Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

fotoğraftaki porsiyonun hepsini bitirebildiğimi sanmayın gözüm açtı ama gönlüm tokmuş:)) hepsini yiyemeden tıkandım kaldım:) artık yarınki öğle yemeğine kısmetse devam etcem...
spor:45 dk yürüyüs
6120 adım

Son düzenleme:
İyi akşamlar bugün sabah 11:30
Sucuklu yumurta(çok az),
1haslanmis yumurta
6 zeytin
2 dilim peynir
Yarım c bardağı kuruyemis ve omega3

Aksam6:00
Yarım kase tarhana
2 kasik nohut yemeği
Yumurtalı ispanak yoğurt
5 kasik bulgur pilavı
Ve kacamagim: küçük bir yumurta büyüklüğünde pogaca
Bugün proteinim eksik kaldi

Enson (8:00)de yarım bardak kuruyemis ve 6,7 siyah kuru üzüm
2 lt su 3 km yürüyüş toplamda adimsayarim 7000 adımı gösteriyor

tam bende bu kadar seyı nasıl yedın dıycektımkı cevap yazmıssın

sabah ki menüm
klasik karatay kahvaltısı

öğlen
mercimek corbası
yoğurt

akşam doğal tereyağından yapılmış kavrulmuş kıyma
keten tohumlu yogurt

aralarda ceviz gün kurusu ve 3 lt su

hala şişkinim çünkü kabızım

canım hiç tatlı istemiyo

hemen hemen her akşam köşedeki pastanenin abonesi olmuş her akşam mutlaka profitel alır ve yerdim bişiy değil adamın kazancı düştü benım yüzümden

çok sasıryorum tatlı yemedğime bazen bağımlı gbydim çünkü

Hhhmmm yaptim yaptim sadece bir gün :78::78::78::78::78::78: Böyle seyler bana göre degil anladim bunu...
Özelikle kot pantalonlarim cok farketti..popomdan düsüyorlar...

esım baklavayla ben havayla cay ıcıyorumallahtan revamı bu

Bosver Canim simdiye kadar yedikte ne oldu...

Son düzenleme:
Hhhmmm yaptim yaptim sadece bir gün :78::78::78::78::78::78: Böyle seyler bana göre degil anladim bunu...
Özelikle kot pantalonlarim cok farketti..popomdan düsüyorlar...

Bosver Canim simdiye kadar yedikte ne oldu...

cokkk haklısın burcıncım

GuNaydın erkencıyım bugun ,daha kızlar uyuyor ,aksam ne yedınızZ? Uyanın hanımlar?

arkadaşlar günaydın,ben dün gece malesef 2-3 çatalcık kaymaklı ekmek kadayıfı yedim ama çoktandır tatlı yemiyodum dayanamadım. e tabi 2 gündür ayran diyeti yapıyodum haliyle güme gitti.sabah tartıldım sadece 200 gr.cık vermişim oda bişeydir deyip avutuyorum kendimi.yani birebir uyunca güzel sonuçlar olacak.bu arada dün kot pantolon aldım kendime 1 beden zayıflamışım :)ama bu kez kararlıyım hiç bu kadar kararlı hissetmemiştim kendimi olacak sizlerinde desteğiyle.....

Bır beden zayıflamıssın tebrıkler ,bızım eve de hergun tatlı gelıyor da ben damar tıkanıklıgı yaptıgını dusundugumden zaten canım cekmıyor,tıpım cok degıstı ınanın aynalardan korkardım eskıden,artı zıhnmım berraklastı,yok artık tatlı fılan,kuru meyve fılan ıdare edıyorum,tarcınlı sutum var

GÜNAYDIIINNNN GÜNAYDIIINNNN GÜNAYDINNNNNN

Salı gününden beri evdeydim,bilgisayar yok,siz yoksunuz.....
Bugün yine işteyim ohhhhh yahu...
İlk önce biriken işleri toparladım ve buradayım:)

İşallah yaramazlık yok ,herşey yolundadır..
Bende ufak tefek kaçamaklar haricinde pek bir şey yok...:))))))
Kız tatilde ya biraz onunla vakit geçirelim diye gelmedim 3 gün işe....

eee insanın patronu kocası olunca ,, izin almak daha kolay oluyor

Kendinize çoook iyi bakın.
geçmişi okumaya çalışacağım gün içinde,
ekstra bir durum varsa haberdar edin beni kızlarrrrrrrrrr...

