Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah kahvaltım(10:00)

2 rafadan yumurta
az peynir
8 zeytin
havuç ve maydonoz karışımı
1 bardak çay şekersiz
$270120122070.jpg

Son düzenleme:
Aynen katılıyorum :KK53:

Dıger yesıl sebzeler de fena degıl. :KK66: ıspanak favorım hem demır ıcerıyor

:KK16:

aslında bugün 4.günüm diyette ve biraz düzeldi sanki.ard arda iki gün WC ye gitmişliğim yoktur.
inşallah iyi olur.sabah bir kahvaltı yapmışımki hayatımın kahvaltısı diyebilirim ayda 1 yumurta yiyen ben
2 tane yumurta yedim yanında 4 adet ceviz kk beya peynir 1 bard süt 6 adet zeytin tere ve maydanoz 2 kuru kayısı
bak ya sağlığa bak Allaaaahhhh bendeki enerjiyi siz düşünün artık
bu aradab gece yatmadan leslie ile 45 dak yürüyüş.Kızlar buarada benim aerobik ingilizcem bayağı ilerledi.push push kick kick one more time
hahahahaha
birde pump it videolarına baktım.anaaam ne kadan zor onlar öldüm gülmekten kendime hatunlar süper .very hot yani.birde oryantal yaptım kan ter içinde kaldım.Kızım dediki anne ben senin hiç bu kadar güzel dans ettiğini bilmiyordum.gaza geldim kızm aaaah ah.bende yaş 31 .20li yaşlarım kilolu geçti bari 30lar zayıf olsun dimi ya.şimdi çalışmaya devam bu arada ismim burçin şu burkanscetin i nasıl değiştircem bilenin yardımını rica ederim

sabah kahvaltım(10:00)

2 rafadan yumurta
az peynir
5-6 zeytin
havuç ve maydonoz karışımı
1 bardak çay şekersiz
Eki Görüntüle 334383
Cevız de yemelısınız.Zeytınınızı cogaltın 10 olsun.Cayı kahvaltıdan 1.5 saat sonra ıcın.Cay demırkaybına neden oluyor yemekle.Peynırınız bır avuc olsun.Kahvaltıdan korkmayın .:KK55:

aslında bugün 4.günüm diyette ve biraz düzeldi sanki.ard arda iki gün WC ye gitmişliğim yoktur.
inşallah iyi olur.sabah bir kahvaltı yapmışımki hayatımın kahvaltısı diyebilirim ayda 1 yumurta yiyen ben
2 tane yumurta yedim yanında 4 adet ceviz kk beya peynir 1 bard süt 6 adet zeytin tere ve maydanoz 2 kuru kayısı
bu aradab gece yatmadan leslie ile 45 dak yürüyüş.Kızlar buarada benim aerobik ingilizcem bayağı ilerledi.push push kick kick one more time
hahahahaha
birde pump it videolarına baktım.anaaam ne kadan zor onlar öldüm gülmekten kendime hatunlar süper .very hot yani.birde oryantal yaptım kan ter içinde kaldım.Kızım dediki anne ben senin hiç bu kadar güzel dans ettiğini bilmiyordum.gaza geldim kızm aaaah ah.bende yaş 31 .20li yaşlarım kilolu geçti bari 30lar zayıf olsun dimi ya.şimdi çalışmaya devam bu arada ismim burçin şu burkanscetin i nasıl değiştircem bilenin yardımını rica ederim
Cevız 6 adet olsun.Zeytın 10-15 tane olabılır.:KK55:

Allah iyligini versin emiiiiiiiiiiii...Kizim insanin senin gibi arkadasi olsun baska bir seye ihtiyac duymaz herhalde...Alemsin jarniiiii...Seviyorum seniiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:[

valla hiç normal arkadaşım yok desem:KK53::KK53:

ay iyice salladım ben greyfurtu,limonlu su takılıyom bu aralar:nazar:

ahh o açık dolaplara her sefer çarpan benim:KK37:kafa göz kalmıyor ınsanda:KK37:kızımın bakıcısı da aynı senın gıbı portatif,fırt fırt geçiyor altından ben tosluyorum:86: çok da uzun değilim ama:44:

