Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slm kızarrr,uzun bir aradan sonra tekrar merhabayoklugumda çok arayıp sormussunuz beni,famircik söyledi,çoook mutlu oldum,ancak kızım ve eşim hasta oldugundan giremedim, itiraf ediyorum günden önce ve sonra bayagı bır yedım.73,8 lere cıktım.2 gundur dikkat edip dukanımsı birşey yaptım.bugun 72.1 tekrar çok sükür
yarında boyle devam edicem,şu kilom biraz oynayana kadar,sonrası Allah kerim

Gitmek yok ama loxicim bir yere artık ..

gözümüze sokup sonra görmeyiver dimek yok hanımhem son kilolar biraz daha sıksan dişini nooooluurrrduuusen şu detokstan yapsana hele bence sen parmağına prize sokmak zorunda kalmadan tatlıya bağlarız bu işi

hoşgeldin canım...çok geçmiş olsun....topic sensiz olmuyor..

Loxicim sen enrelerdesinnn ?
nasıl özledik seni.
Bak heyecandan yazamadım bile.
geldim canım geldimmazcık firar etmiştim de

iyi niyetinize sığınarak koyuyorum bu 6 aylık halleri diş çikardığı için kilomuz biraz düştü
ben başta çok kortum obez olur diyede şimdi iyi 9 aylık
maşallahh çook tatlı ve tombik kızın varmışşşş

bunu deneyelim hemen...

ayyyy bu ne tatlı yaa maşallah bundan ben de istiyorum yaaa Allah bana da nasip etsin

ayyyyy loxi gelmiş yaşasın loxi nerelerdesin yaa çok ösledik seni baciko
geldim bacikommmm,ayrılıklar da sevdaya dahilmişşşşben de sizi çook özledimmm

hoşgelmişsinizzz efenimmmmüridlerinizin gözlerini yollarda bıraktınız hanfendii

Ama bu tövbeni bozduğun gerçeğini görmemize engel değil şimdi ceylin kırbacını kapıp gelir benden söylemesi
hazırım valla kırbaçlanmaya ama en azından önceki kiloma dönüp geldimm,bugun yuruyusumu de yaptım azcık affettirebilirmyiim kendimi

loxıcım be 36 beden gelınlıgı bır gıyem sen o zaman gıt gayrı

ahhh canım sen giyersin senden umutluyum da kendımden pek umudum yok

36 beden gelinlik miiiiiiiiiiiiiiiii
nikah tazeleyesim geldi bak şimdiiiiii
dimi,ilkinde bile giyemedik 36 bedenıni

45 dakika tempolu yürüdüm..hatta karlarla boğuştum..çok yoruldum..2 kez düşme tehlikesi atlattım ama yürüdüm...dahada yürüyecektimde eşimin işi çıktı aradı gel diye geldim..

hazırım valla kırbaçlanmaya ama en azından önceki kiloma dönüp geldimm,bugun yuruyusumu de yaptım azcık affettirebilirmyiim kendimi

:

bakalım seni kırbaç manyağı yaptığımızda da serinkanlı olabilecek müsünyok bebeğim özlettin kendini hatta bugün sana el kaldıran olursa ümüğünü sıkarım allahımaaa

gözümüze sokup sonra görmeyiver dimek yok hanımhem son kilolar biraz daha sıksan dişini nooooluurrrduuusen şu detokstan yapsana hele bence sen parmağına prize sokmak zorunda kalmadan tatlıya bağlarız bu işi
hafta sonu denicimmmmm...
eşimin getirdiği tatlıları yedikten sonra yaparım

yok

dimi,ilkinde bile giyemedik 36 bedenıni

45 dakika tempolu yürüdüm..hatta karlarla boğuştum..çok yoruldum..2 kez düşme tehlikesi atlattım ama yürüdüm...dahada yürüyecektimde eşimin işi çıktı aradı gel diye geldim..

deget hanım yaaamoralciğimi neyledin be marii
Allah seni topiğimizden ayrı komasınn mari yürümeyi hatırlatıp yerimizden zıplatıyon valla
(hafta sonu ege şivesinde bir kitap okudum etkisinde kaldım herhal geçen haftada rumeli havasına girdiydim allah sonumu hayıretsin

bakalım seni kırbaç manyağı yaptığımızda da serinkanlı olabilecek müsünyok bebeğim özlettin kendini hatta bugün sana el kaldıran olursa ümüğünü sıkarım allahımaaa

amanın korumamı da buldum artık,hangi çılgın bana kırbaç vuracakmış şaşarım

Son düzenleme:
hoşbulduk canım,yoklugumda idealine ulaşmıssın,tebrik ederimmmm

darısı başıma

kaç beden oldun şimdi
sağol canım.....ulaşırsınız inşaallah...
canım bedenim 38 oldu...şöyle söyleyeyim boyum 1.65-göğüs:89-bel:69-basen:97
üst kısımdan memnunum ama basenin 94-95 olmasını istiyorum,o nedenle yürüyüş ve sporu aynı tempoda devam ettireceğim..

yürü diye yazıyorum zaten....

Son düzenleme:

akşamda ben ölçeyim kendimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…