Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın arkadaşlar..Dün menü bildiriminde bulunamadım çok fena nezle olmuşum,bütün akşam yattım..
1.öğüneynir,domates,2 zeytin(yumurta ve ceviz yiyemedim hasta olacağımdanmış herhalde canım istemedi)

2.öğün:taze fasulye,ayran
3.öğün:4 fincan limonlu ıhlamur
Dün yiyemedim ateşim vardı boğazım ağrıyordu tabii sporda yapamadım..

afiyet olsunnn..
hafif bir menü olmuşş ne güzel işte niye biyenmedinn...

çocukluktan kalan bir kötü tat hissi olduğu bellii.
doğadanı değil ama doğuşun limonlu yeşil çayı gayet güzel...
yazın içilmesi pek bir keyifliydi

günaydın arkadaşlarrrr
bu sabah kahvaltımı yumurtayı haşlamak yerine omlet yapıcam sevindirik oldumm:)))
kızlar gerçekten bu diet benim uykusuzluklarımı halsizliklerimi aldı..gecede en az 5 defa emzirmeye uyanıyorum..defalarca kezde emziğini düşürüyor kızım ona uyanıyorum..ama gene de sabah o uyudugunda uyuma ihtiyacı hissetmiyorum..önceden o her uyudugunda onla bir hemen uyurdum gündüzleri...

günaydın kzılar....

dünkü menümm toptan sizlerle....

sabah
2 yumurta
1 avuç beyaz peynir
1 çay kaşığı teryağdan omlet.
4 zeytin
1 çay bardağı fındık-fıstık-badem-ceviz.

öğle
1 porsiyon iskender(pidesiz)
3-4 yk yoğurt
1 maden suyu
2 mürdüm eriği

ara
10-15 adet izmir üzümü(yanımda çalışan arkadaş kızarmış ekmek,meyve,haşlanmışş taze patates getirip duruyorr,çok da iyi niyetli bir kadınn azcık alayım kırılmasın diye diye yiyip duruyorum:26:)

akşam
1 kase zeytinyağlı taze fasülye
salata
1 çay bardağı fındık-fıstık-ceviz-badem
1 çay bardağı tuzsuz çekirdek
2 mürdüm eriği

günlerdir kilom aynı...
1 grm vermedim

slm arkadaşlar bugün saba tümer 'in konuğu dr.canan karatay evde olanlar veya netten izleyebilecek olanlara duyrulur.show tv de.

selam arkadaşlar..
bu sabah yumurta yemedim, hatta ekmek ve tahin pekmez yedim :18:
hepsi doğal üründü onunla teselli ediyorum kendimi
ama yumurta midemi bulandırıyodu bikaç gün ara vereyim dedim
akşam da üzüm yemiştim:83:

ama tartıda güzel bi sonuç gördüm bugün, spor yaptığım günler inmiyo tartı aşağıya
ben de cumadan çarşambaya kadar spor yapıyorum
2-3 gün spor yapmayınca gidiyo kilolar.
yağlar hemen yansımıyomuş tartıya ondan heralde
bir de kaslanıyorum sanırım spor yaptıkça

slm arkadaşlar bugün saba tümer 'in konuğu dr.canan karatay evde olanlar veya netten izleyebilecek olanlara duyrulur.show tv de.
sağol cimicimmm
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrr:92::92::92:

7 otlu çayımı içiyorum...
1 lt suyum bittii(sular içilsinn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr)

gunaydın herkese karatay hoca cıktımı kacırdımmı acaba sımdı okudum derken reklamı cıktı daha baslamamıs dunku menum
sabah herzamnkı gıbı 1 yumurtalı omlet yanında 1 dılım peynır 3 cevız domates salatalık bıber
2.öğün 8 tane mercımek koftesı ama su hazır kutuda olanlardan ustunu okudum koruyucu falan yok sadece sogan granul yazıyor bılemedım ama tok tuttu
3.öğün 3 ufacık etlı dolma bıber bulgurlu 1 dılım pastırma sanırım kucuk bır dılım peynır
ama hala kılo vermıyorum sanırım tartılmıyorum salı gununden berı

dogru bır tespıt olabılır cunku bende 1 haftadır yuruyus yapmaya calısıyorum ve o zamndan berı tartı dusmek yerıne cıkmaya basladı tabı salıdan sonra tartılmayı bıraktım ne durumda yarın gorucez

anam sen de vur dedik öldürdünkuruyemıs gunde 1 cay brd. olacak,sen 3 cay brd yemıssın.arada uzum var,ee bide kilo veremedım dıyorsun.:26:

ay kacırdımmı ya,çıktı mı kızlar.çıktıysa netten ızlıyeyım

arkadaşlar geçmiş yazıları okudum sayılır, az kaldı
sizlerin tecrübelerinizden notlar çıkardım kendime
yemek tariflerinizi de aldım

kilo verme oranlarınıza baktım
genel bir beslenme planı oluşturuyorum kendime
tabi karatay diyetinin esas noktalarını baz almaya çalışarak

herkes gayet güzel gidiyor
ama dikkatimi çeken biraz spor yapma oranı düşük
o da tabiki şartlar elverdiği müddetçe yapılıyor

dışarda yürüyüş yapma şansınız yoksa evde ip atlayın ne kadar kalori harcattığına inanamayacaksınız
vücudun her tarafından yağ yakıyor ip atlamak

bir de sizden bir ricam var
bu forumda yeni olan biz insanların sorduğu soruları cevaplamaya
çalışırsanız sevinirim
zira geçmiş yazılarda açıklanmış olsa bile bazen gözden kaçan şeyleri
tekrar tekrar sorabiliyoruz
sizler tecrübeli arkadaşlar olarak bu soruları cevaplandırırsanız
bizlere de takıldığımız konularda fikir vermiş olursunuz

Son düzenleme:
anam sen de vur dedik öldürdünkuruyemıs gunde 1 cay brd. olacak,sen 3 cay brd yemıssın.arada uzum var,ee bide kilo veremedım dıyorsun.:26:

zamanla azaltırımm..
ekmeksizlik başıma vuruyor zatenn
10 tane üzümden dolayımı kilo veremiyorum yanii...
eskiden daha fazlasını yerdim ama kiloda veriyodum yanii..
1-2 hafta daha devam edeyimmm,bakalımm olmazsa eski düzene devam edicem ben...
olmuyo böleeee

Merhaba bugünkü menüm:
1. öğün: 1 yumurtalı omletin yarısı(bitiremedim) maydonoz, çay,biraz badem
2. öğün: yeşil fasulye, yoğurt, salata
3. öğün ;2.cinin aynı ya da dışarda olursam diyete uygun bişey yemeye çalışıcam.
bugn daha önce giyemediğim bir kıyafetimi giyip gittim işe, kendimi çok iyi hissettim. yarın tartılıcam sabırsızlıkla bekliyorum.

yok yok bosver,doyana kadar ye sen sımdılık.zaten ınsulın dırencı kırılınca 2 ogun yetecek,3. ıhtıyac duymayacaksın.o 10 tane uzum ınsulın dırencını etkileyebılır işte.en azından ılk haftalar sıkı dıkkat etmek lazım bence,sonra hafıfletılebılır.

bu diyetın en sevdıgım yanı yemekten sonra bır agırlık coker ya hanı oyle bırsey olmuyor,dinclesiyorum,vucuduma yakıt almıs gıbı oluyorumm

kızlar sımdı cıkcak canan hoca,saba tumerın programına.

herkes ekran basınaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…