:

:KK1::KK1:valla bugüne kadar hiç çarpmadığım için üzgünüm empati yapamicimmm:KK1:

Bu forumun en yaşlısı benim anlaşılan :KK43:
4 ay sonra 48 olucam kısmetse.
10 yaş genç gösteriyorum.
Minyon tipli olduğumdan olsa gerek.
Ama bu haşimoto musallat olalı beri kendimi 60 lık gibi hissediyorum.
Yorgunluk,isteksizlik,eklem ağrıları daha neler neler.
Kızlar vitamin D nizi ölçtürün. D vitamini eksikliği hep depresyon yapıyor
hem bağışıklığı bozuyor hem de şeker hastalığına davetiye çıkarıyor. Haberiniz olsun.
Ben de 8 ay önce en alt sınırın dörtte biri kadar vardı. Yok gibi bişey.
Kanser başlangıcı hücreler musallat olmuştu.
SİZ KARATAYCILAR SAYESİNDE MORAL BULDUM. HEM GÜLÜYOR HEM DE SAĞLIĞIMI DÜZELTİYORUM.
SAĞOLASINIZZZZZZZ.

:KK16::KK16:

sağol şehriye bacım:KK16::KK16:

kızlar destekleriniz için çok teşekkürler
diyeti bırakma moduna girmek bile bana bir sürü kaçamağa maloldu
üüüfff ya ben niye böyle dağıldım
dün doktordan çıktıktan beri bir sürü şey yedim:KK5::KK5:

sanki dünden bu yana verdiğim bütün kiloları aldım
ben bir kalıba girmeden kilo veremiyorum
moralimi bir an önce düzeltip yoluma devam etmeliyim:KK37:

kızlar destekleriniz için çok teşekkürler
diyeti bırakma moduna girmek bile bana bir sürü kaçamağa maloldu
üüüfff ya ben niye böyle dağıldım
dün doktordan çıktıktan beri bir sürü şey yedim:KK5::KK5:

dün dündü bugün bugünn bebekimmm olur arada öyle şeylerrr:KK16::KK16:
37 yaşındayım...yıllaardır diyet yaparım ve artık bıktımmm:)))68.4 kg şuanda 60a inmeye çalışıyorum.Kitaptan sonra uygulamaya başladım ama çok başarıl ıoldum diyemem.Umarım sizinle daha çok motive olup başarırım

hoşgeldinnn:KK71::KK71:68 kiloyu mu dert ediyosun canımmm ay bir kaç aylık işi varrr ben başlaığında genç irisii boğaç kıvamındaydımm şimdiii biraz insana benzedim çok şükürrr:KK1::KK1:

yarından itibaren bildirimlere devam etmeliyim
başka çaresi yok

etmediğin kabahattt şekerriimmm bakk yoksaaa ceylinle kırbaç kardeşliği yapıppp şaplağı patlatırızz sanaaa:KK57::KK1:
senden sıra kalmıyokı gene ceneye vermıssın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:

ayy benim çenem kaa başına taş düşmesinn emi hatunnn:KK53::KK53:(ağır oldu di mi:KK1:)
sabah ki menüm
klasik karatay kahvaltısı

öğlen
mercimek corbası
yoğurt

akşam doğal tereyağından yapılmış kavrulmuş kıyma
keten tohumlu yogurt

aralarda ceviz gün kurusu ve 3 lt su

hala şişkinim çünkü kabızım :KK14::KK17:

doğadan kayısı çayı al yatmadan önce bir de tokken iç pamuk gibi olursun:KK16:

GuNaydın erkencıyım bugun ,daha kızlar uyuyor ,aksam ne yedınızZ? :KK53: Uyanın hanımlar?

yaaa 7'de kalktımm ama kar var istanbuldaaaa tın tın anca gelebildikkk yaaa alt takım hala yerinde çok şükür:KK1::Gül abin var mı senin?

