gerçi artık ek gıdaya da başlayacağım ama sütüme bir etkisi olur mu acaba fikriniz var mı?

canım arkadasımız hemra dogumdan hemen sonra baslamıs bu diyete,emzırdıgı halde yapabılmıs,sen de yaparsın.

hoca tv de soyledı sağlıklı karbonhıdratları yıyebılırsın,bir sakıncası yok,bu dıyet değil,sağlıklı yasam bıcımı,sen emzırdıgın ıcın daha rahat kılo verırsın hatta,gunde 500 kal harcıyorsun.sakın ac kalma,hocanın dediklerinı doyana kadar ye.
tabıı onceliklı tavsıyem kıtabı alıp oku,ondan sonra basla dıyete:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

[sıze=3]ben emzırıken başladım.. Dogumdan bır hafta sonra... Ve hiç sutum eksılmedı.. Tersıne çoook sutum oldu.. Ve hep dolaba attım :)[/sıze]

Son düzenleme:
sadece inanmak ve dıkkat etmek yeterlı.. benım dıkkat etmmedıgım gunlerde oldu.. ama bugun yedım,yarın dıkkat ederım dıyrek bırakmadım.. kımse şu anda bır çocuk annesı olduguma inanmıyor.. :))

bende karbon diyetini yapıyorum pazartesi başladım ramazanda beri dikkat ediyorum bende yediklerime 5 6 kilo verdim bende.. bu diyette çok ilgimi çekti kadının söyledikleride çok mantıklı geldi ben yurtta kalıyorum bnu orda uygulamam kolay olur mu sizcee

çok fazla ekmek tatlı tuketen annelerın kız bebeklerınde anne karnında ınsulın dırencı baslıyormus.

hamıleler hergun balık yesın dıyor
meyve ,mevsim sebzesi yesınler
diyor

esas demır fındık fıstık ta varmıs

15. baskıyı yapmıs kıtap

vejeteryanler fındık fıstık cevız bol bol yesınler dıyor

yumurtanın pişirilmesı onemlı

sarısının etrafı yesıl ve grı olmayacak ,o bozulmustur.

kayısı,rafadan,tavada sarısını tam pısırmeden yıyın.

hamıleler yumurta ve balıktan korkmasınlar yesınler.ancak kızartmasınlar,ızgara ve bugulama yesınler

sevdıgımız herhangı bır peynır yıyın sabahları ,herkes kendı avuc ıcı kadar

bal pekmez yokkkk

sabah cok kuvvetlı kahvaltıdan sonra 4-5 saat bırsey yemeyın

4-5 saat sonra 1 avuc fındık fıstık cevız yıyın

akşama dogru 2. ogunu yapın ,diyor

senin kızda başlamış desene:KK9:

gormustur,bu kız adam olmaz demıstır hatta:KK22:

dur sana link gönderıcem ordan ızle programı

linki yollaa evden izleyeyim,burdan açılmıyorr anacımm..
ama evden bakarımm..
belkim halime acıyıpp bana özell motive dolu mesajlar yollar belli mi olurrrr....:nazar:

dogumdan sonra başladım.. 17 kılodan fazla verdım.. sıkılaştım da... ve emzırırken yapmama ragmen kızımın kılo alımıda çok guzeldı.. kızım ayda bır kılo alıyordu:))) şimdi zayıf bır anne, tombiş bır kızım var:)))

Toplam 185 kullanıcı konuyu okuyor.
herkes saba tümer i izledi sanırm:)
bu diyet bence atkins ve dukan benzeri ama farkı bol ceviz, fındık, fıstık
atkins, dukan diyetlerini yapanların genelde olumlu sonuclar aldıgını görüyorum/görüyoruz
karataydaki tek fark kuruyemişin faktörü
ben artık protein ağırlıklı diyetlere inanıyorum
ki ben şu an diyetteyim 15 kilo verdim ama sebze + bol meyve
çünkü gittiğim dr haftda 1 et veren bir dr
ama artık bu tarz bir diyete devam etmek istemiyorum
merak ettiğim şu; farklı bir diyetten bu karatay (ya da dukan) diyetine geçip kilo verebilen var mı?
En Büyük KK

doktorlar sıtesınden hocaya soru yoneltılebılıyor.oraya soru yazdıgımda kadınlar kulubunde hep baraber diyetını yaptıgımızı soyledım,ve linki verdım.
o da sıteye gırecegını soyolemıstı cevabında,demek bakmıs.
:KK52:

aaa bakmiş o zaman.. kendısını çok sevdıgımızı okumuşturr:))))):KK52::KK52::KK52:

hem emzırdım hem karatay diyetı yaptım.. ilk 7 ay sadecea anne sutu alan kızım kılosu çok iyiydi.. ve hiç sorun yaşamadık..

ve dıyetı yaparken 6. ayda ilk hedefıme ulaştım.. kısaca 15 gun kadar uyguladım.. ve 36 beden oldum.. hamılelık öncesı gıydıgım pantolan bıle şu an bol gelıyor:)))

canım arkadasımız hemra dogumdan hemen sonra baslamıs bu diyete,emzırdıgı halde yapabılmıs,sen de yaparsın.

hoca tv de soyledı sağlıklı karbonhıdratları yıyebılırsın,bir sakıncası yok,bu dıyet değil,sağlıklı yasam bıcımı,sen emzırdıgın ıcın daha rahat kılo verırsın hatta,gunde 500 kal harcıyorsun.sakın ac kalma,hocanın dediklerinı doyana kadar ye.
tabıı onceliklı tavsıyem kıtabı alıp oku,ondan sonra basla dıyete:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok teşekkür ederim, akşam hemen gidip alıcam, nasıl heyecanlandım anlatamam, yedikçe yiyesim geliyor, az az yiyorum bu az ve sık yeme işi beni çok bozdu, 57 kilo idim 4 sene önce, çalışırken mecburen 2 veya 3 öğün yerdim, işten çıkınca düzen müzen kalmadı, zaten şeker ve beyaz ekmek yemiyorum hiç ama çok ıvır zıvır yiyorum bir de tam buğday ekmeğini bazen 5 dilim yediğim oluyor. İnşallah ben de en kısa sürede eski formuma dönerim çok çirkinleştim aynaya bakamıyorum :KK17::KK59:

Kesinlikle çok güzel,çok tok tutuyor ve içmesi keyifli..Akşamada gücüm olursa şu hurmalı tarifinden yapacağım

3 dk içinde yapılıyorrrr..
zor birşey değill..
ilk önce 2-3 hurmadan yapp..
tadını beğenirsenn..
sonra daha çok yaparsınn..
hurmadan canım sıkılınca bunu yapıp yiyodum benn..
kuru kayısı yemediğin günler yenebilir kanımcaaa:44:

3 dk içinde yapılıyorrrr..
zor birşey değill..
ilk önce 2-3 hurmadan yapp..
tadını beğenirsenn..
sonra daha çok yaparsınn..
hurmadan canım sıkılınca bunu yapıp yiyodum benn..
kuru kayısı yemediğin günler yenebilir kanımcaaa:44:

Hurma diğerlerinden daha çok şeker içeriyor diyor hoca ama yasaklar arasında değil.Sonuçta arada kendimizi ödüllendirelim değil mi ama:KK34:

X