Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün:2 yumurtadan kaşarlı omlet,2 salatalık,7 zeytin,yeşil çay,1 çay bardağı tuzsuz yerfıstığı
2.öğün:yarım kase mercimek çorbası,1 tabak et sote,havuç ve turp salatası
spor:yok
sıvı:2 lt su,2 fincan yeşil çay.akşam da limonlu maden suyu

Menümü yazayım:

1.Öğün:

- 2 yumurtadan kıymalı, kaşarlı yumurta
- 1 bardak ayran

2. Öğün:

- Tavuk döner
- 2 bardak ayran

Sıvı:

- 2 litre su
- 2 bardak yeşil çay

Spor:

- 40 dakika yürüyüş​

Son düzenleme:
selam kızlar ben geldım.. VEEEEE ÇOOOOOOOOK MUTLUYUMMMMMMMMMMM.... MUTLUYUMMMMMMMMMMMMMMMMM MUTLUYUMMMMMMM..

BUGUN 36 BEDEN BOL GELDI.. VE BEN 36 BEDEN PANTOLANA GIRDIM... TEŞEKURLER CANAN HOCAM...

ben 70 kıloyla dogumdan geldıım... ve dogumdan bır hafta sonra karatay dıyetı yapmaya başladım... 6 ay boynca çok bozdugumda oldu.. ama gınede koyuvermedım kendımı... ve altı ayda 53 kılo olmştum... eskı kıyafetlerım sıksada bıraz oluyordu.. ( 38-40 beden arasındaydım.) yaklaşık 15 gun yenıden yarım yamalak karatay uyguladım...

VE BUGUN 36 BEDENE GIRDIM.. HATTA BIR PARMAK KADAR BOL GELDI... ŞU ANDA 52 KILOYUM..:)))

TEŞEKURLER CANAN HOCAMMMMMMMMM

bu arada tatlı krızım tuttukça bol bol hurma yedım.. nerdeyse 6 ayda 4 kılo hurma yedım.. kuru kayısı, kuru dut tatlı ihtiyacımı bastımak için hep yedım...

bol su içtım.. ve bol bol kefir içtım...

Son düzenleme:
yaşaşsınnn.. devam arkadaşlar..sakın bırakmayın.. dıyete devam... sonuç çooook guzel...
"bır beden kucugu yok mu" dıye sormak inanılmaz guzel bır duyguydu:))

Tebrik ederim seni, çok güzel bir sonuç almışsın.
Umarım bana da 36 bedenler bol gelir ..

dediğim gibi daha karataya başlayalı 2.haftam. bıkmak için baya erken ama napalım
yapıcaz bi değişiklik yoksa o mide bulantısıyla vakit geçmiyo.
zaten birebir uyamadım ben diyete, öyle yapsam sıkılmaz mıydım acaba

Son düzenleme:
Menü:

Kalkınca: 2 sb ılık su

1.öğün: 2 adet yum, 5 adet zeytin, 30 gr peynir, 5 adet ceviz, kırmızı ve yeşil biber, domates

2. Öğün: 1 adet şeftali, yoğurt, 1 avuç badem ve tarçınla meyve salatası

3. Öğün: Yeşil fasulye, tavuk

Sıvı: 2 lt (şimdilik)

Spor: Yok

Başarınızı kutluyor, mutluluğunuzu can-ı gönülden paylaşıyorum. Tebrikler... Bizlere de bu yazınızla umut verdiniz, darısı başımıza. Başarılarımız daim olsun, sevgilerimle...

tebrikler canım harikasınn darısı başımıza

ilk sayfada tablo olması çok güzel olmuş
ama tabloda kaymalar olmuş canım bi bak istersen

bugünkü menüm

1.öğün 10:30
2 yumurta
1 kk peynir
2 zeytin
3 ceviz

2.öğün 13:00
Yarım dilim keten tohumlu ekmek

Ara: badem
okulda ara ara yedim durdum bademi açlık hissetmedim iyi oldu

3.öğün 19:30
1 kase tarhana çorbası
2 köfte

su 2 litre
spor yok

kızlarrr menüm nasıllll?

1. öğün: 2 yumurtadan peynirli omlet, biraz kaşar peyniri, salatalık, domates, ceviz, fındık, kayısı
2. öğün: 4 kayısı, 1 avuç ceviz , fındık, süt
3. öğün : 1 tabak yeşil fasulye, cacık

su : 2 lt ye yaklaşırım heralde

kızla açıkçası ilk defa yaptığımdan sanırım baya zorlandım.baya zamanımı aldı.kaymaları farkettim de düzeltemedim hemen,yemek hazırlığına giriştim.ama az önce düzelttim.beğenmenize sevindim

artık böyle

Çok güzel olmuş, çook beğendimm ..

arkadaşlar ben yeme şeklimi tam olarak cuma günü değiştirdim. ve inanır mısınız sabah dokuz ona kadar uyuyan ben o günden sonraa sabah 7 dedi mi cin gibi oluyorumm karatayın etkisi mi acabaaaa?

bu arada tabloo çok güzel olmuş saphira ellerine sağlıkk inşallah ben de sizler gibii kiloları vermiş olarakk girerim tabloyaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…