arkadaşlar günaydın,ben dün gece malesef 2-3 çatalcık kaymaklı ekmek kadayıfı yedim:KK43: ama çoktandır tatlı yemiyodum dayanamadım. e tabi 2 gündür ayran diyeti yapıyodum haliyle güme gitti.sabah tartıldım sadece 200 gr.cık vermişim oda bişeydir deyip avutuyorum kendimi.yani birebir uyunca güzel sonuçlar olacak.bu arada dün kot pantolon aldım kendime 1 beden zayıflamışım :)ama bu kez kararlıyım hiç bu kadar kararlı hissetmemiştim kendimi olacak sizlerinde desteğiyle.....

patlama emiii:KK57::KK57:bir daha bu haksızlığı kendine yapma bebek:KK48:

hahahahaha

Adas malesef nickini degistiremiyorsun...Aynen canim benimde yas 32 oldu 20 yasinda anne olduktan sonra bütün 20 li yaslari istedigini giyemeyen biri olarak gecirdim ama artik hersey degisecek...Bende 2 ayda 7 kilo verdim arada kacamaklar oldu yoksa daha fazla verirdim...Bizden ayrilma mutlaka emeline ulasirsin...:126::126::126:

:KK1::KK1:valla bugüne kadar hiç çarpmadığım için üzgünüm empati yapamicimmm:KK1:

hoşgeldinnn:KK71::KK71:68 kiloyu mu dert ediyosun canımmm ay bir kaç aylık işi varrr ben başlaığında genç irisii boğaç kıvamındaydımm şimdiii biraz insana benzedim çok şükürrr:KK1::KK1:

etmediğin kabahattt şekerriimmm bakk yoksaaa ceylinle kırbaç kardeşliği yapıppp şaplağı patlatırızz sanaaa:KK57::KK1:

ayy benim çenem kaa başına taş düşmesinn emi hatunnn:KK53::KK53:(ağır oldu di mi:KK1:)

yaaa 7'de kalktımm ama kar var istanbuldaaaa tın tın anca gelebildikkk yaaa alt takım hala yerinde çok şükür:KK1::Gül abin var mı senin?

var kız abım :KK66:

hani nerde nerdeee??? benim adımsayarım şimdiden 9000 de olduğu için utanıp saklanabilir her an dikkatli ol gül, kaçırma jarni yi
jarnı tatlı ya :KK9:

Kiz ajnaa Allah eksikligini göstzermesün delü-...

Ben dün sadece bir ögün yedigimden sabah guruldayan bir migdeyle uyandim. Simdi tarcinli sütümü icioyrum ve marotana cikacam birazdan...
Yerler buz sans dileyin...

Tarçın:Yemek ve tatlılarda bir baharat olarak kullanılmasına karşın, sağlığa birçok faydaları vardır.
*Zengin kalsiyum,magnesyum,lif ve demir kaynağıdır.
*Son yıllarda yapılan çalısmalarda kan şekerini düşürücü etkisi saptanmıştır.(özellikle 2.tip diabet hastalarında)
*LDL kolestrolü düşürür,(günde yarım çay kaşığı alınması halinde)
*Koli bakterilerinin vücuda yayılmasını önler,
*Soğukalgınlığı,grip ve nezleye iyi gelir,(bal veya limonla alındıgında)
*Mide rahatsızlıklarına iyi gelir,hazımı kolaylaştırır,kusmayı önleyici bir etkiye sahiptir.
*Eklem yangısı (arthritis)ağrılarına iyi gelir.(yarım çay kaşığı tarçını bir yemek kaşığı balla karıştırarak her sabah kahvaltından önce veridiğinde bir hafta içinde ağrılarda önemli bir azalma,bir ay içinde de ağrısız yürüme)
*Tarçının koklamak hafızayı canlandırıcı bir etki yapar.
*Yiyeceklere eklendiği zaman,yiyeceklerin bozulmasını ve bakterilerinin büyümesini önleyen doğal bir gıda koruyucusudur.
*Adet öncesi gerginliklere iyi gelir.

