Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kendime geldim canikom..eline sağlık...ama korkarımki yakında dayak arsızı olup çıkacaz..:KK53:
:KK1:

Kızlarrr gene güzel kaynatmışınız ceylin resme bayıldım :) kafa yok ama vücut süper hiçte fazlan kalmamış maşallahhh eccük göbekte gittimi ilik gibi olcenn yevriimmmmm :nazar:
:KK17: :KK17:

Yaa kendimi cidden delii gibi hissediyorumm elimde kurdelalı direksiyonum eksikk bir tekkkk:KK1::KK1:aksaray aksaray bir ikiii:KK53::KK53:bu arada artık zilli değülümmm adımsayarımı çöpe attımm geriiii çın çın inek gibi hissediyordum onun sebebinee:KK1::KK1:kendime arabada depar attırmayanından alayım da karizmamı düzelteyim:KK1::KK1:
valla boşuna deli demiyom ben saaa:KK1:

Yaaa birşey sorcam su yüzünden lavaboya zor kavuşan varmıı bana birden bastırıyor mazallah birgün ofisin orta yerine bırakcam tutamayıppp:KK53::KK53:küçükken de okuldan dönüşte hep evin kapısının önünde altıma kaçırırdımm offf çocukluğuma dönmem lazım içime deert olmuş:KK1::KK1:
aha ben de öyle koşarak gidiyorum:KK1:

günaydın kızlarr ben bu akşam yolcuyum.akşam falan da giremem nete yolda olurum malum.
tartılma günü olarak farketmez demiştim ben ama listede görünmemiş sanırım.
önemli olan kilo vermek. günü farketmez benim için...
kilo bildirimini bugünden yapacaksak yapayım ben.

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz: idealist33
Başlangıç tarihi: 16.09.2011
Başlangıç kg: 72.8
Geçen hafta: 61.2
Bu hafta: 60.5
Fark: -0.7 kg
Toplam fark: - 12.3 kg
Beden:40
Boy: 1.66
Hedef: 57

İyi tatiller idealistçim,ne güzel dinlenip anneni sevdiklerini görüp te döneceksin...Ticker değişmemiş,değiştir de görelim :KK34:

Minyatürcüm tebrikler sanırım ara verip te döndüğün için ilk hafta süper gitmiş:KK9:
Dönüşün muhteşem oldu valla:KK1:

Kızlar resmim için yorumlarınıza teşekkürler,bunları duymak iyi geldi:KK9:

Bildirim birazdan geliyor...

bugünnn moralimm süperr hanımlar sevgili tartımmm cuma günü beni üzmeye dayanamamaış sabah çağırdı beni yanına gönlümü aldı kerata:KK1::KK1:+500'den sadece 100 gramcık kalmış o da otobüsü kaçırmış akşam 02.00 arabasıyla gidecükkkk:KK9::KK9:

akşam yemeğimmm
bir yumurta sarısı
iki avuç kars kaşarı
evde zeytinyağlı sarma ve pişi vardııı çiğneyip tükürmek ne kelime yalamadım bile valla:KK1::KK1:zeytinnni beğenmedimmm yeşilliği yıka sirkeli suda beklet falan gözüm yemedi böyle saçma sapan ama acayip doyurucu bir öğün oldu.

toplamda 4 lt suuu:KK1:(türkiye benim yüzümden çöl olucak yaaa:KK53:)

sabah kahvaltımmm
1 greyfurt
1 yumurta sarısı
2 kayısı
canım ne kadar istiyorsa kars kaşarı
2 omega 3

benim iştahım kapandı yaaa öğle yemekleri haricinde zevk alamıyorumm ben menülerim kalitesiz olmaya başladı neyse önümüzdeki hafta düzelir herhal:21:

ve büyükkk annnn(kendimce tabi:KK1:)15.cilik benimm kimse yerime göz dikmesinnn yakarım:KK57:

Rumuz: jarnanaaa(zilli cemile:KK53:)
Başlangıç tarihi: 12.12.2011
Başlangıç kg: 85
Geçen hafta: 77
Bu hafta: 76,2
Fark: -0.8 kg
Toplam fark: - 8.8
Beden:44
Boy: 1.55
Hedef: 50

olacak bu iş olacaaaakkkk,yaza plajlar ağlayacak,minyatür çubuk kraker olacaaakkkk :21::21:

günaydın karataydaşlarıım :KK3:

