Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende aynı fikirdeyim herkese,herşeye uyarım...:13:
zaten detoks diyeti sayesinde hedefime ulaşıyor gibiyim...bundan sonra koruma amaçlı burda olurum...

tebrikler canım hedefine ilk ulaşan kişi olacaksın sanırım bizede canlı canlı bir örnek olursun.ama bravo çok emek verdin spor ve beslenme.3 çocuğa rağmen
motivasyon kaynağımsınn.ama ben şu spor olayını hala rutine koyamadım((((((koruma döneminde neler yapılmalı acaba yasaklar aynen devammı?bu konuda kitapta birşey yazılmamış.ama bu diyeti tüm hayatımıza yayarsak süper olur.ne bileyim keşke daha önce tanışsaymışım diyorum bu diyetle...

inşaallah canım bakalım....
sağol canım,hırslı bir insanım ama bunu biraz geç keşfettim..sporun faydası sıkılaşma ve incelme acısından iyi oluyor canım,yapabilirsen daha iyi olcaktır eminim..
ben bu şekilde devam edeceğim kaçamak yapınca çokta korkmamayı düşünüyorum..yine kurallara uyarım sanırım...4 saat öğün arası bekleme ve 8den sonra birşey yemem kuralı mutlaka uyacağım..birde kahvaltı dışı ekmek ymeği düşünmüyorum...bakalım neler yapacağım...ama çok tatlı ve tuzlu yemem sanırım çünkü fazlası kötü geliyor artık...hele tuzlu hiç yiyemiyorum...

Kitabı yeni aldım okuyorum 3 gundur bu diyetteyim sana uyman gerekenleri okuduğum kadarıyla yazabilirim eksiklerim varsa tecrübeli arkadaslarım düzeltebilirler tabiki:
Sabah bol proteinli sıkı bir kavalt, öğünler arası 4-5 saat,ara Ogün yok 3 ana öğün,2-3 lt sıvı,aksam 8 den sonra hicbirsey yenmeyecek,günde 40-60 dk yürüyüş. Yemekler düşük ısıda pişecek yağda soğan öldürme salça yakma blendir kullanma yağlı kağıt fırın poşeti teflon yok buharda pişirme en iyisi. Zeytinyağ ve tereyağı kullanılacak light ürünler yok fabrikasyon ürün yok ev salçası ve hazır çorbalar haricindeki bütün ev çorbaları ve bulgur var pirinç yok, seker, tatlandirici yok teneke kutulardaki balıklar hariç her balık serbest. Yumurta günde en az 2 tane yada onun yerine muz Bir çay bardağı kuruyemis omega3 hergun mutlaka( ama günlük alınması gereken mg i hala net bilmiyorum ve acil bilgi rica ediyorum arkadaslardan)iyotlu tuz yasak, sirkeli turşular baharatlar serbest.
Benim bildiklerim bu kadar kolay gelsin inşallah yardımcı olmusumdur

ıkıncı ogunum

yarım kase mercımek corba
1 tabak gobek ve maydanozlu yogurt
1 tabak kapuska
1 tavuk pırzola
1 tavuk kanat
bırkac fındık
omega 3
yesılcay

Icınde omega6 olmamalı omega3 takjvıyenbın,Omega 3 günde 3 g.a kadar alınabiliyor(Karatay Dıyetı 1. Kıtabın ozetler kısmının son maddesı boyle dıyor.)Bu hesapla gunde 3 kapsul yeterlı olur sıze kanımca,prospektusunde de yazar,Kolay gelsın hEpımıze

ay cok guldum ya allahta senı guldursun petusumvalla bu sabah enteresan bır kahvaltı oldu ama ogle yemegınde toparlarım ben bu durumu:)))

güle güle buyusun tanem
çok sağol canım inşallah

çok çok geçmiş olsun

evet canım çok rahat gidiyor,bayıldım buna...hatta biraz fazla görünce ayda 1 yaparım..

inşaallah canım bakalım yarın sonuç ne olacak ,geri gelecekmi:44:
gerçi topiği okudum geri alan olmamış.

bacılar bende bugün yaptım ama hiç zorlanmadım eğer umduğum gibi olursa ayda 2 kez yaparım dğer kalan günler onları korumaya çalışırım

evet canım çok rahat gidiyor,bayıldım buna...hatta biraz fazla görünce ayda 1 yaparım..

ikizcim bu bahs ettiğin topik nerde

leylacığım işte kızım bu 3 aylık resmi 9 aylık resmini koyacakdım ama pc yeni olduğu için anca bunu attım

Son düzenleme:
Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bıraz tahın helvası,bır bardak sut........2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak sebze yemegı,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)(Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 3 saat ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a201.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 27
  • $a202.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 27
sabah kahvaltı (10:30)
melemen
avuç içi kadar peynir
7 zeytin
1 cay bardagı fındık
havuc rendeledim üstüne maynoz

aksam yemegi (18:00)
1 kase mercimek corbası
1 adet tavuk budu (sulu yemegi)
bugur pilavı az
karnıbahar brokoli karısımı salata

spor:45 dk hızlı tempolu yürüyus

su:2 litre olacak inş.

