Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

catlak jarniii nerde socunu sölicekti
famir duyyyyyyyyyyy sesimi dünkü foto rüyama girdi
ama bir lokma bişi bile yimedim
nasıl düşündüysem bi tarftan o baklavalar bi taraftan tartı kovaladı durdu beni ahahhaa
Dugunum de bıle verseler yemem onlardan, kuru kaysının ıcıne kakao ıste lezzet saglık bırarada,kaysı da kahverengı olnından olmalı,ya da kuru ıncır ıcıne kakao hem saGlıklı hem lezzetlı,"Incıre ve zeytıne and olsun."Dıyor kıtap.

vovvvv işte bu gün senin yazdıkları okuyunca içimi sevinç basıyor yahu
ama dedigin dogru beyini kurgulayınca oluyor

ben birtürlü tuzsuz zeytin bulamadım
şimdiye kadar yedigim zeytinler cok tuzlu geliyor bana
yiyemiyorum nasıl yemişim bunca zman anlamıyorum
aksamdan suya da koysam olmuyor elimde patlıcak 1 kilo zeytin
aynı bademler gibi

Sekersız bır Turk kahvesı yapam barı bu tatlı sohbetın uzerıne ıyı gıder Famır cok yedıyse erken uyanamaz bugun. Loxı de tıkınmıstır o da gec kalkar

afiyet bal seker olsun aaa yok yok
kayısı ceviz olsun sonra da bol bol eksi olsun insallah

Valla benımkıler de tuzlu ama tuketıyorum ,yanında yesıllıkle fılan hıssetmıyorum tuzu

Gunaydın. Bacım hosgeldın ben de papadıya da famırın gsterdıklerınden yemıstır uyuyodur dıyordum sımdı

yok yok gulcum yermıyım ac bıılac yattım dun gece sabahta aclıkkrızıyle uyanmadım acıkcası demekkı yemedıkce daha tok kalıyoruz gulcum

kahvaltımm

1 soganlı kasarlı yumurta
1 zeytın 2 cevız az b.peynır
1 kase keten tohumlu yogurt
1 ısırık mılfoy borek(famır gecekı fotodan
sonra 1ısırık devede kulak kalır)
yesılcay normal cay

canım famır bızı yoldan cıkarmak ıcın degıl bır arkadasın bu kadar cesıt olurmu pastanemı orası dıyınce oda koymak durumunda kaldı

Bacım bu gıdalar kadını erkeklestırıyor,erkegı kadınllastırıyor ,bana laze bıle kar etmıyordu yanı ıstenmeyen tuylerıme fılan, bereket versın kısmetım hep ınce olıy,ekmek fılan yemıy.

yok yok gulcum yermıyım ac bıılac yattım dun gece sabahta aclıkkrızıyle uyanmadım acıkcası demekkı yemedıkce daha tok kalıyoruz gulcum
Uslu kızsın bacım tebrıkler,ınan ben de sabah tokum ama kurallar gerEgı kahvaltımı yapıyorum gıderlerler,gıdıyorlar,saglık lazım bıze ıste bu.

sekersız bır turk kahvesı yapam barı bu tatlı sohbetın uzerıne ıyı gıder Famır cok yedıyse erken uyanamaz bugun. Loxı de tıkınmıstır o da gec kalkar

oohh evde olsaydım bende yapardım karsılıklı ıcerdık tatlım afıyet olsun

Günaydin Kizanlar;
Bu gün misafirim geliyor...Kendimi hic yormiycam sadece biraz temizlik. Yiyecekleri disardan alicam ki ben yaparsam yaparken yerim...
Lahmacun alicam kendimde yiyebilecegim yanina bir salata ayran. Sonrasi benim en sevmedigim pastayi alicam arkidisler onuda kahveyle verdin mi.
Zaten gelen arkadaslar Türk olmadiklaeri icin ikramda ayiplama falanda olmaz bu günü böyle gecirecem...
dünkü menüm
1.ögün
Klasik Karatay kahvaltisi
omega3 kapsül
1 bardak tarcinli süt
2 gün kurusu kayisi

2.ögün
1 tabaktan az etli kurufasulye
5-6 catal yogurtlu karnibahar
1 bardak tarcinli süt
3 gün kurusu kayisi

sivi: 3,5 litre su, (1,5 litresi organik limon sIkIlmis) 2 bardak biberiye cayi
spor: öfffff 2km yürüyüs / evde kalca,karin hareketleri 40 dakika

Bu gün Sabah
1 avuc badem
1 muz
1 bardak sütlü Türkkahvesi
2 kapsül omega3 takviye
1 kapsül vitamin c

Biliyormusunuz kizlar ben her kis devamli hasta olurdum Grip ve türevlerini hele bahdemciklerim hep iltihaplanirdi..Karataya basladiktan sonra maasallah hasta olmuyorum ya.
Acayip bir sey tabi omega3 lerinde büyük etkisi vardir...

Son düzenleme:
Baslayalım cok memnun kalacaksınız ,cok degısıyor ınsan . Kahvaltınızı yapın kızlar ,kahvaltınız zenGın olsun,kılo fılan kalmıyor ve gunboyu tokluk da cabası.

doğru söylüyosun kahvaltıyı iyi yapınca acıkmıyosunda çok.bu saat oldu acıkmak bi yana aşırı yemiş hissediyorum kendimi ve şimdi biberiye çayı içiyorum gerçi tadı biraz tuhaf geldi ama limon katsam içine olur mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…