Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selamlar hatunlar, yine giremedim bi kaç gün üst ütse, ilki utandıgım için oldu ama sonraki 2 gün toparladım, 3 litre su içtim ve 100er dk yürüdüm, spor motivasyon ve moral açısından çok iyi gelse de spor yaptıktan sonraki gün inanılmaz vucudum şişiyor ve farkettim ki süt ürünlerine tam alerjim olmasa da bi hassasiyetim var.En son gece az kahveli süt içip sabah inanılmaz bi bas agrısı-dönmesi ve mide bulantısı ile uyanınca tam emin olabilmek için 1 ay süt ürünlerini hayatımdan çıkaracagım ve bakalım nasıl bir sonuç elde edecegim..

I. ÖĞÜNÜM

4 gün kurusu
Omega 3
10 Taze Badem
Sucuklu yumurta (ev yapımı sucuk)
Keten tohumu
Brokoli salatası (dünden kalmıstı)

Bacılarım Günaydınnn, Dün akşam arkadaşa gidecektik tam eve varmak üzereyken aradı yemek yemeyin dirgit yaptım diyee ohh dedim bizede uyuyor yiyebilirim neyse gittik bu arada dirgiti bilmeyenler için(bende burada öğrendim) burada genelde bebekler diş çıkardığında yapılan dirgitlik buğday,nohut ve fasulyenin haşlanması ile yapılan üzerine ceviz,bol baharat ,acı vss.. zevke göre koyulup yenen bir yemek oluyor dirgitt(yağsız tuzsus haşlanıyor çeşnileri sen istediğin kadar ekliyorsun)

neyse ben dün hiç acıkmamıştım normaldim yani oturdum normal boyutlarda bir tabak sulu dirgitten aldım üzerine ceviz,baharat koydum azda erik ekşisi koydum yavaş yavaş afiyetle yedim bir de benim için marul yıkamıştı onları kemirdim gayet sağlıklı ve güzel geçti öğünüm daha sonra çay,yeşil çay dışında hiç bir şey yemedim yemediklerim

Tiramisu,meyve,çerez tiramisu için ısrar ettiler ama ne canım çekti nede tadına baktım demek ki yavaş yemek yiyince normale döndüm ben kızlarrr yehuuuuuu
özetlen akşam ki menüm:
1 tabak baharatlı cevizli dirgit
söğüş marul
spor: 31 dk tempolu yürüyüş toplam adım :6000 oldu

bu sabah ki kahvaltım
2 adet kayısı kıvamı haşlanmış köy yumurtası
1 çay bardağı ceviz
10 adet ev yapımı zeytin
Yarım nar
3 adet omega 3 kapsül
şimdide sıcacık tarçınlı karanfilli demlediğim yeşil çayımı hüpletiyorum
yine yavaş yavaş yedim çok güzel doydum şişkinlik olmadı ve harika hissediyorum öğleden sonra yürüyüş planlıyorum

Petuşş herkese cevap vermişin bana yok mu

guzum görmemişim canım benimmm sana cevapların en güzeli olsun ceylanım benimmmm daha eyi olmuşun maşallah geçmiş olsun nartanemmm bugün harika geçsin hepimiz içinnn sultanımmmmm dadlım kıymatlımmmm özürlerimi kabul edinizzz mujkkkkk

evet bu diyet bir harikaaa tebrikler arkidişimm

evet canım büyük olasılık alerjin olabilir kitapta bu konu üzerinde baya durulmuş bencede 1 ay uzaklaşarak bunu test edebilirsin bize de haber verrmeyi unutmaa afiyet olsunn

büyük tesatüf canım benım kızızımın dişi bugün farketim dişi çıkmış gelde yapalım

saphıranın dediğine göre 30 ocakta bir daha liste yapılacakmış.O zaman bende girecem listeye bomba gibi geliyorum bekleyin beni

Kahvaltım
klasik karatay kahvaltısı

hadi bakalım herkese mutlu mesut hafta sonu diliyorum öptüm canlar

Çok tesekkur ederimm Sürekli güncelleyecegim tickerımı canım Hem de listelerimi ihmal etmeyecegim, rotarlı da olsa yazacagım. Geçen haftanın 1 ögünlük kaçamagı, ama baya baya 1 ögün dolu dolu böyle (, bana 1 kg olarak geri döndü, üstelik kendimi mutlu huzurlu hissederken insülini çıldırtmak beni de çıldırttı tuhaf tuhaf ruh hallerine büründüm ama bu 3 gün içinde o da kendiliginden gececek umuyorum ki...

