Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canim bence bir sure en azindan cocuklarin okulu acilana kadar normal beslen biraz da ustundeki kilo verme baskisi azalir. Sonra eger hala iyi hissetmiyorsan kendini, daha iyi hissedene kadar devam edersin:))

Gözleme çok güzel demiş ikizcim, bir süre kilonu koru sporunu yap sonra devam et bence de.
teşekkürler...........
Yazın penyenın altından sutyenın ızı gorunuyor , o bakımdan yanı Yok anacım yok kacamak yapmak yok,ıkızler takkesız rahat dolasmam lazım Kız jarnı sesım gelıy mı

anladım canım..

aaaaaaaaaaaaa benim sütüm de pek bolduuuuu bak öle dimeee
2 yaşını bitirene kadar emzirdim kızımı,yanıma bi çocuk daha verseniz ona bile yetecek kadar vardı,akıp durudu lavaboya sağardım artık

Aynen canim benim sütümde acayip boldu bende kizimi 2 yasina kadar emzirebildim cok sükür...

Bakar mısınız hatun dakı degısıme .

Eklentiler

• $Iy%C4%B1%20Bayramlar..jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
canlar merhaba hafta sonu için misafirlerim var eşimin ailesi.fazla giremeyebilirim öğle menümü yazayım

1 kase yoğurt
1 kase kuru fasülye
biraz turşu yarım greyfurt
2 mercimek köfte
farkındaysanız 2 gündür tatlı yemiyorummmmmmmm yemek sonrasıııı

Ben de Masalcımgibi küçülen ayda bir kez daha yapacağım bu da benim kontrol yöntemim olacak
kuzum siz bu diyeti iyice okumadınızmı?obez olanlar ayda 2 diyor lütfen sizleri çok seviyoruz ve aramızda sağlıklı bir şekilde görmek istiyoruz

oğlujm yanımda kremalı püskevit yiyor,ve çoook güsel kokuyor
canım kendin sağlıklı besleniyosun da kuzuya niye kremalı şeyler yediriyosun.bence evede almayın.o da karataycı olsun.bizim kuzu bizimle beraber kuru meyve kuruyemiş yiyor.ekmek yok ev yoğurdu....bence onlara daha dikkatli davranmalıyız....

canım bence bir süre ara ver dinlen şöyle ondan sonra gel aramıza ya da kilo koruma topiğini aç biz de geliriz:)))))))))))))))))))

Kabızlık bıle o bolgedekı damarlardakı tıkanıklardan olabılıyor,bır de tamamen yagsız yeyınce de oluyor. Ben pılavı tam kestım, hoca" pılav demek seker demek" dıyor.Hoca "Ekmek demek seker demek"dıyor yemıyorum varıslerım sustular,hatta kayboluyorlar. Ekmek beynı de sulandurıyormus zaten. Kacamak kımın umrunda,kacamagı seBzelerle yapmalı ıste bu.

süpersin canıımmm senin bu azmin bende olsa 50 kiloydum şimdi:)))bende kaçamaksız devam etmeye çalışıyorum.yemekten sonra tatlı isteğin oluyormu?çözümün nedir?ben kuru meyveyi abarttım sanırımmm((

[/B] Elma ya da armut tıpı oluyorlar da,kucuk makul bacım.

Ben de barıştım artık küçük göğüslerimle, seviyorum onlarıı

Bakar mısınız hatun dakı degısıme .

Amanınn içinden iki tane kendisi çıkmış resmen ..

Tebrik ettimmm ..

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Dukan diyeti kitabını okudum sonra arama yaparken bu sayfaya ulaştım. Çok motive oldum sayenizde . Teşekkürler.bugün 5. atak günümdeyim. 3 kilo kaybım var. Yarın seyir dönemine geçiyorum.Dün misafirim vardı o kadar pastadan gr bile yemedim . Ama pazar bi davet var ve menü çiğ kfte. Esmer bulgurla ilgili birşeye rastlamadım kitapta yada hatırlamıyorum. Esmer bulgurlu çiğ köfte yesem çok etkilermi acaba.

ellerıne saglık bacım ıyı geldı valla

hoşgeldin leylakcım

öğlen menüm :

1 tabak kuru fasulye bol pulbiberli
Yeşil salata
Azcıkın makarna:18:

(papadiya şimdi de bana sen vur )
ele verır talkımı kendı yutar salkımı

öylemi yapsam bilmiyorum..:44:.hatta hala karatay yapıyorum desembırakamıyorum..sadece 1-2 dilim ekmek yiyorum..

boyum 1.65 canım....
Eki Görüntüle 334664

ıkızcım fıstık gıbısın valla

recebim-zilli - YouTube

jarnana buda benden sana gelsın bacım

ıyı aksamlar kızlar
gecmısı okıyım dedım 1 saatımı aldı
menumu arz edeyım efenım

1 tereyagında alabalık
booolll salata
bır avuc fındık

sımdıde bıtkı cayı normal cay ıcerek
bu karlı ıstanbul aksamının tadını cıkarıyorum

eskıden vardı tabı tatlı ıstegım,ama azaldı,tarcınlı sut ya da kuru meyve onerırım yetıyor,zamanla azalır tatlı ıstegınız,bır de reglı oncesı ve donemınde artıyor tatlı ıstegı.

sağolasın gül63.ilgin için teşekkürler.ama şu kilo çizelgesi varya alttaki resimli onu bi türlü yapamadım. nasıl yapıyosunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…