Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yok yok sehrıye dısında hersey gayet ıyı gorunuyo afıyet olsun canım

bugun pazarda neka sebze varsa aldım karnıbahar lahana pırasa pazı kıvırcık dereotu roka ohhh mısler kibin

bende yarın alcam canım cım .ama çoook kıskandım çok.hemen gidip alasım var .bir sürü kereviz alcam portakallı kereviz yapıcam.tavsiye ederim kızlar süper oluyore

senın menülerin iştahımı açıyor benimafiyet olsun

yok yok sehrıye dısında hersey gayet ıyı gorunuyo afıyet olsun canım
şehriye polisi gibisin kız,hiç kaçırrmıyon valla

bende yarın alcam canım cım .ama çoook kıskandım çok.hemen gidip alasım var .bir sürü kereviz alcam portakallı kereviz yapıcam.tavsiye ederim kızlar süper oluyore
ben de bayılırım portakallı kerevıze

yok bacım dunden kaldı mecburıyetten yanı. esımle oglum bu esnada yarımsar ekmek arası doner yedıler
ben böyle durumlarda ekmeksız döner yıyorum,tavsiye ederim

menu guzelde neden sut urunu yemıyon anlat hele bu cahala
bazı besin alerjileri kilo vermeyi engelliyormus ya o bakımdan,süt ürünlerine alerjim va rmı onu arastırıyorum kendı çapımda

sagolasın sekerkızım ptesı ne olur sekerkız son durumun ne
bak bak,kendi birinci olacakmı diye nabız yokluyoruyanık osman seniiii

bende uzun zamandır yemedım bu hafta ıcı bır gun bende yıyım bol yesıllıklı bol pulbıber ve taze lımon sıkılmısss ohh mısler kibin

bende bankada çalışıyorum .koca gün oturup ayaklarımı aşağı sallamış durumda oluyorum .bendede var bazen acayip ağrıyorlar.sen bendende betermişsin .Allah kolaylık versin canım

bende bankada çalışıyorum .koca gün oturup ayaklarımı aşağı sallamış durumda oluyorum .bendede var bazen acayip ağrıyorlar.sen bendende betermişsin .Allah kolaylık versin canım

saol tatlım ıste eve gıdınce spor yapıcak halım pek kalmıyo oyuzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…