Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah kahvaltım(10:00)

2 rafadan yumurta
az peynir
8 zeytin
havuç ve maydonoz karışımı
1 bardak çay şekersiz

Son düzenleme:
Aynen katılıyorum

Dıger yesıl sebzeler de fena degıl. ıspanak favorım hem demır ıcerıyor

aslında bugün 4.günüm diyette ve biraz düzeldi sanki.ard arda iki gün WC ye gitmişliğim yoktur.
inşallah iyi olur.sabah bir kahvaltı yapmışımki hayatımın kahvaltısı diyebilirim ayda 1 yumurta yiyen ben
2 tane yumurta yedim yanında 4 adet ceviz kk beya peynir 1 bard süt 6 adet zeytin tere ve maydanoz 2 kuru kayısı
bak ya sağlığa bak Allaaaahhhh bendeki enerjiyi siz düşünün artık
bu aradab gece yatmadan leslie ile 45 dak yürüyüş.Kızlar buarada benim aerobik ingilizcem bayağı ilerledi.push push kick kick one more time
hahahahaha
birde pump it videolarına baktım.anaaam ne kadan zor onlar öldüm gülmekten kendime hatunlar süper .very hot yani.birde oryantal yaptım kan ter içinde kaldım.Kızım dediki anne ben senin hiç bu kadar güzel dans ettiğini bilmiyordum.gaza geldim kızm aaaah ah.bende yaş 31 .20li yaşlarım kilolu geçti bari 30lar zayıf olsun dimi ya.şimdi çalışmaya devam bu arada ismim burçin şu burkanscetin i nasıl değiştircem bilenin yardımını rica ederim

sabah kahvaltım(10:00)

2 rafadan yumurta
az peynir
5-6 zeytin
havuç ve maydonoz karışımı
1 bardak çay şekersiz
Eki Görüntüle 334383
Cevız de yemelısınız.Zeytınınızı cogaltın 10 olsun.Cayı kahvaltıdan 1.5 saat sonra ıcın.Cay demırkaybına neden oluyor yemekle.Peynırınız bır avuc olsun.Kahvaltıdan korkmayın .

Cevız 6 adet olsun.Zeytın 10-15 tane olabılır.

Allah iyligini versin emiiiiiiiiiiii...Kizim insanin senin gibi arkadasi olsun baska bir seye ihtiyac duymaz herhalde...Alemsin jarniiiii...Seviyorum seniiiiii[

valla hiç normal arkadaşım yok desem

valla bugüne kadar hiç çarpmadığım için üzgünüm empati yapamicimmm

Adas malesef nickini degistiremiyorsun...Aynen canim benimde yas 32 oldu 20 yasinda anne olduktan sonra bütün 20 li yaslari istedigini giyemeyen biri olarak gecirdim ama artik hersey degisecek...Bende 2 ayda 7 kilo verdim arada kacamaklar oldu yoksa daha fazla verirdim...Bizden ayrilma mutlaka emeline ulasirsin...:126::126::126:

Kiz ajnaa Allah eksikligini göstzermesün delü-...

Ben dün sadece bir ögün yedigimden sabah guruldayan bir migdeyle uyandim. Simdi tarcinli sütümü icioyrum ve marotana cikacam birazdan...
Yerler buz sans dileyin...

Tarçın:Yemek ve tatlılarda bir baharat olarak kullanılmasına karşın, sağlığa birçok faydaları vardır.
*Zengin kalsiyum,magnesyum,lif ve demir kaynağıdır.
*Son yıllarda yapılan çalısmalarda kan şekerini düşürücü etkisi saptanmıştır.(özellikle 2.tip diabet hastalarında)
*LDL kolestrolü düşürür,(günde yarım çay kaşığı alınması halinde)
*Koli bakterilerinin vücuda yayılmasını önler,
*Soğukalgınlığı,grip ve nezleye iyi gelir,(bal veya limonla alındıgında)
*Mide rahatsızlıklarına iyi gelir,hazımı kolaylaştırır,kusmayı önleyici bir etkiye sahiptir.
*Eklem yangısı (arthritis)ağrılarına iyi gelir.(yarım çay kaşığı tarçını bir yemek kaşığı balla karıştırarak her sabah kahvaltından önce veridiğinde bir hafta içinde ağrılarda önemli bir azalma,bir ay içinde de ağrısız yürüme)
*Tarçının koklamak hafızayı canlandırıcı bir etki yapar.
*Yiyeceklere eklendiği zaman,yiyeceklerin bozulmasını ve bakterilerinin büyümesini önleyen doğal bir gıda koruyucusudur.
*Adet öncesi gerginliklere iyi gelir.

Yüksek karbonhidratlı bir yiyeceği tarçınla tatlandırdığımız zaman kandaki şeker seviyesini etkileyerek düşmesini sağlar.Araştırmalar 300 gr. sütlaça 6 gr. kadar tarçın eklendiğinde kandaki şekeri seviyesindeki yükselişin önemli ölçüde azaldığını tespit etmişlerdir.

benden kurtulabileceğinizi mi sandınızzz gafillerrrrrhiii yaaaaaa
Acı bıber tursum benım sensız olmazzz

gül umarım bende senin gibi kilo verip hedefime ulaşırım ...
Ulasırsın canım kurallara uy .Hemen sonuc bekleme. Tartıyı kafana takma. Gıdıyor kılolar. Can bu ya makıne degıl.Ben Ebru Sallı gıbı 47 kg olmak ıstıyorum. Ajda bıle nasıl fıt ya. Hurremın kaynanası bıle fıt.Erıyelım bacım hayırlısıyla.

hani nerde nerdeee??? benim adımsayarım şimdiden 9000 de olduğu için utanıp saklanabilir her an dikkatli ol gül, kaçırma jarni yi
üü

hüüüüü nasıl yani loooooinsan mısın sennn nerde kaçtaa yürüdünnn beyaaa valla kar var yürüyemem bugün yılan gibi sürünerek ayakta kalabiliyorummmbundan sonraa lakabımm zilli kobra olsun bariii

Ben dün sadece bir ögün yedigimden sabah guruldayan bir migdeyle uyandim. Simdi tarcinli sütümü icioyrum ve marotana cikacam birazdan...
Cok yuklenme bacım sen de. Aylardır fıt hatunlarla konusuyorum. Cok fazla spor da ıyı degıl bacım.Onemlı olan gumrugu kapalı tutmak.

günaydınlaar herkese dün kuzu çok huysuzdu pek uyumadı ben de fazla giremedim sanırım diş çıkarıyor.umarımherkes iyidir?

sabah menüm

3 kk peynir
10 zeytin
maydonoz tere
1 küçük muz
yarım greyfurt
1 çay bardağı ceviz

jarnı tatlı ya

kuru kayası yerine onu mu yesek kü canımız tatlı isteyince

ii şanslar düşme sakın poponun üstüne:18::18::18:

Canim bekle beni 2 saat sonra görüsürüz bakalim ben kac adim atacagimmmmmm....

çık dışarı hesaplaşalım

evet ananem yaşında kadını fit gördükçe kendimden utanıyorum saklancak delik arıyorum...ama sonra benim ondan neyim eksik diyorum :):):) ve yemiyorumm arkadaşlar yemicemmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…