Rumuz: minyatür
Başlangıç tarihi:04.12.2011
Başlangıç kg: 69
Geçen hafta: 67.300
Bu hafta:66.00
Fark: 1.700 gr
Toplam fark:3 kg
Beden:38-40
Spor: yürüyüş
Boy:1.62
Hedef:54 kg

sevgilerimle :nazar::nazar:

Bravo arkadaşım sanada maşallah :nazar::nazar::nazar: bu günün şampiyonu En Büyük TÜRKİYE

Rumuz: ceylin1907
Başlangıç tarihi: 14.09.2011
Başlangıç kg: 72,00
Geçen hafta: 62,50
Bu hafta: 62,10
Fark: -0.4 kg:KK17:
Toplam fark: - 9,9 kg
Beden:42
Boy: 1.58
Hedef: 57
Spor : Yok:KK50::KK50::KK50:
Yüzde : 0,64

Valla memnun olurum cnm..
Beni sopalıyor arkadaşlar sağolsun ama...
adet az,ne kadar çok olursanız,
Ben ancak o zaman adam olacağım galiba :)

.

anlaşıldı şiddet uyguluycaz sana,ben hemen başlıyım ozaman al bakalım :KK22:
şimdi kalk su iç,bitki çayı iç.50 adım at gel.....
yoksa şiddetin dozunu arttırırım ona göre :KK1:

yaaa benim yahnimde süper olabilir aslında:KK9:(ısıran arkadaşların yalancısıyımmm etim yumuşakmışşş :KK1:)neyse sen bilirsin:KK53:

bi kaç farklı tarif var aslında aklımda ama şekeride fazla yükseltmek istemiyorum takdir edersin kiii :KK1::KK1::KK1::KK1:
malum karataydayım :KK34::KK34:
:

Son düzenleme:
Ben antioksidan olarak kuru erik yiyorum her gün,omega 3 kullanınca mutlaka antioksidan almalıymışız.
Yarım nar da yenilebilir sabahları..

Bu arada Masalcım iyi ki geldin,arkandan Gözleme'yi de geri getirdin.:21:

Kızlar nezleyim ben hapşu hapşu duruyorum,içtiğim tyl...ll şekerli birşey ama içiyorum işte:2::2::2:

ayy iyi yolculuklar öğretmenimmm:KK16:

akdeniz karadeniz karneleriii isterizzzzz:KK9::KK9:hala o muhabbet var mı acaba merak ediyorum:KK1::KK1:

sağol tatlımm. akşam 6 da yolcuyummm sonundaaaaa:KK9:

bi heyecanlılıar ki sorma tatlımmm köy çocukları çok farklı. çok masumlar daha saygılılar.bakalım akdenizzz karadenizzz diye bağıracaklar mııı?
:KK1:

:KK17: :KK17:

aha ben de öyle koşarak gidiyorum:KK1:

İyi tatiller idealistçim,ne güzel dinlenip anneni sevdiklerini görüp te döneceksin...Ticker değişmemiş,değiştir de görelim :KK34:
sağol tatlımm... çok özledim bayramda da gidememiştim.
hemen değiştiriyorum tickerımı :KK1::KK1:
çoook uzun bi duraklamadan sonra,bana büyük moral oldu açıkcası :KK34::KK34:

tebrikler cnm. burada olmak yarıyorrr bence. sakın gitme bir dahaa:KK34::KK34:

Kızlar nezleyim ben hapşu hapşu duruyorum,içtiğim tyl...ll şekerli birşey ama içiyorum işte:2::2::2:

adaçayı ve zencefil iç tahinli kurabiyemm en iyi onlar:KK16:

sağol tatlımm. akşam 6 da yolcuyummm sonundaaaaa:KK9:

bi heyecanlılıar ki sorma tatlımmm köy çocukları çok farklı. çok masumlar daha saygılılar.bakalım akdenizzz karadenizzz diye bağıracaklar mııı?