.

1.öğün : 1 yumurta
büyükçe bir parça kaşar peyniri
çay

Bu arada ayran detoksu yapacaktım güya... yalan oldu :)
Kilo vermem durduğu gibi ufak ufak ta alıyorum
tabi suçlusu benim,doğru dürüst yapmıyorum bu aralar,
raydan çıktım anlayacağınız.

Haftasonu şok yapmak istiyorum ki vücudum kendine gelsin.
Dukanın atağını mı yapsam diyorum
Burada bazı arkadaşlar arada yaptıydı
Ne dersiniz?????????

.

Hosgeldın ,ben de 6 subat a kadar buralardayım daha cok ,evde temızlık bakım onarım yapıyorum,calısırken farkında olmuyor ınsan evın

Hosgeldın ,ben de 6 subat a kadar buralardayım daha cok ,evde temızlık bakım onarım yapıyorum,calısırken farkında olmuyor ınsan evın

kolay gelsin canım..

valla evdeyken ,3 gündür dedim ki, ben işe dönmek istiyorum.
sabah başla,akşama kadar bitmiyor iş..
nasıl bir şey anlamadım.
Birde evdeyim ya hemen farklı moda geçiyor ev ahalisi,hizmet bekliyor...
Tmm dedim benden bu kadar :)
ben yarın işe gidiyorummmmm

EV KADINLIĞI ZOR ZANAATTTTTTTT !

.

Dün bağlantım koptu keyifli keyifli sizi okurkene ölece kalakaldımm neyse bugün herşey yolundaa güne çoook güzel başladımm

dün akşam ki menüm:
zeytinyağlı pırasa yemeği
bir kase ev yoğurdu
6 adet zeytin
bugün tartıldım ve bu kadar salmaya rağmen umduğumdan daha iyi bir kilo gördüm 60.6 çıktım kesin 62 falan olmuşumdur diyordum ama o kadar abartmamışım demek ki neyse bugün şu meşhur ayran detoksunu yapıcam malzemelerimi akşamdan hazırladım bugünde cam kapaklı güzel bir kaba koydum işe getirdim bakalım pazar sabahı kaç çıkıcam çok merak ediyorum daha sonrada karataya kaldığım yerden devam edeceğim planım böylee haydi hayırlısı bana şans dileyinn kızlarrr şimdi yavaştan geçmişi okuyayım neler kaynatmışsınız bi bakayımmm yoksa çatlarım merakımdan
unutmadan kahvaltımıda yazayım
1 adet kayısı kıvamı köy yumurtası
bol yeşillik
bir avuç kadar ezine peyniri
6 adet zeytin,4 adet badem(detoksta bunlar yoktu ama bu kadarcıktan bişey olmaz dedim ben ekleyiverdim nede olsa orda verilen bir dilim ekmeği yemedim yerine saysınlar)

Son düzenleme:
Yapanlar ve sonuc alanlar var,kacamagın ustune yapıyorlar ,hıc yapmadım on aydır,zaten sok dıyetlerle 120 kg ulastıydım,kıtaba cok ıyı calısın deRım,zaten gıderler,ben meyve yemıyorum cok fazla o sok dıyetlerden daha etkılı oldu bende,kuru meyvem var az mıktarda,sabahları yumurta yerıne yedıgım 2 yerlı muz var o kada,hoca da evıne cok az meyve alıyormus.r

kızlar herkeste aynı olurmu bilmem ama ne zaman pırasa yesem sabah düşmanlar kendini denize atıyor haberiniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…