Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bizimki biraz tenbel canım 9 aylık oldu becerisem fotolarını koymaya çalışayım canım

nasılsınız yine akşam giremedim menüleri yazayım

dün akşam

1 kase çorba
1 kase taze fasülye
1 kase yoğurt
2 hurma

akşam 18.30 dan sonra yemedim hiç

bu sabah

6 dilim ev yapımı sucuk
yarım küçük muz
2 kk peynir
10 zeytin
1 çay bardağı kuruyemiş
yarım portakal

öğleden sonra bir arkadaşıma gidicem baştan uyardım diyetimi biliyor sağolsun fırında hamsi yapacak aslında gideceğimiz arkadaşlara da iyi oluyor yorulmadan misafir ağırlama da iyi bence.sakın birşey hazırlama sadece balık sonrasında çay içeriz dedim bakalım kaçamaksız bir ev gezmesi olur umarım

ohh ne gusel baccım.buarada dirgit ne bacım anlamadım ben onu

afiyet olsun cnmcm

demek ispiyonlandım haa:)))haklısın canım ben suçluyum

evet canım benim de sıkıntım hızlı yemek onu aşmalıyım ama nasıl 10 kere çiğne falan deme sakın

Kizkar ben sabahlari 2 kuru erik arasira da gun kurusu yiyorum, bu yeterli mi? yine de antioksidan almak gerekli mi sizce?
ben 2 kayısı 3 kuru üzüm yiyorum sabahları bence yeterli

tebrikler canım o kadar yemek içinde süpersinnnnn

omega 3 ü aç mı tok mu alsak daha iyi olur??
omega 3 yemeklerle birlikte alınıyor ben hemen kahvaltının ardından alıyorum

tebrikler canımm insan böyle davetlerden kaçamaksız kurtulunca inanılmaz mutlu oluyor.

bu arada ben cuma tartılmadım p tesi tartılacakmıyım yoksa ocağı mı beklemem gerekiyor.arkadaşlar bence de birlik ve beraberlik olsun ben cuma takımında falan değilim oyumuda pazaresiden yana kullanmıştım ama cuma da kabulum arkadaşların motivasyonu bozulmasın.hepinizi çok seviyorum.cumaya da varım farketmezzzz

ay cok guldum ya allahta senı guldursun petusumvalla bu sabah enteresan bır kahvaltı oldu ama ogle yemegınde toparlarım ben bu durumu:)))

büyük tesatüf canım benım kızızımın dişi bugün farketim dişi çıkmış gelde yapalım

güle güle buyusun tanem

pek tempolu olmasada 2 saat dısarda yurudum.ıstanbul soguk ve yagmurlu ev ahalısı hasta onlarla ılgılenıyorum aralarda bol bıtkı cayı ve 2.ogunun hazırlıgını yapyorum

slm topik güzelleri.. 2. ögün olarak bir tabak fıstık yiyorum :))
tartılmama rekorumu kırdım 4 gündür tarılmıyorum
taki 27 ocaga kadar ..27 ocakta hem tarılcam hem de ölçülermi yenileyecegim insallah

bi iniş olmustur tartıyıda bazanın altına koydum gözüm görmesin diye

Masalcım benim detoks yalan oldu:-((

oğlum dün öğlen okulda hastalanmış aldım geldim öğleden sonra ateşlendi sabaha kadar uyumadım, sabah doktora gittik antibiyotik başladı. Bu koşuşturmada bırak detoksu diyet bile olamadı...Neyse kuzucum bir iyileşsin de toparlarım nasılsa....

İkizcim sonuçları senden alırız yarın sabaha

merhaba canım ptesi listeyi tekrar hazırlayacakmısın yoksa haftaya ptesimi tartılalım?ben dün giremedim pek.

çok geçmiş olsun canım
ben dün yaptım ,bugünde devam ediyorum..bakalım ben ümitliyim ama geri dönüşü olurmu bilmem..:44:

bende aynı fikirdeyim herkese,herşeye uyarım...:13:
zaten detoks diyeti sayesinde hedefime ulaşıyor gibiyim...bundan sonra koruma amaçlı burda olurum...

merhaba canım ptesi listeyi tekrar hazırlayacakmısın yoksa haftaya ptesimi tartılalım?ben dün giremedim pek.

Canim SAPHIRA bir dahaki liste tarihi 30.01 yazmis ama 14 kisi falan bildirim yapmadi. Ben sahsen Pazartesi tartilicam canim...Bildirmimide yapicam eger 5 ten fazla insan yaparsa p.tesi bildirim listeye yapmayi düsünüyorum. Aslinda Saphirayada sordum. Ama daha cevap gelmedi malesef...

Sabah kahvaltısın da saat 12 ydi. Çeyrek yufkadan gözleme yedim açlıktan ölmek uzereyim. Önceki günlerde gayet iyiydim. Hiç acikmamistim. Düşük glisemik i. 'in nekadar önemli olduğunu kendime kanıtlamış oldum. Aciktigimla kaldim .bakalim 6 ya kadar nasıl dayancam bana mustehak

Çok geçmiş olsun gözlemecim.
İyileşsin de yine yaparız sonra ben çok sevdim zaten arada yapmayı düşünüyorum.
Ben de yarın sabah tartılayım bakalım artık kilomu görme zamanım geldi sanırım.
Yüzleşmeliyim ..

çok geçmiş olsun canım
ben dün yaptım ,bugünde devam ediyorum..bakalım ben ümitliyim ama geri dönüşü olurmu bilmem..:44:

Nasıl gidiyor ikizcim çok rahat değil mi ?

bende aynı fikirdeyim herkese,herşeye uyarım...:13:
zaten detoks diyeti sayesinde hedefime ulaşıyor gibiyim...bundan sonra koruma amaçlı burda olurum...

Ayy ne güzel ilk hedefine ulaşan karataycı olacaksın demek ..
Tebrik ederim.
Fotoğraf bekiyoruz ama ..

Cancagizlarim sabah camurlara batacika yürüdüm yagmur suratima suratima vuruyordu ben pes etmedim yürüdüm...
Ohhhhhhhh Su an Endorfinin tadini cikariyorum...Tam 8,477km yürüdüm.Adimlarimi yazamiyorum malesef benimkisi ben not almadan sifirlamis saati...
1.ögün
Klasik Karatay kahvaltisi
yarim Greyfurt
2 kapsül omega 3 takviye
1 kapsül vitamin c takviye
1 bardak tarcinli Süt

evet canım çok rahat gidiyor,bayıldım buna...hatta biraz fazla görünce ayda 1 yaparım..

inşaallah canım bakalım yarın sonuç ne olacak ,geri gelecekmi:44:
gerçi topiği okudum geri alan olmamış.

bende bu pazartesi yapmak isterim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…