:

ayy çipil çipildir gözleri çok şanslısın:KK16::KK16:çaktırmıyorum ama çok başarılıydım benn hocalarım çok severdi ama yaramaz olduğum için hayatımda alamadığım tek belge onur belgesi olduu:KK57::KK57: içimde kaldıı bizim evde bir tek benim yokk:KK1::KK1:

günaydın fıstıklar...

ya ben listeye bakıp çoğunluk pazartesi dediğini görünce heralde pazts bildirim yapacağız diye tartılmadım..bir güzelde yaptım kahvaltımı.oohhh..sabah nete girince baktım herkes bildirim yapıyor şok oldum kaldım..neyse artık beni bu hafta es geçin fıstıklar..zaten tartılmadığım iyide oldu gibi..çünkü eminim + lar olacaktı..bu hafta feci bir haftaydı...tekrarı olmaz inşallah..öpüyorum sizleri...

iyi yolculuklar :)

.
sağol canımm:KK16:

geçmiş olsun ceylincimm.
ılık limonlu su falan da iç canım iyi geliyor.
adaçayı ve zencefil iç tahinli kurabiyemm en iyi onlar:KK16:

ayy çipil çipildir gözleri çok şanslısın:KK16::KK16:çaktırmıyorum ama çok başarılıydım benn hocalarım çok severdi ama yaramaz olduğum için hayatımda alamadığım tek belge onur belgesi olduu:KK57::KK57: içimde kaldıı bizim evde bir tek benim yokk:KK1::KK1:

belli zaten yaramazlığınnn:KK1::KK1:
aaaa olur muu hiçç jarniicimm biz veririz sana onur belgesiiii topikcekk. eksik kalmaa cnmmmm:KK34::KK34:

sağol canımm:KK16:

belli zaten yaramazlığınnn:KK1::KK1:
aaaa olur muu hiçç jarniicimm biz veririz sana onur belgesiiii topikcekk. eksik kalmaa cnmmmm:KK34::KK34:

ayy inanmıyorummm çok mutlu oldum şimdiii zorlada olsa ilk kez bir belgem olacakkk:KK1::KK1:okula zarr vermezdim ama sadece çok çenem düşüktü birde hareketliydimm:KK1::KK1:kız lisesi olduğu için fazla rahattık tabi ee arpam çok gelince kişneyip duruyordumm:KK1:

ayy inanmıyorummm çok mutlu oldum şimdiii zorlada olsa ilk kez bir belgem olacakkk:KK1::KK1:okula zarr vermezdim ama sadece çok çenem düşüktü birde hareketliydimm:KK1::KK1:kız lisesi olduğu için fazla rahattık tabi ee arpam çok gelince kişneyip duruyordumm:KK1:

tahmin edebiliyorumm canım. aslında öğretmenler sever böyle öğrencileri ama belli etmezlerrr daha çok şımarmasınlar diye:KK34::KK34:
şöyle bir hayal ettim deee:KK1::KK1::KK1:

. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...cuma
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63..farketmez.
7.idealist33...
8.profit... bende (pazartesi) demiştim haftasonunu kurtarmak için haftasonu nasılsa tartıldık diyesalıyoruz diyete 5gün kalıyor bir günde kaçamak yapsak oluyo 4 gün birde toparlanamazsak güme düştük bizim karatay rüya rüyaaa
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67... pazartesi olsun
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...Pazartesi
16.handan_06...PAZARTESİİİİİİİ DİYORUMMMM
17.hayattanazicik...Pazartesi (haftaya kendimize gelerek baslamak daha mantikli hafta sonu kacamaklarindan uzak kaliriz bu sekilde olursa bence)
18.zeynepfaz...Pazartesi
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...farketmez
27.minyatür...farketmez

Listenin son hali bu Saphiracigim arkadaslar daha eski bir yerden alinti yapmislar.

eski yerden alıntı olan bu, ben yazdım cuma diye burda görğnmüyo.
bir de yorumları silmiştim pazt- cuma yazsa yeter diye

2.75 çiçeğimm kalmışşş ideal kilomaaaaaa:21::21::21:
sondan 3. çiçeğe ucundan konmuşummmm:KK1::KK1::KK1:
bknz tickerımmm:KK52::KK52:

X