Tickerımı sıfırladım ve bastan basladım ve ben de liste adayı olmak istiyorum ama sevgili SAPHIRA ne yazık ki mesaj atamıyorum henüz.Beni de listeye alabilir misiniz acaba???

büyük tesatüf canım benım kızızımın dişi bugün farketim dişi çıkmış gelde yapalım
enee kuzucuğunun dişi çıktı dimekk sağlıkla büyüsün şansı bahtıı güzel olsun inşallahh tanemmm Allah banada nasip etsinnnn inşallahhh yapalım aybalam yapalım

beklemezmiyiz aybalammm yaaa bomba gibii fişek gibi gelll yaevrimmmm

canım sen menülerini yazmaya ve buraya takılmaya devam et yakında mesaj atarsın sabhira gerekeni yapar bende henzü listede değilim ama yakında ekleyecek benide istikrarlı devam et sen zamanı geldiğinde gerekirsebiz özelden yazarız saphişeee aybalammm mutlu hafta sonları olsun hepimizeee çılgınımmm

Ne güzel keşke ben de yürüyebilsem

Bazen diyorum daha da zayıflamasam mı,özellikle yazın çok kıyafet sıkıntısı yaşayacağım:44:
yürürsün canım yaa yeterki iste evde bile yürürsünn
canım ya kıyafet dediğin nedi rki köpeğin olsun kıyafet
yeni yeni güzel şeyler alırsın bundan güzel mutluluk mu olur eskilerede bakar bakar gülersinn ya da çuval olarak kullanabilirisn :))

ene bir ben kalmışımm ilk defa bu topikte yalnızım çok tuhaf bir duyguuu saat olmuş 12 bende kaçarım yavaştan mesai bitti çarşı pazar gezesim var sonra güzel bir yürüyüş ardından akşam evde film keyfii hafta sonlarını çok seviyorummm
görüşmek üzere kızlarrr enerjiniz bol kaçamaklarınız az olsunnn mutlu kalınnn

yaşanacak en güzel duygu arzu eden herkes allahım yaşatsın canım

gözün aydın canım nede tatlıdır o şimdi kaç aylık oldu

canım şimdi her gün yediklerini buradan paylaşacaksın 2 hafta boyunca iki haftanın sonunda saphiraya mesaj at 2haftadır bildirim yapıyorum benide listeye al diye
listeye böyle giriliyor her haftada ilk sayfadaki kilo bildirimini yapıp kilonu bildiriyorsun
kolay gelsin

herkese mutlu haftasonlar
2haşlanmış yumurta
10 ev yapımı zeytin
peynir
1minik kivi
2dilim ayva
2tane omega3
şimdide çayımı içiyorum

akşamda
mercimek çorbası
ıspanak yemeği yapacağımm
yoğurtla yerim
kacamaksız kalın

Selam kızlarr ..
Saphıra başta olmak üzere yorum istiyorum.
Normalde cuma yarışmalarında listede olmadığı tarihe bölünüyor kilomuz son tarihten sonra kaç kilo aldıu veya verdiyse o sayıya fakat burada daha önceden bu olmamıştı ama bilinmediğinden de olabilir.
Sizce nasıl olmalı.
Ben haftaya kilomu en son kiloma göre mi söylemeliyim geçen hafta diye.
Yoksa bu pazartesi tartılıp diğer pazartesiye kadar mı ?

merhaba arkadaşlar ben siteye daha yeni üye oldum.sizi üye olmadan da takip ediyordum.dayanışma güzel umarım banada yardımcı olursunuz ve kilolarımızı çabucak veririz.

ben yaklaşık 2 haftadır ekmeği kestim suyu daha çok içiyorum ama malesef spor yapamıyorum çalışıyorum ve bilgisayar başında oturuyorum sürekli akşam 8den sonra yememeye dikkat ediyorum.karatay diyeti kitabını okumadım .sadece burdan sizin yazdıklarınızla yapıyorum bana neler tavsiye edersiniz .ve malesef vermem gereken 20 kilom var.doğumdan sonra aldım kiloları .boyum 1,58 kilom 76

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…