Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sağlıklı bir vucut için günde en az 10bin adım atmak gerekirmiş. benimde adım sayarım var ama adım ölçülerini bir türlü düzenleyemedim. omron benimkide. 30tl ye aldımdı temmuzda. adım sayısı, kalori miktarını gösteriyor. yürüdüğün km yide. ama ben bi türlü ayarlayamadım.

kuru kayası yerine onu mu yesek kü canımız tatlı isteyince

ii şanslar düşme sakın poponun üstüne:18::18::18:

çık dışarı hesaplaşalım

kuru kayısı mııııvalla ben şu an bu kiloyla olsam olsam konserve domates olurum

evet ananem yaşında kadını fit gördükçe kendimden utanıyorum saklancak delik arıyorum...ama sonra benim ondan neyim eksik diyorum :):):) ve yemiyorumm arkadaşlar yemicemmmm...
yme bacım.Dukkanı kapadım de ıkram edenlere.Ben oyle yapıyorum. Hastaymısım ya . Haberım yokmus. Yeme bacım yeme. Dısarıdan da yeme.

kızlar günaydın
akşam midem o kadar bulandı ki anlatamam bastırsın diye sadece patates ve zeytin yedim hem de saat 8.30 du

sabah
yumurta
peynir
ceviz yedim 2 kapsül omega 3 aldım ilacımı da içtim gene bulantı tuttu tuzlu çubuk yedim
bir de üstüne motoru bozmuşum sanırım o da ilacın yan etkisi yanlız ben bu yan etkilere daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum sürekli mide bulantısı hiç bir şeyin tadı yok
halsizleştim bir an önce düzelmem lazım

Kızlar pazartesı gunu tartı gunu.Bol yesıl sebze stoklayın derım. Bu hafta sasırtalım tartıyı.

yazamayrumm yazamayrumm patron burda iş yığdı ama öğleden sonra yok o zaman bende kayanatacm inşallah
kız çatlak jarnimmmmmmmmmmm senide özledim loooo gadasını aldığımmmm hepinizi özledimmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr şu ayranıda daha içemedim nasıl oldu merak ediyorumm hadi hayırlısı neyse ben kaçar gene girer bakarım aradaa mujkkk

Gecmıs olsun

slm bacılar ...
ayran detoksunun 2. günündeyim bakalım yarın sonuc ne olcak :)
ahhh gül ahhh... sen kadar iradeli ve sabırlı olsaydım keske ..
ne detoksla ugrasıyosun nede baska bişeyle masallah sana

Afıyet osun.

slm bacılar ...
ayran detoksunun 2. günündeyim bakalım yarın sonuc ne olcak :)
ahhh gül ahhh... sen kadar iradeli ve sabırlı olsaydım keske ..
ne detoksla ugrasıyosun nede baska bişeyle masallah sana
Bacım takma kafana. Elbet gıder kılolar. Kurallara uymaya bakın derım. Yola devam

Bacım takma kafana. Elbet gıder kılolar. Kurallara uymaya bakın derım. Yola devam

gül inanır mısın suandan 3 ay önce ben hayatta kilo veremem diye düşünütdüm yatta balık hesabı
paso yerdim ama suan kilo veriyor olmama ben bile inanaıyorum ..
su da gercek bir ögünde 2 cesitten 2 er tabak yiyen ben bir tabakla tıkanıyorum desem yeridir ...

sen ankarada mısınnnnnn
evet canım ankaradayım sen?

keşke bende ilk çocuğa hazırlıklı başlasaydımmm...
bu hallerde olmazdım sanırsammm...
buna da şükğr neyseemm..
kkyı bana tanıtan loxiye teşekkürü bir kez daha borç bilirim efenimm
olsun canım biz de çocuklara daha bilinçli hazırlanırız.ben bu diyeti daha önce göremediğime çok pişmanım.dediğin gibi hamileliğe daha bilinçli başlardık sonrası bu kadar zor olmazdı.1.kaç yaşında canım merak ettim?allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsıııınnnnn aminnnnnn cuma dileğimz olsun
süpersin canım kayısı ceviz koptum yaa

canım ben de regl olmak üzereyim aynı zamanda oluyoruz p tesi yine +++ görebilirim sen listeye katılacakmısın?

gülbende türk kahvesi içmeyin diyen bir diyetisyen var selülit ve yağ yapar yerrine keçiboynuzu tozuyla kahve yapıyor?hergün kahvemi içiyorum ben canan hocama güvenim tammm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…