Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar bilgisayarım bozuk başkasınınkinden yazıyorum.
Geçmişi okumadım herkes iyi midir ?
Benim haftasonu kaçamaklı geçti ama arsız arsız söyleyeceğim pişman değilim,asın beni :KK1:

kızlar nasılsınız keyifler nasıl?
çooook özledim hepinizi
haftasonu görüşemedik daha geçmişi de okuyamadım...

şimdi haftalık kilo bildirimi hangi gün yapılıyor hangi güne karar verildi şimdi en son durum nedir?

haftasonu bildirimi:
ctesi
sabah:
sucuklu yumurta, 1 dilim organik tam buğday ekmeği,1 kapsül omega 3, ceviz, peynir, 10 zeytin
öğlen:
fırında karnıbahar, bir greyfurt
akşam:
hindi sote
1 bardak kakaolu süt

pazar
sabah:
fırın karnıbahar
zeytin
yer fıstığı
1 omega 3
öğlen:
karalahana çorbası
2 kuru incir
3 gün kurusu
akşam:
salata
1 bardak kakaolu süt

pazartesi:
sabah:
2 kapsül omega 3
yarım simit :KK17:
kaşar peyniri
maydanoz
4 ceviz
8 zeytin

öğlen:
hünkar beğendi
ezogelin çorba
salata

haftasonu hiç spor yapmadım :KK17: :KK17: canan hocanın sözünü tutmuyorum bir haftadır yürümüyorum püüüüüffff :KK31:
sıvı tüketimi fena sayılmazdı

bu arada hormon testlerimin sonuçları fena çıkmadı kızlar iyi dedi dr ama insülin direncini kırman lazım kırarsan hamilelik bekliyorum ben dedi daha hızlı kilo vermelisin dedi
ve metformin verdi bana sabah akşam 850 mg
canan hoca da metformin almalısın sabah akşam asıl ilacın o zaten diye yazmış bu akşam başlıyorum hadi hayırlısı bakarsınız tatlı kaçamkalarım son bulur kızlar :KK1:
ama sonuçların iyi çıkmasına çok sevindim :KK16:

zeynep, polikistik over hastası mısın,canan hoca metformini tavsiye ettimi,ben de bi ara aldım sonra ne de olsa ilaçtır diye bıraktım

amanın korumamı da buldum artık,hangi çılgın bana kırbaç vuracakmış şaşarım:KK57::KK1:

özel güvenliğin olayımm loxi bacım yeterki bizi terk eyleme bir daha:KK16:

sağol canım..:KK19:...ulaşırsınız inşaallah...:KK16:
Canım bedenim 38 oldu...şöyle söyleyeyim boyum 1.65-göğüs:89-bel:69-basen:97 :KK17:
üst kısımdan memnunum ama basenin 94-95 olmasını istiyorum,o nedenle yürüyüş ve sporu aynı tempoda devam ettireceğim..:KK8:

:KK33::KK33:yürü diye yazıyorum zaten....:KK48::KK48:

beni zorla şahikaya bağlama paççooozzz:KK1::KK1:dakikasına çirkinleşirimm:KK53::KK53:

:KK71: :KK71: :KK1: :KK1: Daha 42 bedenım ,:KK55: Elbet gıder kılolar

ben muhtemelen sen 36 beden olduğunda yine oynama modunda olurum:KK1::KK1:zaman mekan farketmez ruhum oynak benim:KK9::KK9:

kızlar bilgisayarım bozuk başkasınınkinden yazıyorum.
Geçmişi okumadım herkes iyi midir ?
Benim haftasonu kaçamaklı geçti ama arsız arsız söyleyeceğim pişman değilim,asın beni :KK1:

arsız kamile oldu mu şimdii bel çevren ekvator gibi şiş kalsında gör hıh:KK53::KK53:

bende başladım bugün papadiya,bakalım sonuç ne olacak:44:

Merhabalar,
Ben de bu gün başladım ayran detoksuna. Hayırlısı bakalım.
Benim Haşimotom yüzünden pek fazla düşüş beklemiyorum.
Ama olurda verirsem süperrrrrr olacak. Ayda bir yaparım artık.
Ayran çorbamızın içine kırmızı pul biber,dereotu vs de koysak sakıncası olur mu sizce?
Yarın sabahı dört gözle bekliyorum. :)))

Merhabalar,
Ben de bu gün başladım ayran detoksuna. Hayırlısı bakalım.
Benim Haşimotom yüzünden pek fazla düşüş beklemiyorum.
Ama olurda verirsem süperrrrrr olacak. Ayda bir yaparım artık.
Ayran çorbamızın içine kırmızı pul biber,dereotu vs de koysak sakıncası olur mu sizce?
Yarın sabahı dört gözle bekliyorum. :)))

bendede haşimato var...:KK3:ben koydum...:44:ama zararı oldumu bilmiyorum...:44:

aa loxim gelmiş,geldiği gibi de fırçayı attı

jarnim haklısın cnm,ama herzaman olacak birşey değil bu gülüm..:KK17:

fırça çekemediğim günlerin acısını çıkarmam lazım:KK1::KK1:

gerçi asıl ben hakettim de sorma,perş ve cuma gunu yedıgım tatlının ,böreğin haddi hesabı yoktu valla:KK57::KK57:

Tatlı krızlerı ıcın ,tarcınlı sut bırebır.

Eklentiler

• $at.jpg
    $at.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 28
aa loxim gelmiş,geldiği gibi de fırçayı attı
jarnim haklısın cnm,ama herzaman olacak birşey değil bu gülüm..:KK17:

kııızzz kaçamak yapmadığın gün mü var da ben bilmiyomm haa:KK57::KK57:kantarın topuzunu kaçırmaa datlum ben istiyom ki pko geçene kadar karatay forever:KK16:

bugunkü sok karatay menüM:

sabah: 2 kayısı yumurta
2 kase yogurt
1 kırmızı bıber
ketentohumu

ogle:2 kayısı yumurta
1 kase yogurt
1 kesme sekerli melengiç kahvesi:KK17:

spor: 50 dk yuruyus

sıvı: bolca:KK1:

şekersiz diyabet den şüphelendler...böbreklerimden bağırsaklarımdan şüpheleniyorlar kısaca içer de bir şeyler oluyor bazı degerle çok yuksek bazıları aşırı düşük...hala kesınleşmedi bazıları lökosit ve lenfositler düşmüyor bir türlü...bir sürü şey haftaya kesınlesecek o kadar cok tahlıl yapıyorlarkı...Allah hayırlısını versin...Sonucları yazacagım size...

ama saphraya özel mesaj atamadım....duysa benı sevınecegım

Çok çok geçmiş olsun .....
İnşallah önemli sorunlar çıkmaz da güzel güzel diyetinini yapar çıtılardan olursun.

kaçamak sonrası detoks yapan arkadaslar bitki çaylarını ve suyu bolca için,bir de tuzsuz yemeye dikkat edin,çok hızlı gidiyor o artılar:KK34:

tabii yediklerinizi de biraz azaltın:KK1:

X