Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

benim hiç bel ve göğüs sorunum olmamıştır,her zaman basen sorunum vardır.onuda daha önce sporla eritmiştim..tekrar öyle yapayım..sağol canım..

öylemi yapsam bilmiyorum..:44:.hatta hala karatay yapıyorum desembırakamıyorum..sadece 1-2 dilim ekmek yiyorum..

boyum 1.65 canım....
Eki Görüntüle 334664

gayet fitsin canım,bence fazlalık yok,üst beden gayet iyi,alt beden de vücüt tipin artık ,onu degıstıremezsın...

yalnız giydigin kıyafetlerle daha ince gösterebılırsın kanımcaproblemli gördügün bölgede böyle kat kat giyinme mesela,pantolon üzerine bluz gibi...

tek parça elbise giysen daha ince gösterir seniüst bedenıne oturan alta dogru hafif bollaşan kıyafetler daha da ince gösterir seni...

bugun ne giysem jürisi gibi oldum biraz ama

D sıkkı bence,ogun mısır puskulu kıraz sapı kaynat ıc fondup,fondup 2 gun sonra konya ovasına donersıın

Adeti biter bitmeze oy veriyorum .. :26:

bende dün akşam oldum regl,ama yarın yapmayı düşünüyorumm..
hem daha fazla veririz belkimmmmm....
daynabilirsek tabi

d ya da adetin bittikten sonra her an gibi birgün

bencede adetin bittikten sonra başlıcaksın...
oy çokluğuyla d şıkkı dedük o vakit hatunlar.

bence E şıkkı,kilo vermesi durduğu zaman

şekerim benim kilo vermem durmuyorkiiiiii durmuycak işteeeeeeeeee:18::18::18::18::18::18:

ben genelde yeşilçay içiyorum onu da marketten alıyorum, bir de arada biberiye çayı içiyorum onu da aktardan almıştım....

yok canım vücut tipim değil oğlumdan önce sporla onuda küçültmüştüm..ama bu sefer yapabilirmiyim bilmiyorum..çok değil 3-4 cm
çok sağol canım...

teşekkür ederim.yalnız bu kadar benzerlik olur bende geçen yıl dukana başladım 64'e indim.sonra bıraktım yaz tatili ramazan,bayram derken 71'e kadar çıktım.karatayı keşfettim bu site sayesinde 13 ocakta başladım.71,6'yla,geçen hafta 69'dum ama bu hafta hastalandım bozmadım kaçamak yapmadım ama grip için kullanılan şekerli toz ilacı kullandım.tartı şimdi 70 gösteriyor biraz canım sıkıldı.umarım sizin gibi hedefime ulaşılır.:)

görüşmek üzere sende mutlu ve zayıf kal...

sağol canım.....

ama kızlar famir gibi gerçek yorum bekliyorum..eleştirin yani

yawwww çam mı devirdim nettim ikizcimmm yawww...
seni kırmak istemem kusura bakma..
yani kıafat yanılmasıda olabilir...
hem fotoda daha farklı çıkıyor insan...
o bakımdan şey ettimdi:44:

ahh canım benimmmmm
yawww kıslar bende kendimi bişey sancam haaa şincii...
fazla fotojeniğim galibaaaa...
yoksam benden çakıl taşı bile olmazzz

postiff enerjimle etkiliyom diyosun yane topiği,öylemiiitenk yu beybi

sen de durdugu yerde yürüyebilen yerli leslie sansonumuzsun bizim canım

yarın c tesi kızzz,çalışıyomusun sen,pek kimseler olmaz burda emme rastaşırsak mehabbet ederüz tabküü

yawwww çam mı devirdim nettim ikizcimmm yawww...
seni kırmak istemem kusura bakma..
yani kıafat yanılmasıda olabilir...
hem fotoda daha farklı çıkıyor insan...
o bakımdan şey ettimdi:44:

yok hayır aksine çok memnun oldum....okadar çaba gösteriyorum..buraya kadar geldim eğer bir sorun kaldıysa devam etmek isterim.zaten foto koymamın amacıda bu.......

bi kaç zamandır takip ediyorum. azmin zaferi öyküsü. hayran kaldım, gıpta ettim sana..
. Tesekkurler ınanın bu dıyete bır hafta uyunca gerısı gelıyoR.bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,pazartesı gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın Hepımıze

tüm kıyafet hileleirni öğrenmişin eferimmmmmmmmmmm
koca göğüsler nası küçük gösterilir peki loxicimmm
dar giysen olmaz bol giysen hiç olmazzz.küçük gösteren iç çamaşırı olmazzzz...

hava şartları beni vurdu canım ya 2 gündür yürüyemiyorum..hastayım zaten ara ara durmayıp yürüdüm iyileşemedim bir türlü
havalar düzelsin tam gaz devam,burdada yazıp sizi gaza getireceğim..
evde tepiniyorum bende..

ah işte onun çözümü yok mafeles,estetik ameliyattan başka

yalnız bır yazı okudum şimdi bir spor sıtesınde,kızın bırı 1 sene spor yapmıs spor salonunda göğüsleri küçülmüş,şikayetçi o tabii,nasıl tekrar büyütcem diye soruyobizde de işe yarar mı acep:26::26:

bencede basenim olacağına göğüslerim biraz büyük olsaydı..benim önce onlar küçülüyor...

nası yapmış acabaaaaaa

Kuculuyıorlar ,sutyen askıları omuzdan dusuyor,3 ayda bır yenI almak lazım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…