Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım mümkün olduğu kadar açık alıp kendin demle derim sık sık değişik değişik bitkiler deneyebilirsin
kış çayı,biberiye,nane çayı,ıhlamur,tarçın ilk aklıma gelenler
görüşmek üzere sende mutlu ve zayıf kal...

esascımm güzel dileklerin işe yaradı mutlu ve zayıf kalktım :))
harika hissediyorummm detoksta ikinci günüm sabah dayanamayıp tartıldım 60.6 olan kilom 59.5 olmuşş havalara uçtumm bugün aynen devamm eşimin hafta sonu detoksmu olur demeseine karşı bu akşamda yapıp pazar günü normal karatayıma döneceğimm ayhh çok mutluyummmm

ahh canım benimmmmm
yawww kıslar bende kendimi bişey sancam haaa şincii...
fazla fotojeniğim galibaaaa...
yoksam benden çakıl taşı bile olmazzz
hiç mütevazilik yapma gözümlen gördümm ilikk gibisin ilikkkk :))
şurup gibisin şurup öptüm seni şap şupp

aynen öle diyomm sen gelince kızlarda tam kadro olunca jarnada bize takılınca buranın havasaı daha bi başka oluyor
yürüyüşü bu sıra salladım ama bu sabahki gazla pzt yeniden başlarım yada hemen bugün başlarım sanırımmm yehuuuuu
sorma ben cmt de çalışıyorum öğleye kadar ama bugün çarşı pazar gezicem sonrada evimi toplar kocişi beklerim akşam sadece bitki çayı içerek ona nasıl eşlik ederim bunu düşünüyorum kara kara en azından bir yemek yeseydik dedi detoksa bozuldu eccük neyse idare ediversin ne edem yaaa

ellemeyin ikiz tepelere yaww onlar yumuşacık sevgi yastıkları ayoll kendinize acımıyorsanız eşinize sevgilinize acıyın
ellemeyin yavruları rahat bırakınnn pamıkk gibii yumulası sexii çıkıntılarımızı sevinnn onu bulamayan çok kişi var ona göreee

tepingecim benimm yağmur demez çamur demez düşersin gene yollara bilirim ver gazıı verrr :))

Eki Görüntüle 334682 aslında bende bundan var yapsam çok işe yarar.:44:...ama bir gaza gelip başlasam..
ya çok rahat alet gibi bugün bendemi alsam kendime tv karşısında ne iyi olurr aslında yerde kaplamıyor seside yokk :44:

güloo boyuta bakmıyo bence benimkiler guççükten az büyükçe emme az yel alsa hemen füze gibi ucu çıkıyor loo sütyensiz gezersem sonumu pek hayra yoramıyorum

neyyyy mantımııı loo ne mantısı neler oluyorrr

Bakar mısınız hatun dakı degısıme .
homo habilisten homo sapiense geçmiş resmennn evrim bu oluyo ellaham

ıkızcım fıstık gıbısın valla
recebim-zilli - YouTube

jarnana buda benden sana gelsın bacım

papişşş ayyy bu türkü harikaymışş kıpır kıpır oldumm yaa şaka gibiii sözlere bakk bayıldımmm tam jarnalık haketten zilide vardı önceden hehe

bu zilli bi zulzilli ye beni kız kız ye beni
al beni kollarına, sar beni dişle beni :))
bu zilli bi zulzilli ye beni kız kız ye beni
korkmuyorum kimseden git herkese de beni

geçmiş olsun canım yaa hemen iyileş dön buraya biz seni eyi ederükk balon balığımm

slm kızlar
karatay diyeti karaciğer yağlanmasına iyi geliyo mu?
gelmemi annem yaaa ölüyü bilem diriltiyoo

catlak jarniii nerde socunu sölicekti
famir duyyyyyyyyyyy sesimi dünkü foto rüyama girdi
ama bir lokma bişi bile yimedim
nasıl düşündüysem bi tarftan o baklavalar bi taraftan tartı kovaladı durdu beni ahahhaa
canım kardan dolayı bugün izinli jarnaa pzt burda olurrr hepimizigülmekten kırır geçirir gene çanağı kırmadan gelebilirse tabi :)

çççooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim:))))çok etkili olacaktır....