Yüksek karbonhidratlı bir yiyeceği tarçınla tatlandırdığımız zaman kandaki şeker seviyesini etkileyerek düşmesini sağlar.Araştırmalar 300 gr. sütlaça 6 gr. kadar tarçın eklendiğinde kandaki şekeri seviyesindeki yükselişin önemli ölçüde azaldığını tespit etmişlerdir.

benden kurtulabileceğinizi mi sandınızzz gafillerrrrr:KK53::KK53:hiii yaaaaaa:KK1::KK1:
Acı bıber tursum benım sensız olmazzz :KK53:

gül umarım bende senin gibi kilo verip hedefime ulaşırım ...
Ulasırsın canım kurallara uy .Hemen sonuc bekleme. Tartıyı kafana takma. Gıdıyor kılolar. Can bu ya makıne degıl.Ben Ebru Sallı gıbı 47 kg olmak ıstıyorum. Ajda bıle nasıl fıt ya. Hurremın kaynanası bıle fıt.Erıyelım bacım hayırlısıyla. :KK55:

hani nerde nerdeee??? benim adımsayarım şimdiden 9000 de olduğu için utanıp saklanabilir her an dikkatli ol gül, kaçırma jarni yi
üü

hüüüüü nasıl yani looooo:KK53:insan mısın sennn nerde kaçtaa yürüdünnn beyaaa valla kar var yürüyemem bugün yılan gibi sürünerek ayakta kalabiliyorummm:KK1::KK1:bundan sonraa lakabımm zilli kobra olsun bariii:KK1::KK1:

var kız abım :KK66:

gülü seven abisine katlanır dicektimm dün içimde kaldı o yüzden sordum:KK1::KK1:

Ben dün sadece bir ögün yedigimden sabah guruldayan bir migdeyle uyandim. Simdi tarcinli sütümü icioyrum ve marotana cikacam birazdan...

buzzz kraliçemmmm:KK16::KK16:süzülün anam süzülünnn önümüzdeki ayyy spor salonunaaaa kayıdımı yaptırıppp seyyar sandalyeliktenn bayan vücudaaa terfii edicimmmmmEn Büyük KK

zilli sözüüü:KK53::KK53:

Cok yuklenme bacım sen de. Aylardır fıt hatunlarla konusuyorum. Cok fazla spor da ıyı degıl bacım.Onemlı olan gumrugu kapalı tutmak. :KK16:

günaydınlaar herkese dün kuzu çok huysuzdu pek uyumadı ben de fazla giremedim sanırım diş çıkarıyor.umarımherkes iyidir?

sabah menüm

3 kk peynir
10 zeytin
maydonoz tere
1 küçük muz
yarım greyfurt
1 çay bardağı ceviz

bi daha olmıcak emin ol.dün 1beden küçüldüğümü farkedince şımardım herhalde ...bi daha olmaz tövbe tövbe .birde pazar günü günüm var napcam ama yemicem (yaniz az yerim :) )gerçekten bak söz veriyorum sizlere böyle kilo vermeye başlamışken hiç niyetim yok dahada kilo almaya..

kuru kayası yerine onu mu yesek kü canımız tatlı isteyince:KK52:

ii şanslar düşme sakın poponun üstüne:18::18::18:

Canim bekle beni 2 saat sonra görüsürüz bakalim ben kac adim atacagimmmmmm....

çık dışarı hesaplaşalım:KK30::KK30::KK53::KK53::KK53::KK53:

Acı bıber tursum benım sensız olmazzz :KK53:

Ulasırsın canım kurallara uy .Hemen sonuc bekleme. Tartıyı kafana takma. Gıdıyor kılolar. Can bu ya makıne degıl.Ben Ebru Sallı gıbı 47 kg olmak ıstıyorum. Ajda bıle nasıl fıt ya. Hurremın kaynanası bıle fıt.Erıyelım bacım hayırlısıyla. :KK55:

evet ananem yaşında kadını fit gördükçe kendimden utanıyorum saklancak delik arıyorum...ama sonra benim ondan neyim eksik diyorum :):):) ve yemiyorumm arkadaşlar yemicemmmm...

X