iyi aksamlar arkadaslar biraz daha kalmak isterdim ama oglusun canı sıkılmıs biraz onunla oyun oynayacaz arın görüsürüz insallah.

bacılar bende bugün yaptım ama hiç zorlanmadım eğer umduğum gibi olursa ayda 2 kez yaparım dğer kalan günler onları korumaya çalışırım

Bence de ayda 2 kg verip sonra onları korusak bile yeter
Ama asıl kilo verip koruma döneminde işe yarar bence bu ..

ikizcim bu bahs ettiğin topik nerde

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet.../298244-100-detoks-diyeti-deneyimlerimiz.html

Eki Görüntüle 331076 leylacığım işte kızım bu 3 aylık resmi 9 aylık resmini koyacakdım ama pc yeni olduğu için anca bunu attım

Maşallah ona ne kadar tatlı ..

Sıcak soğuk dememişsin ne güzel yürümüşsün maşallah ..
Hangi ildesin acaba ?

Almazsın almazsın ikizcim sonuçta şok diyet değil ki, ..

Selam kızlar
wc sorunum ile ilgili yorumlarınıza teşekkürler.masalın mindivandan aldım,henüz yemedim.mindivanın topiğine göre öğünlerden sonra 1 yemek kaşığı yeniyor,yani günde 3 kez.bakalım fayda edecekmi.Eğer bu da fayda etmezse bu hafta karatay diyeti benim için sondur.Yani en azından başka bir diyet yapıp,mesela kalori sayımı diyeti yapıp,eskisi gibi beslenip,bağırsaklarımı kandırmak ve çalışmalarını sağlamak gibi bir amacım var.inşallah mindivan iş görür de diyetimden olmam

kızlar hala liste gününü mü konuşuyorsunuz 3 kez yazdım,çoğunluğun istediği olsun pazartesi olsun,en azından bir süre deneyelim eğer sevmezsek yine cuma yaparız dedim.dün kilo bildirimi yapmayanlar da kendi kendine karar alıp uygulayan arkadaşlar,çoğunlukla değil,kendileri hareket etmişler,keşke dün bildirim yapsalardı.yine çoğunluğa uyarak değil,kendi istekleri doğrultusunda yarın tekrar liste yapacaksanız da kendiniz bilirsiniz arkadaşlar.Topiğin geneli 30 undaki listeye dahil olacak,dün bildirim yapmayanların kilosu da 2 ye bölünecek ki haksızlık olmasın,çünkü 2 haftada verdikleri kiloyu yazmış olacaklar (tabi bu pazartesi liste yapılmazsa)...Yanlış anlamayın bu yazdıklarımı,kızdığım kırıldığım filan yok,herkes kendisi bilir sonuçta.Hiç kimseye hiç bir şeyi dayatamayız ki,öyle değil mi..
Hepinizi öpüyorum

tanemcim maşallah bebeğine ne kadarrr güzelll
ikizcim istediğin kilona ulaştın mı korumaya mı geçiyorsun artık ben tam olarak anlayamadım?mezun edelim mi o zaman seni?

Eki Görüntüle 331076 leylacığım işte kızım bu 3 aylık resmi 9 aylık resmini koyacakdım ama pc yeni olduğu için anca bunu attım

Oy oy oy ben yerım onuuuu nasıl şeker nasıl tatlı maşallah olsun kaderide yüzü kadar güzel olsun inşallah canım.

merhaba arkadaşlar ben siteye daha yeni üye oldum.sizi üye olmadan da takip ediyordum.dayanışma güzel umarım banada yardımcı olursunuz ve kilolarımızı çabucak veririz.

Hoşgeldin canım istikrarlı olursan süper verirsin bence :)

Sabah
1 yumurta, peynir, dereotu, maydanoz

Ayran detoksu için 2 kere içebildim karışımdan çok doyurucu bakalım sonuç ne olacak pazartesi bildirim yapacağım ben o zaman görürüz sonucu.

Kızlar süt aldım pazardan ama sorum şu hiç evde yoğurt yapmadım ben evde yoğurtta kalmamış kaynatmadım sütü şimdi yarın komşudan alacağım biraz yoğurt onla mayalayacagım 2 kilo süte ne kadar yoğurt koymalıyım?

ne olduğunu bilmiyorum desem :26: bu dediğin ilaç filan değildir umarım,burada paylaşmak yasak canım

yok tatlım ilaç değil.çok hoş bi meyvenin kurusu.kuruyemişçilerde aktarlarda satılıyo.hem antioksiden.hemde bağırsakları çalıştırıyor.dukan diyetinin olmazsa olmazı hatta.ben her sabah 1 avuç içi tüketiyorum.mayhoş bi tadı var.bi dene derim...

işte de bu günkü muhteşem menüm kızlar

sabah:2 yumurtadan menemen
4 -5 ceviz
beyaz peynir
tulum peyniri
haşlanmış brokoli
5-6 zeytin
omega 3

akşam:fırında hamsi
salata
1 kk helva

2 öğün yaptım bugün.şimdide çay içiyorum..

kızlar burdan hepinize duyrulur.64 ü görür görmez ilk işim LAHMACUN yemek olacak

Canım ne o baya baktım ama göremedim gerideki sayfalarda alayım hemen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…