inanırmısın bende aramıyorum artık ekmek hiç canım istemiyo ve ben daha önceden evde kahvaltı yapmazdım,poğaça alırdım işyerinde onu yerdim bazen abartıp 2 tane aldığım bile olurdu sabah sabah düşün artık, sabah 2 poğaça öğlen ekmek arası bişeyler akşam yemeğin yanında ekmek off offf şimdi evde ekmek kalınca bütün ekmekleri sen yiyiyormuşsun diyo annem :):)

canım famır bızı yoldan cıkarmak ıcın degıl bır arkadasın bu kadar cesıt olurmu pastanemı orası dıyınce oda koymak durumunda kaldı

ama ben aşureyi çok severim nolcak şimdi neyse ben artık hayır demesini öğrendim hayır yemicemm artık HAYIRRRR.....

sabah kahvaltım (10:00)

soganlı yumurta
5 zeytin
tuzsuz peynir
havuc maynoz ve karalahana salatası
1 cay bardagı fındık

su daha 2 bardak oldu

ayrıca bugün kızkardesim evine döndü yani annemlerin yanına gitti üzüldümm onu özleyecem mayısta inşallah yine gelcem 1 haftadır yanımızdaydı hemen alısıvermişti varlıgına ugün kafamı nasıl dagıtsam bilemiyorum ((

Günaydınn çinçinnn burçinnn dimek en sevmediğin pastayı alıcaksın hehe çok akıllıca buldum
gribe gelince aynen katılıyorum şükürler olsun grip nezle hastalık nedir unuttum şükürler olsun valla

6 subatta tatılım bıtıyor ,maratona devam, bu arada ev temızlıgı fılan yapıyorum.
ahh ahhh evde olmayı çok isterdim ara ara sıkılınca çalışsam sonra gene tatil gene tatil şimdiki aklım olsa totomu yırtar örtmen olurdumm hem öğretmeyide çok severim :)

çççooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim:))))çok etkili olacaktır....
slm arkidişim ben bugün detoksun 2. günündeyim sabah dayanamayıp atrtıldım 60,6 idim bir baktım 59,5 olmuşum gerçekten mucize gibi bir şey bu detoks sürekli değil ama ayda bir yada 2 ayda bir yapılabilir bence ve hiç açlık hissetmedim hatta bitiremedim haşladıklarımı bugünde kalanı yiyorum baktım akşama yetmez ise öğleden sonra az daha pişiricem bakliyatlardan ama gerçekten yağ mı su mu bilmiyorum ama birşeyler eksiliyor umarım yağlardandır özetlen tavsiye ediyorummm

aynen 2 simit çift peynirli ve üzerine bazen bir poğaca yerdimm ne mideymiş mübarek işkembeee sonrası ağılrık hantallık aptallık Allahtan kurtuldum ekmek kafalı olmaktan :))

ama ben aşureyi çok severim nolcak şimdi neyse ben artık hayır demesini öğrendim hayır yemicemm artık HAYIRRRR.....

allah kavuştursun canikommm
karalahana salatası nasıl oluyor hemide sabah kahvaltısında merah ettim loo yazsana

kıslar dısarısı buz gıbı kar yagıyo dondum valla.eskıden olsa hemen grıp olurdum demenız gbı dıyetın buyuk faydası var

gördüğüm kadarıyla bölük yavaştan dağılmakta malum cumartesi bugünn heyooo bende yavaşatn işleri toplayıp çıkayım hava günlük güneşlik güzel bir yürüyüş yaparım belkii hepinizi öpüyorum kızlarrr iyi hafta sonları olsunnnn bol enerjili kalın kıpır kığır kalın emiii pzt koklaşmak dileğiylennnn petuş kaçarrr

adaşım süpersin ya.ben akşam 11 de uyuyacaktım ki kızım tuttu kaldırdı hadi spor hadi spor diye.bende mecbur kalktım 20 dak yapar yatarım diye.25 dak leslie yürüyüşü sonra 1 saat oryantal yaptık çok eğlendik.

sabah 3 gün kurusu yedim ve çıktım karlı buzlu yollarına bursanın 1 saat yürüdüm mutlu mesut eve geldim sonra eşim ve kızımla
kahvaltı keyfi yaptık
sabah:3-4 badem fındık ceviz
1.5 yumurta(kızım kaçırdı yarısını)
kk beyaz peynir
1 b süt
tere maydanoz 10 tuzsuz zeytin(pazardan aldım tuz eklenmemiş gemlik zeytini evde ne kadar istersen sen ekliyon)
ama acayip şiş hissediyorum kendimi
acıkmak yok ya
bu arada dün hayatımın şoku oldu 2 kez düşmanlarım atladı suya

kızlar bu arada bişey sorucam bulguru nasıl iyebiliriz tarif varmı ya da bulgur serbestmi yiyebiliyozmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…