Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

anoreksiya oldu bu hatunn:KK22:

kız bırak sen zayıflamayı ben senın yerınde olsam kas yapıp sıkılasırdım bundan sonra...

bir yandan pilates yap,bir yandan da 1 er kıloluk agırlıklar alıp kas oranını arttırmaya calıs,kiloyu boşvert artık,beden olarak incelmeye bak sen:KK34:

onu yapacağım canım.:KK31:..sporu bırakmıyorum:KK8:...sıkılaşmak istiyorum..:KK5:..diyorum ya ne yapsam bilmiyorum..:44:vur canım vur..:KK31:

Canım yaa bence sıkılaşmaya ver kendini,
canını sıkma vücudunu sıkılaştır:KK1:
(slogan gibi oldu)
öylemi yapsam bilmiyorum..:44:.hatta hala karatay yapıyorum desem:KK1:bırakamıyorum..sadece 1-2 dilim ekmek yiyorum..:KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

boyun kaç acabüüüüü...
fotolarını görsek sana bir fikir verebilirdik aslında:KK53::KK53::KK53::KK53:

boyum 1.65 canım....
$P1140372.jpg

kızlar az önce bir arkadaşım diyetimin 4.günü olmasına ve bunu bilmemesine rağmen burçin sen zayıfladınmı dedi.
herhalde ödem mi attım naptım o aptal şişkinlik yok bende hissediyorum.
amaaaan oohhhh yapıştır yapıştır morale bak seennn
burdan eve koşcam vallaaa

kendini hafif hissetmek bile yetyor bazenn..
bende aç uyandığımda çok mutlu oluyorum:KK9:

öylemi yapsam bilmiyorum..:44:.hatta hala karatay yapıyorum desem:KK1:bırakamıyorum..sadece 1-2 dilim ekmek yiyorum..:KK1:

boyum 1.65 canım....
Eki Görüntüle 334664

hımmmmmmmmmmmm...
basen problemin var gibi duruyorr ancak kıyafet yanılması da olabilir bu tabii..
ancak üst bölgen çok güzell pek zariff duruyorsun kollar göğüsler vs...koca gögüslü biri olaraktan pek beğendim vallaaaa...
3 çocuğu kendin doğurduğuna emin misinnnn:KK52:

hımmmmmmmmmmmm...
basen problemin var gibi duruyorr ancak kıyafet yanılması da olabilir bu tabii..
ancak üst bölgen çok güzell pek zariff duruyorsun kollar göğüsler vs...koca gögüslü biri olaraktan pek beğendim vallaaaa...
3 çocuğu kendin doğurduğuna emin misinnnn:KK52:

evet basenim var:KK5:.ama elbisede biraz o kısım bol.:44:.elbise 38 beden.:KK53:.daha öncede söylemiştim o kısım 97cm:KK17:altta pantolonda var..:KK1:ben yürüyüşle 93-94 yapmayı hedeffliyorum..:44:
evet ben doğurdum:KK52::KK52::KK52:

ben de aynen senin dediğin gibiyim.-(

Biraz daha vermek istiyorum 58 yetecek bana ama hem ben hem de ailem hep beraber sıkıldık bu durumdan. ben de 60'a indiğimde bir süre yasaklılardan fazla değil ama relax takılacağım ve bir süre sonra 58 için yeni bir koşuya çıkacağım, ama aramızda kalsın:KK34::KK1::KK76:

merhaba..nekadar sürede bu kiloya düştünüz? benim de kilom size yakın ve hedefimde aynı cevap verirseniz sevinirim.teşekkürederim.

evet basenim var:KK5:.ama elbisede biraz o kısım bol.:44:.elbise 38 beden.:KK53:.daha öncede söylemiştim o kısım 97cm:KK17:altta pantolonda var..:KK1:ben yürüyüşle 93-94 yapmayı hedeffliyorum..:44:
evet ben doğurdum:KK52::KK52::KK52:

97 fazla değil aslındaa benimkide 95 ti en sonnn..
karnın ne alemdeee...

doya doya sohbet edemedim bugün pzt daha istikrarlı takip edeceğim inşallah

loxam gelmiş hoşgelmiş enerji gelmiş topiğe yeminlennn
famirde hep gözüme ilişiyoo taş gibi maşallhhh famirimizz
ceylan desen ceylan gibi sekiyorrr
gözlemeeee kızz peynirliminn otlumunn ayhh teretayğlı gözlemee olsada yisek zayıflayınca tabi
burçinn sana hastayım biliyosunnn buz tutan yollarda yürüyen ilikk gibi hatunsunnn :KK53:
ikizimizz yürür yürür çatlatır sonra şampanya patlatır :))
jarnaammmm seni anlatmaya kelime yetmez lennn saray soytarım,keten helvam,kod adı balinammmmm :KK52:

yazıp yazamadığım herkeslere selam olsunnn bıldırcınlarımm yarın görüşmek dileğiylennnn petuş kaçar mutlu kalınnnn ayçöreklerimmm :KK55::KK55:

Canım burası sayesinde, sen d buradan ayrılma gidecek sendeki fazlalıklar da merak etme...

inşallah umuyorum.birde bişey sorcam bitki çaylarını şu marketlerde satılan hazırlandanmı yoksa aktarlardan mı alıyosunuz.hangi bitki çaylarını önerirsiniz...günde kaç kere içilmeli?hadi bakam bekliyorum işten çıkınca alacam ona göre:)

canım karataya ilk başladığımda hedefim 60dı...:KK34:sonra kilolar gitmeye başlayınca 58 yapmıştım:KK31:ve hedefime ulaştım..:KK76::KK76:ama son hamileliğimden önceki halime heniüz gelmedim....:KK5:acabalarım var:44:.ama etrafımdakiler bıktı çünkü neredeyse 4 ay oldu..:KK1:ne yapsam bilmiyorum:26:..henüz mutlu hissetmiyorum kendimi...:KK5:

bence kendini mutlu hissettiğin kilona erişinceye kadar devam etmelisin.Çevrende de mutlaka senin direncini kırmak isteyenler olacaktır ama istediğin kiloya kadar bu söylentilere kulak asma derim canım...

belim 67-68 göğüs 88:KK17:
senin maşaallahın var canım....:nazar:

benim belim 73 tü en son:KK53:
göğüsümü unuttum 95 olabilir...unutulacak gibi değiller gerçi ama hafızamdan silmeye çalışıyorum galiba:KK9:
bende ölçeyim kendimi bak merak eettim şimdi....

bence çok iyi görünüyorsunnn,koruma programına geççç ve spora devam ettt fıstık gibi olursunn...
plataes yapsan o vücudu daha çok şekillendiriyorrr..,
basene de tek çare plates diye duymuştum ama yanlış hatırlıyorda olabilirim araştırmak lazım

Son düzenleme:
merhaba..nekadar sürede bu kiloya düştünüz? benim de kilom size yakın ve hedefimde aynı cevap verirseniz sevinirim.teşekkürederim.

Benimkisi aşamalı oldu birazcık:KK1: şöyle ki;

Geçen sene mart sonu nisan başı Dukan'a başladım 73kg ile ve hazirana kadar 64'ten biraz daha aşağı düştüm. Sonra tatiller, ramazan, bayram vs derken ramazan bayramı sonrası 67'ye yaklaşmıştım:KK43:12 Eylülde tekrar dukan yapma niyeti ile düştüm yola ama burayı da takip ediyordum ve kitabı da okumuştum. Kendimi burada buldum. Arada kaçamaklarım ve yoldan çıkmalarım olmasa çoktan hedefimin de altına düşmüştüm. Şimdi az bir yolum kaldı inşallah...

X